La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

4

można wnioskować, że według niektórych po tylu wzmocnieniach i z nowym trenerem i tak Barca nie dorówna się do Villareal który 4 miesiące temu wyeliminował wielki Bayern, bo jest płacz i paniczny strach, że mogą nie wyjść z grupy lub będzie kolejna kompromitacja, widać, że duch wiecznych obsrańców na czele z Albą którzy do tej pory grają w Barcy , wiernych wychowanków wielkiego mentora Valverde, zaraził niektórych użytkowników

0

@goldmetaxa uważam że już w tym drugim meczu z Bayernem za Xaviego gra wyglądała lepiej niż na CN rok temu, a to jeszcze było przed zimowymi wzmocnieniami. MATS puścił szmatę na 0-2 i to zakończyło mecz. Wierzę że teraz jesteśmy w stanie powalczyć chociaż o remis

0

@goldmetaxa Niestety ale porażki Barcelony z Roma, Live, Bayernem 8:2 zniszczyły psyche kibiców i piłkarzy. Dobrze że większość piłkarzy z tamtego składu już nie ma, może wreszcie przełamiemy się w rywalizacji z mocnymi klubami. Trzeba wierzyć jak zawsze, VeB!

0

@goldmetaxa Super kadra≠Super drużyna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?