1

@Emhyr Dlaczego? Zawórno Luis jak i Leo potrafili świetnie podać jak i absorbowali uwagę rywali.

1

@TheNekro94 Antić był strażakiem który miał wyczyścić też stajnie augiasza, to ze Xavi tylko od niego ma lepszą nie jest zbyt fajne dla generała

0

@cris2706 I to miałby być taki wielki problem, km ciężko mi w to uwierzyć.

0

@cris2706 No i tu trzeba sobie odpowiedzieć dlaczego Pep nie sięgnął po Messiego.

0

@jeyx77x
Ja nie widzę tu jakiegoś super wykorzystania potencjału, nie widzę kolosalnego przeskoku w umiejętnościach Pedriego Gaviego bo ich najdłużej obserwuję, Balde gra ok i najważniejsze że nie zawala spotkań a BB nie oglądałem by ten reklamowany przez ciebie progres widzieć.

Ile tu jest progresu piłkarskich umiejętności dzięki trenerowi a ile nabierania doświadczenia.
Ile po prostu w przypadku Pedriego wreszcie braku kontuzji.

No Garcia grał świetnie ale ostatnio było już słabiutko więc poczekajmy z tym progresem, bo może być nim wreszcie świetna forma. Araujo wciąż piłka ucieka od nogi a nad tym miał najintensywniej pracować.

No popatrz a wspomniany wcześniej Puc przepadłą właśnie pod ręką najwybitniejszego pomocnika pięknie kółeczko, nico poszedł na wypożyczenie Xavi wolał nie wychowanków.

To po co mam ci podawać skoro podobno je znasz?

No trzeba i jak widać Koeam miał do tego rękę, a z Xavim się przekonamy.

Odnośnie treningów ty o R9, a ja znów o Puću o nim też pisali że co tam minuty treningi z Messim miały mu dawać dużo więcej, jak piłkarz jest w gazie to musi dostać szansę.

Problemem torre nie jest to że nie gra tylko to że był na treningach z pierwszym składem a po poślizgu zaczął grywać w BA, ciężko mu będzie zaliczyć progres jak jedną noga będzie w pierwszym skaldzie a druga w rezerwach.


0

@Bocheno1 Szczerze, jeśli kluby widzą w tym zarobek i piłkarze się na to zgadzają(co z muzułmanami?) to ok. Choć dla mnie bzdurna akcja.

0

@jeyx77x Wszystko ładnie świetnie ale z kataru bił pianę o puća a jak został trenerem to odszczelił go szybciej niż zły koeman.

Mimo iż uwielbiałem go jako piłkarza do trenera Xaviego podchodzę z rezerwą i mam pewne wątpliwości co do jego oceny potencjału zawodników.
Zresztą wyciągając jego życiorys odnośnie szans dla młodych, ja mogę to skontrować że nikt by nie uwierzył że symbol tiki-taki będzie grał wrzutkolonę.

No wystarczy by byli na podobnym poziomie i znakomita większość trenerów wybierze doświadczenie, to dlatego średnia drużyn to najczęściej ponad 27 a nie 24 lata.

No fajne przykłady a podać ci wonderkidów którzy po świetnym początku odpadli bo brakło cierpliwości, woli szczęścia albo umiejętności w wprowadzaniu do dorosłego futbolu.

1

@cris2706 No właśnie oprócz gry na najwyższym poziomie zgarniał LM mistrzowo w silnej Hiszpanii i ładował masę goli przy tym dokonania klubowe Mbappe nie powalają.

0

@tomek8756 No z 8 zwłaszcza ale i z 9 się zgodzić nie mogę, do 10 ciężko mi się odnieść bo nie znam aż tak dobrze zbyt wiele otyłych kobiet.

0

@COU_11 Akurat nie bo był o tym wywiad i mówił o tym że właśnie chciał by aby jeden skrzydłowy był praktycznie drugim napastnikiem.

0

@Messibestplayerintheworld I właśnie z tym kluczowym słowem będzie największy problem.

0

@Zoker To w sumie zabawne jakie może mieć zdobycze indywidualne bramkarz :) to tak faworyzuje strzelców że szok.

0

@DaPidejpi Najsmutniejsze jest to ze w tej obronie robicie z Messiego niepełnosprytnego, najpierw w bambuko zrobił go Bartomeu potem Laporta :O

0

@PatrykBarca Czy juventus w 2020 roku był topowym zespołem, tak tylko wytknę że jednak z jednym wygrał :)

0

@michal26 To co pisałem do ciebie ostatnio zobaczymy jak sobie poradzi w partyjnej nawalance.

0

@Firestone Ciekawe czy klub stać by go zwolnić czy znów będą żulić :(

4

@rk Miał problemy zdrowotne i ominęło go euro gdzie Pique i Ramos grali i wygrali.

0

@michal26 A ktoś z normalnych krajów krym uznaje jako coś co jest nie terenem Ukrainy?

0

@michal26 "Krym legalnie przeszedł na stronę Rosji" Kiedy? Gdzie? Jak?

0

@Emhyr No ja na przykład zapomniałem o tym plebiscycie i cyk na fcbarca mi wyskoczyło :)

0

@FvZ89 Nie można wykluczyć że rzeczywiście boją się o jego zdrowie.

0

@DIPENNN Nie wiem czy na wynik Rijkaard Messi miał tak wpływ.

0

@Veysel Nawet jak byli to i tak nie było tak wspaniale jak to teraz wszyscy piszą, Balde to fajny dzieciak ale na pewno nie jest mega mocny na LO.

0

@cris2706 Na pewno ktoś z tych wszystkich Ramblowiczów kibicował i psg i to przed Messim.

0

@zodiak_10 Więc w jak słabej formie jest Barca?

6

Wciąż czytam że niepowodzenie w LM to wina kontuzji w obronie i nie kupuję tej wymówki, nawet jak graliśmy once de gala i dominowaliśmy rywali to słabeusze z LL i tak potrafiły sobie z niczego wykreować 1-2 bardzo groźne sytuacje, skądś się te wysokie noty Niemca w tym sezonie wzieły .

0

@Don Lucas Koeman grał do 95 więc nawet zdanie u-40 należy brać z przymrużeniem oka.

0

@szymek029 A Lapcio kiedyś troszczył sie o LM on tylko spija śmietankę akurat po jego rządach mieliśmy 10 lat pustki w przejściu między LM a pierwszą drużyną SR debiutował w 2009 roku albo rok później :)

0

@barczyk Nie wyjście z grupy to katastrofa wizerunkowa finansowa moralna. Laporta i Alemany stanęli na głowie i wiele zaryzykowali a skończyło się katastrofą. Nie wiem jakie tego będą konsekwencje ale na pewno będą i to odczuwalne.

Co do najlepszego okienka i super drużyny to ja akurat byłem w grupie pesymistów a i tak w tak szybką weryfikację w LM nie wierzyłem.

Kadra jest super na papierze ale silna kadra≠silna drużyna, wie to każdy z trochę dłuższym stażem w piłce, no oprócz ludzi którzy sami się nakręcają.

No ok tylko że nawet jak graliśmy w once de gala to rywale tworzyli sobie 1-3 sytuacje w meczu z niczego więc ja nie do końca kupuję to że z LM odpadamy przez kontuzje, jak ktoś szuka prostych odpowiedzi na trudne pytania to może sobie to tak tłumaczyć.

Co do Xaviego to martwi brak planu b, kiedy on ostatnio kogoś zgniótł taktycznie?
Gdzie automatyzm piłkarzy, częściej widać przebłyski geniuszu ratujące nam skórę.

0

@HypeR Kapitanowie już odmówili kolejnych obniżek(odroczeń), nie ma za bardzo co sprzedawać więc sytuacja trochę inna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?