Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cold_play Jakby dali soccer to nie dali by Messiego tylko tą krzykaczkę co ciągle płacze o równą kasę, nie pamiętam nazwiska.
0
@Eto'o9 R10 Też tak kiedyś myślałem dopóki nie doświadczyłem Polsatu :(
0
@mientusek1407 Nie za bardzo wiem co to te tots i jakie mają znaczenie.
0
@KacperVEB Babcia Jóźia, skoro Dembele w pół roku miał dwanaście asyst.
0
@Awtameok_Klana A czyli uważasz że ratunkiem dla piłki kobiecej jest zainteresowanie nią kobiet, ok tak to widzisz osobiście nie wiem czy to tak będzie wyglądać, jakbym miał się opierać na moim środowisku to nie znam żadnej kobiety oglądającej piłkę kobiet, a sporo takich które oglądają mężczyzn i wydaje mi się że one też dostrzegą różnicę w jakości bo to przepaść.
No rozumiem argument z USA ale nie jestem pewien czy ten kraj jest reprezentatywny, no i jak będzie wyglądać to po latach prosperity czy zainteresowanie się utrzyma.
0
@cris2706 Miałem EV i nie chciało mi się oglądać spotkań, a zaczynałem kibicować jak Barca miała słabsze momenty ale malo kto szedł z nią na wymianę cisoów, więc wiem co bym wolał.
0
@P33ck No i kolejne powiększenie, będzie łatwiej.
0
@mateusz1989VeB Jeśli będą zdrowi to prawdopodobnie pobiją CR i Messiego bo LM na pewno się powiększy i bedą mieli zwyczajnie łatwiej.
0
@mientusek1407 Naprawdę dajcie już sobie spokój z tym prime.
0
@KacperVEB Ty to dobra ta babcia jak w pół sezonu strzeliła 12 goli.
0
@Bagsik88 W kłamaniu to na szczęście nie mam szans z tobą, co do tamtego to nie zapomniałem i odpiszę.
0
@Durbi Piszesz tak jakby panie to były techniczne bestie :)
Ogólnie piłka nożna będzie tracić oglądalność, i kobieca wersja nie będzie ani game changerem ani nie odczuje mniej .
Cały świat zerka na Mundial panów ilu kibiców piłki nawet nie wie o najważniejszych imprezach pań?
A jakieś twarde dane że się opłaca bardziej.
1
@Lionel_Messi10 Nie powinni mieć prawa głosu/ Nie masz prawa głosu....
Kurde strasznie się tu panoszysz jak na dość krótki staż na tej stronie.
A kto ci te uprawnienia dawał do decydowania kto ma prawo głosu, już ci pisałem nie umiesz dyskutować i nie powinieneś tego robić, jak ktoś ma inne zdanie to tupiesz nóżką często kluczysz i wciąż szukasz kompanów, to pokazuje że szukasz dowartościowania i brak ci pewności siebie.
0
@Kgorecki2500 Oczywiście że to osobny byt, chyba że mają dostęp do ukrytych zapisków Tolkiena o których nie wiedział nawet jego syn.
16
@VeB10Ronnie No akurat golami W LM Suarez to się chwalić nie może, pamiętam tą serię bez gola na wyjeździe :(
0
@koksik2700 No popatrz cały skład ledwo zipał wymienili sztab i spokój, przypadek nie sądzę.
1
@Midast Jakby nie chciał zostać w Barcy to po co ryzykował zdrowiem pod koniec kontraktu.
1
@kuz Nie ma to jak Ronaldinho obrażać.
0
@Danny Gaucho No niestety jeśli LM się znów powiększy to te rekordy będzie dużo łatwiej pobić.
0
@TheNekro94 @PakietShakhtar Jest jeden taki na pewno kojarzycie dostaje skrętu kiszek na każdy post o Lewym.
1
@SuperPatsonFCB Dlaczego przebiła? Piłkarz od początku mówił że zostaje, jego czyny też to potwierdzały, a że były przepychanki o pieniądze i to w końcu nie wiadomo do końca jakie to nic nowego.
0
@Zip To zobacz sobie jak właczyć bios klawisz zależy od modelu(najczęściej del wciskasz zaraz po uruchomieniu jak masz czarny ekran zresztą bardzo często wyświetla ci którym klawiszem go uruchamiasz.) i jak tam działa to masz coś z oprogramowaniem. Jeśli nawet biosu nie możesz włączyć albo w nim nie działają niektóre klawisze to serwis.
edit
Stacjonarka w 90% przypadków Del, w pozostałych 9% F2, HP F10. Laptopy głównie F2 - sprawdzić czy nie są zamienione funkcje multimedialne z funkcyjnymi - może się okazać, że aby wywołać F2 należy wcisnąć Fn + F2. W laptopach HP F10. Laptopy Lenovo mają dodatkowo przycisk albo otwór Novo Button - jeżeli F2 nie skutkuje wejściem do UEFI - przytrzymać na wyłączonym komputerze.
0
@Emhyr Może po prostu teraz dają od siebie więcej z racji wojny.
0
@football123 Niemców o reparacje.
0
@ranger3120 https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-sprezone-powietrze-do-laptopa-jak-je-stosowac/2549/
0
@jacobFCB Szkoda że nie widziałeś jak się o Lewego kłócili :)
0
@Zip a w Biosie/uefi działa?
0
@KibicBarcy123 On ma większe problemy niż liczba pomocników, ale może jak Pjanić odejdzie to dzieciak normalne treningi będzie miał, bez minut to lepiej jakby w BA był.
1
@Lionel_Messi10 No to jak nie chcesz dyskutować i najważniejsze NIE UMIESZ to po co tu założyłeś konto? Herbiki nabijać? Masz jakieś problemy bo wciąż widzę oznaczasz tych samych gości by się dowartościowywać, a jak ktoś cię kładzie argumentami to kończysz dyskusję.
0
@mm_ Myślę że za dużo tu jest spekulacji odnośnie tego, ostatnio widziałem jak ktoś napisał że Depay nie ma opisu jako gracz Barcy i już wróże wiedziały o transferze, nie wiedzieli za to że on to usunął już kilka miesięcy temu.