La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

Tomasz Terlikowski wymownie o Konfederacji i haśle "stopukranizacjiPolski"
Czy Tomasz Terlikowski ma rację?


I kolejny twiitt o tym..
https://x.com/tterlikowski/status/1573945745270530057
Zapraszam do dyskusji
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca

0

@tomek8756 Konfederacja wyleci z Sejmu z hukiem i już nigdy tam nie wróci. W rok zniszczyli kilkadziesiąt lat pracy, gg gj Korwin i Braun xD

5

@tomek8756 nikt nie powiedział, że Konfederacja ma tylko normalnych zwolenników xD
Niestety, ale Konfederacja przyciąga wszelakich "patriotów" oraz "wielce uczonych w każdym temacie".
Zasada, że większość jest głupia ma zasadę także w przypadku przekroju wyborców Konfy.

2

@tomek8756 Konfederaci to światopoglądowy rak. A to podskórny rasizm, a to zniewalanie macic, a to flirty z Putinem. Totalnie obleśni ślizgacze.A w sprawie Ukraińców zachowują się jak wszyscy populiści w każdym kraju gdzie przybywają imigranci. Świat ma się kończyć a jakoś tak się nie dzieje.

2

@don'T.R.I.P.e 200 lat pracy od razu.
Nie, nie wyleci z Sejmu i oby pozostali, bo jako jedyni nagłaśniają krzywdzące ustawy...ot chociażby ostatnia ustawa o zmianie "czym jest stan nadzwyczajny" (to o prawach obywateli, kiedy rząd uzna, że jest sytuacja wyjątkowa).

0

@michal26 "Konfederacja ma tylko normalnych zwolenników xD
Niestety, ale Konfederacja przyciąga wszelakich "patriotów" oraz "wielce uczonych w każdym temacie"."
W każdej partii znajdują się tacy nietuzinkowi wyborcy,ale z drugiej strony są sprawy,w których Konfederacja robiła dobrą robotę,na przykład pomoc przedsiębiorcom z walce z nielegalnymi obostrzeniami covidiowymi

2

@tomek8756 otóż to. Dlatego uważam, że Konfederacja, mimo oczywistych wad, powinna pozostać i mieć te 10% w wyborach. Potem, jak się unormują i oderwą się od takich pseudowyborców, wtedy mogą myśleć o rządzeniu. Na pewno ich głos jest potrzebny. Nie zapominajmy, że reprezentują też sporą część społeczeństwa, a mamy demokrację przecież.

konto usunięte

1

@tomek8756 konfederacja jak każda inna partia ma wśród wyznawców odklejenców, ale w sejmie być muszą, bo kto jak nie oni będą nagłaśniać szkodliwe ustawy władzy

0

@michal26 No to powiedz mi, ile lat prawica starała się dostać do sejmu? Wydaje mi się że z 10 lat minimum.
I moim zdaniem spadną z rowerka kompletnie, no chyba że jeszcze bardziej się zradykalizują i oprą awans na poparciu rasistów, faszystów, pedofili, prorosyjskich agentów i kogo jeszcze oni tam starają się zmobilizować swoimi populistycznymi wypowiedziami ale nie jestem przekonany o tym że tego marginesu wystarczy na przekroczenie progu.

0

@don'T.R.I.P.e dlaczego mają spaść z rowerka? Aktualnie mają 6% a uzyskają więcej, bo czasy kryzysu się zbliżają, a wtedy zyskują skrajne ugrupowania. Plus Konfederacja zawsze zyskiwała w kampanii wyborczej

0

@michal26 Szkoda że pomijasz że sondaże zawsze dają im więcej niż realnie wyciągają.

0

@Gall szkoda, że pomijasz to, że wiele sondaży przed wyborami wskazywało, że w ogóle ich nie będzie w sejmie

0

@michal26 Ze względu na skrajną pro rosyjskość.

0

@don'T.R.I.P.e fest skrajną xD

0

@michal26 Ekstremalną wręcz

0

@michal26 No chyba każdy w miarę obeznany z sondażami wie ze nie każdy sondaż będzie dla konfy reprezentatywny, w internetowych rządzili by Polską, a w telefonicznych nie mają nawet 1%.


0

@Gall w telefonicznych też mają w okolicach średniej sondażowej ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?