4

@mateusz1989VeB A Fabsa na trenera czy jeszcze do kopania gały?

0

@Sau_Ron Zakładam że to zależy jaką drużynę wystawi Bayern na ostatni mecz, z jednej strony rzadko odpuszczają, z drugiej za pasem będzie mundial więc rotacje są zrozumiałe no i można spuścić Barcę do LE.

0

@Kondziubarca To było by dziwne gdyby zawodnik gorszy od kolegi z zespołu za MŚ wygrał złotą gałę ale kto wie.

5

@Gappeq A to tu nie było wariacji
Lengleta
Malcoma
Raphinhi

0

@Emhyr Jak dla mnie pierwszą to były skutki nie załatwienia sprawy Dembele latem.

0

@Ali3231 Nie wiem uwielbiam Lucho ale to nie była bajka z happy endem.

1

@Arnold1234 Oczywiście ale ta drużyna ma poważny problem skoro zawodnik pod formą i tak daje więcej od innych.

0

@Lola120 Dembele jest pod formą a nie że nie umie grać w ważnych meczach.

No jeśli na tylu skrzydłowych wszyscy wyglądają słabo a wyglądają to pora spojrzeć w stronę tego któremu ufasz.

2

Tym wrócą zawodnicy Barcelony z Mundialu może koloryzowane
https://i.iplsc.com/-/0000UEXJBQRO4KK2-C322.jpg

0

@Zoker Jest ale nie za bardzo do 433.

0

@Rewolucja123 No wymieniliśmy pół składu wydając ogromne kwoty w bardzo trudnych czasach już nie będzie wymiany zawodników a wymiana trenera bo to tańsze.

0

@AxelF Rozumiem o co ci chodzi z priorytetami ale nie wyjście z grupy to dźwignia w przepaść i to na wielu płaszczyznach.

0

@AdiKingu96 @Dembouz1899 Już za pasem mundial, więc rotowanie składem jak masz pierwsze miejsce to dość rozsądne podejście.

2

250 tys. mniej mandatów niż rok temu nałożyła Polska policja, więc krótko terminowo niektórzy mogą odtrąbić sukces, a ci którzy twierdzili że to nie będzie miało przełożenia na drogi się pomylili. (choć trzeba pamiętać że poprzedni rok był po-pandemiczny)

Na "szczęście" budżet państwa nie stracił w zeszłym roku średni mandat opiewał na 144 zł, o tyle tegoroczny – już na 317 zł.
W skali kraju daje to rekordową sumę – ponad 1 mld zł – dla porównania rok temu nałożono mandaty na łącznie 491 mln zł.

Więc jest mniej przewinień a i skok na kasę się udał, korki od szampanów zapewne strzelają dość mocno.

0

@Toretto No pisał o Raphinhi więc nie wiem z czym masz kłopot?

0

@Roobo Xavi o tym mówił w wywiadzie że robi to by uwolnić skrzydło dla obrońcy, a czy jest to dobry pomysł jak masz takiego LO to już inna sprawa.

1

Normalnie też bym się krzywił na temat "odpuszczenia" meczu z Interem jak Bayern będzie miał komplet punktów ale mamy rok mundialowy i nawet wskazane było by danie minut zmiennikom, no i można wyrzucić FCB do ligi europy

0

@Colon O jakiej dyscyplinie piszesz? W kopaną włosi po raz drugi z rzędu na Mundial nie jadą.

3

@daro22 Jeśli tak to Real też ich powinien doświadczać.

1

@PJ777 kwiatkowski był z tym gościem w meczu z bayernem

0

@talizmo No dwie okazje właśnie tego Dembele oglądałeś mecz czy tylko pół.
Żadna wrzutka a to ciekawe jakim cudem dwa razy uderzył z głowy magik.

2

@tbas Piszesz jakby za Xavieg była.

0

@Emhyr No właśnie sprawdziłem jest twój jest i Tomasz Kwiatkowski

0

Wrzutkolona tiki taka się przejadła to trzeba się rozwijać :)

0

@Emhyr Jesteś pewien ostatnio był Polak a dziś chyba ktoś inny.

0

@Ptasior Mocnym w Europie czy mocnym w LM, jak to pierwsze to z Realem i potem wszystko siadło.

0

@nabial A to strzału dembele bramkarz nie obronił?

0

@Borneo Misiu ale katolików z Hiszpanii i Irlandii nie obchodzi walka z komuną bo life is brutal, i nie pisze o teraz tylko załamanie wiary w tych państwach nastąpiło kilka lat przed jego śmiercią.

No to jak papież nie ogarnie to nic dziwnego ze wszystko zawsze zamiatane pod dywan.

Ale ja żadnych negatywnych emocji nie mam ot kolejny tyran który każdy sprzeciw chciał wypalać gorącym żelazem, hipokryta i zaściankowiec i tak go zawsze będę odbierał.

0

@Borneo No to czemu Europejczycy mają do niego dość surowy stosunek, ty tylko twierdzisz że go jako Europejczyk oceniasz.

To za jego rządów super katolickie Irlandia i Hiszpania mają gdzieś wiarę :)

1

@acab123 No jeśli zaręczyny są na serio to warto się nad tym zastanowić.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?