0

@DawidekFCB Sam miał w wieku 17 lat usuniętą część łąkotki, więc dla mnie ich sytuacje się różnią i to sporo.

0

@Kgorecki2500 A tak to skoro w największych miastach poborowych ma być jak naj mniej, więc skoro w Moskwie miało być tylko 15 tyś poborowych to mało prawdopodobne by się załapał.
Putin na wojnę wyśle dzieci mniejszości które tak naprawdę przez wielkomiejskich rosjan nie są uważane za rosjan.

1

Premier Włoch to jedno ale widzieliście pięknego Silvio wygląda jak syn Kena i Pinokia.

1

@ObiwanKenobi Z racji przeszłości z Berlusconim nie można wykluczyć że z kilkoma i to jednocześnie.

0

@VamosVamos Przecież decyzja Umtitiego to nie był jakaś abstrakcja gdy decydował, teraz wszyscy są mądrzy.

0

@michal26 Ciekawe że to piszesz bo miała w młodości przygodę z faszystami :)

0

@Kamilos84 No to co piszesz pokazuje że mało wiesz o stosunkach Włoch z Niemcami, na nieszczęście dla twojej opinii to Włosi Niemcom otwarcie na pewno się nie postawią, ot mogą robić show dla gawiedzi.

0

@Kgorecki2500 No ona sama ma historię z postfaszystowskimi ugrupowaniami więc to że teraz gra centrowego polityka nie powinno nikogo usypiać.

0

@Ojciec5tkidzieci Aż sobie sprawdziłem czy to nie syn Marcelo, no i nie.

0

@A_Gomesinho_21 Estabilishment się jej boi? Ale on będzie rządzić z belrusconim :)

0

@Tridente2015 Chciałem ci podać wpis który to rozjaśnia ale nie mogę znaleźć, ogólnie to zawodniczki mają rację, mają złote pokolenie i partacza na ławce.

3

Nic się nie dzieje i wreszcie wyciągnięto wnioski że szybkie powroty to szukanie kłopotów, zwłaszcza jak w przypadku dzieciaka już były spore komplikacje.

0

@michal26 No chyba każdy w miarę obeznany z sondażami wie ze nie każdy sondaż będzie dla konfy reprezentatywny, w internetowych rządzili by Polską, a w telefonicznych nie mają nawet 1%.


9

@333tricampeones333 No 18 lat ma spokojnie z tym skreślaniem.

0

@katalonczyk112 Jeśli Internet nie kłamie to Diego zarabia najwięcej.
Pep wyciąga tylko ok 60 % tego co zarabia Diego :)

0

@michal26 Szkoda że pomijasz że sondaże zawsze dają im więcej niż realnie wyciągają.

0

@Janiama No i był efekt wow, przepaść między poprzednim i następnym?

0

@Culer_1906 To by było coś niezwykłego gdyby syn gościa który to DNA odbudował i symbol tego DNA ostatnich lat się od niego odwrócili :)

0

@Criss18Barca Gdyby nie władza to może i Deyna by walczył o złotą piłkę możemy tak sobie spekulować.
I zibi był w potężnych klubach grał w wielkich meczach, Lubański może by grał jakby nie władza, spora różnica, a może nawet kolosalna.
@tristan87 być może, ale ja nie śledzę belgijskiego futbolu, mogę za to powiedzieć co nie co o jego dokonaniach na polskim poletku.

1

@Criss18Barca Ale przecież Lubański wielu klubom i zawodnikom doradzał, efekty chyba nie są zbyt zadowalające.
No i jednak Zibi to jednak inna półka zachodniej kariery niż Lubański.

0

@Ali3231 Wdaje mi się ze to problemy personalne z selekcjonerem, Deschamps nigdy za bardzo w niego nie wierzył, więc ten woli grać dla Xavego, dla mnie jako kibica Barcy wyśmienita wiadomość.

0

@Barca1922 No nie pamiętam czy w ogóle zajmowałem stanowisko, a pytanie skoro już wtedy były niepodważalne dowody to siedzi? Bo widzę że z jednego już go uniewinniono.
No i może rzeczywiście doszło do gwałtu, ale fakt że jedno już obalono a panie sprawdzały ile gwałciciel jest wart budzą spore wątpliwości, radzę poczekać do końca procesu.

7

@Kessie Bardziej przeraża to że dla otoczenia to już norma, bo się tym nie przejmują.

4

Ale pięknie się odmieniło, nagle "dezerterzy" to represjonowani politycznie bojownicy o wolność. Ciężko się teraz niektórych słucha, a ludzi którzy owych bojowników chcą wpuszczać do polski powinno się zapamiętywać i nigdy nie dopuszczać do żadnych urzędów.

1

@Sau_Ron Szczerze nie wiem czy były lepsze niż z 2004-2008 a co do obecnej muzyki to masz rację ciężko słuchać, a co gorsza coverowanie przybiera coraz absurdalniejsze formy.
Ogólnie muzykę w głównych radiach można wyśmiać co 2-3 lata jest tam hitem refren z piosenki napisanej dla beki albo kolejna coraz głupsza wariacja Rasputina.

0

@HansFCB No CR u Alexa to była bestia no ale ludzie pamiętają tylko ostatnie 2 lata.

0

@Michael24 Nie wiem jak u Pogby ale Umtiti leczył się w jednej z najlepszych klinik na świecie

29

Lucho królu złoty może dziś ograsz rezerwowych pomocników...

1

@Kgorecki2500 Akurat kałach to jedna z niewielu broni która działa w takim stanie, aczkolwiek wspł.... nie nie współczuję dobrze im tak.

0

@urbipl No ale jak tu nie widzę żadnego rozpracowywania, to nastolatek może rozpracować takie coś bo tu żadnych konkretów nie ma, nawet nasze ułomne służby potrafią więcej i tylko do tego się odnoszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?