Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier A union Berlin mam rozumieć to czołowy klub na świecie a może to Bayern cieniasy z dołu tabeli.
0
@Rewolucja123 No trochę dawno te sukcesy.
1
@Bagsik88 Nie, rozumiem tylko tyle że nie potrzeba było jorge Messiego by odkryć przed ludźmi odpowiedzialnymi za transfery Gerarda Pique wychowanka i wnuka byłego wiceprezesa, który był uznawany za jednego z najzdolniejszych młodych obrońców, jakby to się działo za Bartomeu i chodziło o jakiegoś młokosa z Argentyny to może bym uwierzył no i jeszcze inna pozycja Messiego.
1
@Lionel_Messi10 Bajki opowiadasz z tym powrotem.
No właśnie o to szeptanie słówek się rozchodzi, a to tłumaczenie to naprawdę nieźle podkręcone, powinieneś politykiem zostać.
Stoją za nim :0 A co to za tłumaczenie, zawodnicy jak nie mają kosy to nigdy się nie krytykują nawet jak koleżka wywija niezłe numery, w Barcelonie łatwo to zweryfikować na podstawie afer i skandali ostatnich lat. Jak jeden wylądował w więzieniu to widziałeś by była na niego nagonka, jak obecny trener BA brał udział w przemycie narkotyków to widziałeś nagonkę? Skandale w reprezentacji Francji....no właśnie.
1
@Emhyr A rzuciłem ale niecelnie
https://www.footballkitarchive.com/mexico-kits/
No mnie bardzo się podobają.
1
@Emhyr Meksykańskie obydwie serie z nawiązaniem do Azteków
https://www.pinterest.co.uk/pin/324540716902529989/
Łap fajną stronkę .
0
@Rewolucja123 @czółkovsky Przecież tu staż jest kluczowy, tak są głosowania ale dzieciaki kapitanami nie zostaną. Pomijam czy mają predyspozycję bo taki Araujo wydaje się że ma.
5
@GeneralXavi Ja bym to nawet napisał że nadprawo i nadsprawiedliwość.
6
@FCB24 Dzieciak już w wielu 23 lat został dyrektorem sportowym, pewni ferran też chciał nim kiedyś zostać.
1
@Bogan Tu masz kolejne też tu za to obrywał https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/gerard-pique-prowadzil-samochod-bez-waznego-prawa-jazdy,865329.html
Funkcjonariuszy to nawet więcej niż raz obrażał czy groził.
0
@Dundersztyc Podpowiem ci, to może poznasz lepiej historię:
2004.
Ziomkostwa.
Jak chcesz to od Niemców wyegzekwować, skoro żadna europejska instancja prawna tego nie może zasądzać. No chyba że będziemy błagali a to jak najbardziej.
3
Ja tam uważam się za wielkiego fana twórczości Tolkiena i dlatego od tego nowego fan ficka trzymam się z daleka, z negatywnym podejściem tylko marnujemy czas i nerwy, bo to musiało by być dzieło wybitne by to nastawienie zmienić.
Nie warto, jak ktoś dobrze się przy książkach Tolkiena bawił i ma w głowie wyobrażenie tego świata w oparciu o opisy autora to po kiego grzyba zanurzać się w tym czymś.
I nie, nikomu poza twardogłowymi fanami nie odradzam oglądać zwłaszcza jak ktoś widział tylko hobbita albo nawet i tego nie.
0
@MESSIah16 I kolejny, demokratyczne rządy też zrezygnowały, polecam się doinformować bo potem walicie takie głupoty.
No a z węglem to już kompletnie odleciałeś o hen poza horyzont.
0
@zodiak_10 On na szczęście nie deklarował nic o zabijaniu :)
0
@Bogan No ja pamiętam burze po słowach Pique o policji więc oprócz messiego nie było tu nietykalnych.
4
@xDoMinO26x Transakcją to już bardziej pasuje bo zapłacono kupę siana i oddano Eto'o , ale flopem to na pewno nie.
3
Czyli najczarniejszy scenariusz staje się faktem zawieszony w próżni
0
@Xwowrak Nie wiem czy samobójstwo ale nie ma wyboru i idzie po głosy młodych jak się uda to wygrają. No i nie wiem czy akurat ta kwestia będzie miała tak duży wpływ, jak raczej zerkał bym na termometry zima i to czy będzie prąd.
0
@tomek8756 W usa od lat ludzie to robią, część ma jakieś kaczki i inne stworki terapeutycznie ciekawe czy to ten przypadek czy szajba jak z gołębiarzami.
0
@Dundersztyc Czy wiesz w którym roku były pierwsze demokratyczne wybory po II wojnie, bo jak na razie to ty nie wiesz co piszesz.
0
@Nazio87 Weryfikacja nie małe testy jak najbardziej.
Choć jeśli ktoś będzie chciał weryfikować zawodników z dłuższym stażem a nie świerzaków to jak najbardziej jest to zrozumiałe.
1
@Wilczeq No było tyle razy już poruszane, zrzekaliśmy się również jako demokratyczne państwo, nie ma kto tego rozsądzić. Osobiście nie widziałem głosów że nam się nie należą, co uważam za bzdurę. Z drugiej strony to już 60 lat trochę to zeszło o te pieniądze trzeba bylo walczyć jak oni mieli realnie krew na rękach a lbo jak żyli c którzy ją mieli a tak to w gruncie rzeczy chcemy tego od ich ducha winnych wnuków.
0
@masq @Firestone Na pewno nie, Laporta to z pewnością nie jest człowiek sentymentalny. To a pewno nie byłby powrót bo ma dług czy jest romantyczna otoczka, tylko twarde liczby.
0
@The_Man No gdyby się tak dało to bym nie musiał klawiatur kupować w większości tych które rozbierałem to właśnie jak to nie brud to do kosza.
0
@Dundersztyc Czego nie rozumiem?
0
@Kubsoleon No a ja nie ,mamy remis.
0
@Pilka_jest_okragla Najbardziej podoba mi się to jak tu bawicie się w próżni całkowicie ignorując że jest jeszcze jedna strona a mianowicie jego obecny pracodawca.
2
@FCBMati10 Adriano Imperador znasz, wielki chłop z świetną techniką potężnym strzałem i dynamiczny.
0
@Dundersztyc No nie tylko bo potwierdzili to również przedstawiciele demokratycznie wybranych polskich rządów.
Należą ale ich nie dostaniemy.
0
@Emhyr No ale ważne osoby z MC otwarcie mówiły że ten transfer jest nie do zrealizowania bo MC go nie puści bo jest za późno, cenię wyżej od romero oficjalkę od zawodnika.