- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1875 Culés
6
Zabawni są ludzie na tej stronie. Prawda jest taka, że gramy z pieprzonym Bayernem Monachium. Drużyna budowana przez lata. Zgrana, mocna, od wielu lat będąca w światowym topie. Tymczasem Barcelona to zespół piekielnie młody, w trakcie budowy, który gra ze sobą tak na dobrą sprawę od miesiąca xd
Wy chcielibyście żeby wygrywać z każdym zawsze i wszędzie. Ja też ! Ale dostosujemy się do panujących realii. Oba zespoły są w innych momentach. W tym momencie my skupmy się na wyjściu z grupy śmierci i potem będziemy myśleć co dalej. Dziś prawdopodobnie wygra Bayern, ale to nie znaczy, że odpadamy z rozgrywek. Mamy jeszcze 12 pkt do zdobycia. Najważniejsze żeby wyciągać wnioski z błędów i się uczyć. Mamy czas w tym sezonie jeszcze.
0
@krzywy efekt zlotu dzieciaków:)
0
@krzywy ale tu gra jest niezła, tylko impotencja w skuteczności
0
@krzywy tia z realem jakoś sobie radzimy a niby jeszcze mocniejszy ... 8:0 siedzi w głowach i tyle
0
@wyrek oczywiście że gra jest niezła. Bayern nie istnieje poza dwoma flukami. Ale te dwa fluki i nasza słaba dyspozycja strzelecka sprawia, że przegrywamy.
Ważne żeby to poprawić i będzie naprawdę dobrze.
0
@sokot a my graliśmy z Realem w tym sezonie ? Bo chyba nie mówisz o sparingu z USA ;)
0
@krzywy No dwa tygodnie temu tu było pełno komentarzy że Barca ma lepszy skład i drużynę więc brutalne zderzenie z rzeczywistością musi boleć.
0
@Gall w teorii na papierze nasz zespół wygląda lepiej. Ale to boisko weryfikuje i dziś pokazało, że nam dalej potrzeba czasu.
0
@krzywy Nawet jeśli tak wygląda, to Bayern ma minimalne zmiany w składzie nawet jeśli zmienili fundament, a w Barcy praktycznie składak a jakby to porównać z majem to już w ogóle odlot, dlatego nawet pisanie o sile składów jest nie na miejscu. Masz rację niestety mamy ten przedziwny mundial więc Xavi musi potroić wysiłki bo momentami wygrywamy indywidualnościami nie grą drużynową, dziś Bayern na to nie pozwolił a nasze filary im to swoją postawą ułatwiły.
0
@Gall tak jak pisałem wyżej, nasz czas jeszcze przyjdzie. Jest duży potencjał, ale potrzeba czasu na zgranie wszystkich trybów. Oby było już tylko lepiej. VeB