La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

5

Dla mnie kimś takim był jeszcze Pan Włodek Lubański. @Janiama zgodzisz się?

Robert Lewandowski:

„Żałuję, że ktoś wcześniej nie powiedział mi, co mogę zmienić. Wtedy dużo szybciej wskoczyłbym na wyższy poziom, osiągnął coś, co wówczas było poza moimi możliwościami. Najważniejsza wartość dla młodego zawodnika do dalszego rozwoju, to mieć obok siebie kogoś obytego, kto ma doświadczenie w światowym futbolu.

W Polsce spotkałem tylko jedną taką osobę – Zbigniewa Bońka. Nie zawsze zgadzam się z tym, co mówił, ale czułem u niego obycie, którego wcześniej w naszym kraju nie doświadczyłem. Czuje się od takiego człowieka, że on grał na pewnym poziomie, swoje widział, i tak dalej. Wskazówki od niego nie dają jednak rozwiązania, tylko pokazują, jak można do niego dojść."

1

@Criss18Barca Ale przecież Lubański wielu klubom i zawodnikom doradzał, efekty chyba nie są zbyt zadowalające.
No i jednak Zibi to jednak inna półka zachodniej kariery niż Lubański.

1

@Gall Dla mnie Lubański przed kontuzją to był najlepszy polski piłkarz XX wieku. Równie dobrze można powiedzieć że Boniek był trenerem reprezentacji? Wcześniej wiceprezesem związku czy później prezesem związku.
Gdyby nie władze Pan Włodek by mógł grać dla Realu.

konto usunięte

1

@Gall W Lokeren byli zadowoleni z jego pracy.

0

@Criss18Barca Gdyby nie władza to może i Deyna by walczył o złotą piłkę możemy tak sobie spekulować.
I zibi był w potężnych klubach grał w wielkich meczach, Lubański może by grał jakby nie władza, spora różnica, a może nawet kolosalna.
@tristan87 być może, ale ja nie śledzę belgijskiego futbolu, mogę za to powiedzieć co nie co o jego dokonaniach na polskim poletku.

konto usunięte

0

@Criss18Barca Właśnie jest nowy hejt park z Panem Lubańskim. Lubański absolutny top!

konto usunięte

0

@Gall ja też mogę powiedzieć bo byl przez chwilę moim managerem.

0

@Janiama No i był efekt wow, przepaść między poprzednim i następnym?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?