Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Ja wolę tą ich piosenkę
4
@Kondziubarca Ach ten romantyzm futbolu.
0
@mariusz504 Nie chcę cię wprowadzić w błąd ale widziałem tu informację że wygrać nie może. To trochę było by głupie skoro może być nominowany.
0
@yoli No po meczu z Bayernem to mogę napisać ze da się Lewandowskiego zastąpić, akurat dobrze wyżej napisano wyjmij Dembele Pedriego i Lewego i nie mamy ataku.
0
@FC1899Barca Ta każda, kiedy tą historyjkę poznałeś?
0
@Jasialdinho To był jakiś przedziwny pomysł, gość zarówno w Barcy jak i Serie A od 65 minuty oddychał rękawami a oni go do PL kupili.
2
@daniel32778 No harry na pewno by uratował prestiż korony :)
Polecam się doinformować czy nie ma nic do gadania bo jak widać nie masz pojęcia co piszesz.
No jak wyżej to koszt dla podatników ale też pewna gałąź gospodarki dobrze na monarchii zarabia a i sam dwór też nie ma problemów z płynnością finansową.
2
@Qba2312 Dużo gorszy poziom niż dawniej niestety, bo mam do niego wielki sentyment.
2
No fajnie ale Bayern pewny awansu z pierwszego miejsca będzie miał możliwość rotacji i zapewne z nich skorzysta(mamy MŚ) i Inter będzie miał większe szanse na punkty, więc to liczenie na to że Inter przegra może być zgubne, 4 punkty z Włochami to mus.
0
@Chaoss Z tego co kojarzę to nakładają się właśnie z winy pisu :)
0
@VeB10Ronnie No łatwiej załatwisz sprawy francuskim niż polskim, no i prawdziwej polityki przez tłumacza się nie robi.
0
@KlonaZepan No to mało o piłkarzach wiesz i słyszałeś skoro piszesz że on jest niezrównoważony.....
0
@Herato Nie wiem czy podpierając się dwoma zawodnikami jeszcze do tego tak młodymi można wyciągać tak daleko idące wnioski, jest chociaż trzeci taki rodzynek?
0
@Survier I dwoma kontrami Francuzi wygrają mecz.
0
@VeB10Ronnie Zapewne ze starych 1% a z wieku jakiego 1% nie mówi.
1
@Kidd No i to jest sposób na demografię, jedyne co będzie można robić to albo spać albo pompować pod wspólnym kocem.
3
Nie był to aż tak dobry mecz by po tych dwóch przestrzałach wciąż nazywać go świetnym, te gole mogły dać arcyważne punkty w grupie.
9
Wchodzi kukiz do restauracji
-Pana godność
-Nie mam żadnej......
1
@John_Doe Sprawę komendy pamiętasz? Jeśli nie ma żadnych podstaw by podważać winę to powinni do końca swoich dni zapieprzać od rana do nocy albo paść z głodu.
4
Mecze w LM
ter Stegen - 73
Kounde - 14
Christensen - 36
Araujo - 9
Alonso - 23
Gavi - 8
Pedri - 11
Busquets - 126
Raphinha - 1
Dembele - 36
Lewandowski - 108
Ogólnie to wczorajsza jedenastka to nie był LM weteran, Marc Busquets i Lewy zawyżyli by średnią, nawet doświadczonego Alonso trudno nazwać LM wyjadaczem, młoda niedoświadczona drużyna która wciąż się zgrywa można z optymizmem patrzeć w przyszłość o ile z Interem nie wydarzą się jakieś cuda.
0
@kejdzi Ale to jest gdybanie, Bayern nie wyglądał najlepiej i ile z tego można zapisać na konto Barcelony możemy dyskutować, i ten średni Bayern złożył nas w 5 minut, i tu zaczynam gdybanie czy jak by musieli to by nas docisnęli czy nie?
Mamy składaka który dobrze sobie poczyna i z tego trzeba się cieszyć, do potęg nam jeszcze sporo brakuje. Ake to normalne.
0
@El dominatore Nie każdy musi być trendy jak ty.
0
@tristan87 Brzmi tak jakby brak tych niewykorzystanych setek miał by nie być brany do oceny za mecz, absurd.
0
@Pawel13sz A strzelił z tego gola bo już nie pamiętam?
0
PO(?) ŚO LO świerzaki, najdłuższy staż w obronie Urus 88 spotkań, w LM 8 i to nie pełnych.
Pomoc najbardziej doświadczona i zgrana co powinno śmieszyć bo razem zagrali ile 22 spotkania oczywiście nie w pełnym wymiarze czasowym.
Atak tylko Dembele ma staż w klubie.
Jak na razie Xavi operuje na składaku, once de gala w miarę się wykrystalizowała i teraz pora na zgrywanie się, fajne do dziś wyniki może nawet ponad stan bo nie zawsze można wygrywać indywidualnymi popisami które zakrywały braki w zgraniu.
Ta porażka da drużynie dużo więcej niż zwycięstwo. No i utemperuje niektóre głowy bo już opuszczały stratosferę, bo mimo iż napisałem o tym że to nawet wyniki ponad stan to też dotychczasowi rywale nie byli potęgami a jak trafiła się ta Sevilla to akurat miała dołek
0
@El dominatore No mnie to nie rusza bo porównywanie ich jest absurdalne, tak jak przeżywanie tego weź maść na ból czterech liter jeśli nie rozumiesz dlaczego tak bełkoczą.
0
@krzywy Nawet jeśli tak wygląda, to Bayern ma minimalne zmiany w składzie nawet jeśli zmienili fundament, a w Barcy praktycznie składak a jakby to porównać z majem to już w ogóle odlot, dlatego nawet pisanie o sile składów jest nie na miejscu. Masz rację niestety mamy ten przedziwny mundial więc Xavi musi potroić wysiłki bo momentami wygrywamy indywidualnościami nie grą drużynową, dziś Bayern na to nie pozwolił a nasze filary im to swoją postawą ułatwiły.
0
@PanAgenda2030 No a z kim graliśmy? Mam opierać się na meczach z maja czy co?
0
@El dominatore No a pamiętasz Chelasea albo Juve, możemy się tak bawić i ja ci będę podawał mecze gdzie większe talenty/gwiazdy zawalały mecze.
0
@krzywy No dwa tygodnie temu tu było pełno komentarzy że Barca ma lepszy skład i drużynę więc brutalne zderzenie z rzeczywistością musi boleć.