La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

4

Mecze w LM
ter Stegen - 73
Kounde - 14
Christensen - 36
Araujo - 9
Alonso - 23

Gavi - 8
Pedri - 11
Busquets - 126

Raphinha - 1
Dembele - 36
Lewandowski - 108

Ogólnie to wczorajsza jedenastka to nie był LM weteran, Marc Busquets i Lewy zawyżyli by średnią, nawet doświadczonego Alonso trudno nazwać LM wyjadaczem, młoda niedoświadczona drużyna która wciąż się zgrywa można z optymizmem patrzeć w przyszłość o ile z Interem nie wydarzą się jakieś cuda.

0

@Gall Dlatego nie nastawiam się na LM. Brakuje nam doświadczenia na poziomie LM. O ile Christensen, Alonso i Dembele mają go trochę, to jednak w przypadku Alonso jeszcze brakuje mu tego, ale samym nabytym doświadczeniem przez lata gry można powiedzieć, że nadrabia. Pozostali muszą jeszcze zdobyć to doświadczenie, poczuć presję gry oraz inne podejścia do futbolu przez klub z innych krajów, do tego dosyć częsta zmiana pogody, zmiany czasowe. Do tego muszą przywyknąć tacy piłkarze jak Pedri, Gavi, Raphinha, Kounde, czy Araujo. To jest to doświadczenie, które w tej chwili muszą zdobywać.

0

@Gall Pedri i Gavi to i tak zaraz będzie top materiał. Przecież Pedri nie licząc tych sytuacji to zagrał świetny mecz, a jeszcze 2 lata temu z PSG zupełnie nie dawał rady

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?