Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo No widzisz oceniasz go jako Polak a nie za całokształt.
Ok jako jeden z zapalników walki z komunizmem w Polsce możesz go chcwali, ale ja na przykład nie zamierzam pomijać tego że z Ruskimi walczył ale z podobnymi im w Ameryce południowej już trzymał sztamę.
Można go też pochwalić za dni młodzierzy i to tyle
Skostnienie kościała i zarzadzanie nim niczym jarosław czyli mierni ale wierni.
Pedofilia i krycie koleżków.
Atakowanie środków antykoncepcyjnych w Afryce i katastrofa z hiv
Teologiczna mizeria.
Fabryka świetych i beatifikacji :) brudnych beatifikacji via matka teresa
5
@Peciak Historia mówi że jak Rosji odpuścisz to za rok wróci po więcej, i ci ludzie i tak zginą a wszystko to co przez te lata odbudują ostatkami sił rosjanie i tak ponownie zburzą.
Psychopatą? Ale oni zrobili dokładnie to o czym piszesz( w 2014 roku i jakie są tego efekty 8 lat i co uwaga powtórka, odpuść im znów i za 20 lat nie będzie Ukrainy pozdrawiam dzbanków.
Wygodnie się klika masz rację, ale masz poważny błąd poznawszy nie w imię pobicia ruskich tylko w imię przyszłego pokoju. Jedyne co Rosja szanuje to siła ale to trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie zeby się wypowiadać, lepiej ogranicz się do zarcików z dzbankami.
1
@Borneo Nie, należy go oceniać za całokształt i ocena może być tylko negatywna.
3
@Peciak Nieźle, ja to raczej takich z twoim zdaniem uważam za dzbanów, ale was historia nic nigdy nie nauczy.
0
@masq Bo to nie Baldursy tylko Divinity :(
1
@Katalonbar Po prostu nie lubią Polaka rodaka.
5
@FC1899Barca Akurat problem z byłymi wojskowymi jest zawsze ten sam, wciąż pernamentny stan zagrożenia oni wszyscy od lat wieszczą wojnę.
A skąd pan płk wie czy Putin jest zdesperowany?
1
@dorkizos Nie dla każdego i nie zawsze lekki: Boston Legal.
0
@Emhyr No Suarez w Live czasem to robił Fenomeno dość często jak był zdrowy.
1
@marcin62 Kurde albo ona ma problem z matematyką albo ci mechanicy itd w rok wyciągają 5 tysięcy :0
0
@Janas11224 No ja też to lubiłem ale sporo tam dodają od siebie jak w odcinku o książnice wikingów.
0
@LukaszFan Miał ale rozegrał tylko 1.848 minut
0
@tommyVERceti Bo młodzi nie oglądają TV więc TVN puszcza im harrego by zaczęli oglądać.
0
@maxqwe Które kluby lig TOP5 wydały najwięcej w latach 2013-2022?
1. Chelsea (1,815 mld euro)
2. FC Barcelona (1,811 mld euro)
3. Manchester City (1,806 mld euro)
4. Manchester United (1,754 mld euro)
5. Juventus (1,580 mld euro)
6. Paris Saint-Germain (1,459 mld euro)
7. Real Madryt (1,215 mld euro)
8. Liverpool FC (1,178 mld euro)
9. Arsenal (1,116 mld euro)
10. Atletico Madryt (1,115 mld euro)
0
@VegetaPolska Najpierw to należało by się dowiedzieć ile @bartekvisca ma mniej więcej lat, poleciłeś mu raczej tytuły dla młodszej części społeczeństwa, czym można go do anime zniechęcić a ma wiele do zaoferowana dla ludzi w każdym wieku.
0
@tomek8756 Gość jest do zaorania ostatnio w sejmie twierdził że Ukraińcy są przesiedleńcami :)
0
@Inko Akurat przy starszych grach to najnowsze nie są zawsze najlepsze.
0
@koziar Pomijając odklejeńców to jednak jakbym miał zestawiać tych dwóch zawodników to jednak miałbym dużo większe oczekiwania wobec Roberta.
Jestem ciekaw jak to będzie z Nunezem były plotki że czasem psycha siada a to było w Portugalii.
4
@Kapitan hawk Może mieszka w nowej hucie, to zmienia ludzi :)
0
@Janiama No akurat ta dwójka się udała, ale skoro im wreszcie się udało to tych którzy w Niemczech strzelali a później po zmianie ligi się zacinali na amen mamy zapomnieć?
2
@ViscaBarca123 Dzięki za artykuł i Assulina kiedyś o nim napisałem jako talent to nie podobało się to pewnym osobom i twierdziły że tylko w izraelu go za takiego uważano.
czemu w artykule masz twiterowe Viscabarca123 a nie Nyctophile1_ ?
0
@Bartek22 o widzę że Kessie prezentyzm, uwielbiam takie analizy.
1
@Arkon A to Busquets kiedyś słynął z szybkości i mięśni ludzi którzy mają pretensje zwłaszcza o to pierwsze u zawodnika który nie był szybki nawet jako nastolatek są śmieszno-straszni.
13
Nie słuchajcie @PatrychoO bo manipuluje, to nie cola a Pepsi, bądźcie czujni....
0
@Emhyr Albie nowe włosy nie pomogły, chyba że w byciu humorzastym.
3
@katalonczyk112 Ogólnie skrzydła były dobrze zamknięte, oby 5 obrońców nie była odpowiedzią na Barcę, zobaczymy jak już się obudzimy po reprezentacji.
0
@aqqi To trochę jak pewien obrażony Hiszpan który wrócił z Valencii
0
@BARCA1899Messi Goście się martwili że Barca przestanie istnieć a ty sobie żarty stroisz....
1
@Krystian1588 Mało prawdopodobne bo Azjaci ogólnie mają problemy z alkoholem przez gen ALDH2.
A i nie wiem czy sam zapach spirytusu by go nie powalił, ogólnie da się go pić ale w taki sposób to może tylko nieliczni.
0
@lucca87 Odważne stwierdzenie skoro rozegrał półtora meczu, w zeszłym sezonie za to był nr 1 albo jak kto woli dwa w obronie.