Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Radziu sikorski znów na salonach a raczej wydruk jego jakże błyskotliwego twitta :)
wklejam od tego gościa bo dał filmik jakby ktoś mnie od pisiorów chciał wyzywać :)
ps.
Nie wiedziałem że Anne Applebaum to żona tej łachudry i pozera.
1
@AmigoBlancos Puyol bo Xavi i Iniesta odeszli na swoich warunkach.
A z dawnych czasów Rivaldo.
0
@mateushh Pamiętam filmik jak jakiś świetny piłkarz dostał do kopania piłkę z lat 60, tak średnio mu szło i żalił się że jest bardzo twarda i ciężka, więc nie do końca się mogę zgodzić bo dawni piłkarze mieli o wiele ciężej.
0
@arasz1819 Iniesta nawet 4(5) dni po stracie dziecka był na murawie więc to akurat indywidualna kwestia.
1
@Roxi No pamiętam jak Iniesta miał najgorszy okres w Barcelonie i akurat to było na bardzo ważne mecze i wielu jechało po nim jak po szmacie w co teraz ciężko uwierzyć a później okazało się że właśnie jego żona też poroniła.
Więc ja nie wykluczam choć nie pamiętam by ktokolwiek tak Don Andresa bronił. Ale jako że ludzie są do wielu rzeczy zdolni to lepiej się nie wypowiadać twardo skoro mało się wie.
0
@Medium Bo pewnie jest z dużego miasta, a na wojnę wysyłają dzieciaków którzy w opinii wielu rosjan nawet nie są prawdziwymi rosjanami.
0
@PatrykBarca No wiesz jakby Pep nie chciał od nowa koła wynaleźć to ten szejk może tą LM by miał.
1
@Pawel13sz No i nie wymiękł jak Keita(choć tego można w druga stronę tłumaczyć) jak trzeba było na ŚO w finale LM zagrać
1
@Ksavix No ja uważam że szanse są malutkie, pensja, zaległa kasa, urazy osobiste, odcinanie amigosów, walka o każde euro z wypłat, ponowne ustawianie drużyny to wszystko dla mnie są te "drobiazgi" które mi w powrót nie pozwalają wierzyć, ale kto wie co tm się wydarzy. A finansowa wymówka zawsze ten transfer może zablokować.
No z Pepem słuszne przypomnienie ten temat już ostygł i poszedł w zapomnienie.
A laporta jak to laporta, no i jeszcze oczywista kwestia kto otwarcie powie że nie chcą Messiego to była by krwawa jatka, dla niektórych jest ważniejszy niż klub.
1
Oby się nie okazało że to już parcie bo powołanie ucieka, jak na razie to DLR wygląda jak najsilniejsza opcja.
0
@Maciej_T Bo jest naszym buforem.
Wspieranie sprzętem nie pomoże Ukrainie jeśli za surowce płacimy Rosji bo de facto wspieramy i Ukrainę i Rosję, gdzie tu kara dla agresora.
0
@Almighty Uważasz że jak chce to w Barcy nie mają nic do gadania :)
Bo to że Laporta mówi że chce jego powrotu to akurat wiadome.
1
@Kessie Ty ale on nie podaje nawet sobie :)
2
@Kidd Po co go wołasz on powinien trzymać się od tego z daleka będzie zdrowszy i z lepszym humorem
5
Ktoś tu niedawno podawał talenty i zerknąłem do starszych edycji zerknijcie który rodzynek gra na najwyższym poziomie :)
https://www.theguardian.com/football/blog/ng-interactive/2014/oct/14/next-generation-2014-40-of-the-best-young-talents-in-world-football
0
@aezakmi123 Jak wyżej nie przepadam za nim i obrzydził mi piłkę ale Xavi nie pokazał aż tak dużo by pisać że EV przy nim to jakiś leszcz, gość prawie zaliczył sezon bez porażki.
0
@DonMatteo901 Ciekawe co myślą o tym dzieci korwina.....
0
Last dance na rok jest absurdalny, jeśli już to co najmniej 2-3 lata jeśli ktoś się odważy założyć ze da radę fizycznie pograć jeszcze te dwa lata.
Dlaczego absurdalny, Messi dużo daje ale też trzeba pod niego ustawić drużynę jeśli przyjdzie na rok to w pewnym sensie wracamy do punktu wyjścia i nowe otwarcie można wyrzucić do kosza a po roku zaczynamy układanie od nowa, jak dla mnie nie jest to zbyt fajna opcja.
0
@Kozinho. bo ich program to zbiór ogólników a gość od tegoż programu sam powiedział że większość jest nie do wprowadzenia.
0
@Dalhi Rozumiem że skojarza twoją tęczówkę z twoją torzsamością kontem bez twojej wiedzy tak, bo inaczej to trzeba zorganizować
@Hasszz jeszcze trzeba się na to zgodzić już widze jak staruszki ustwiają się w kolejkach po wszczepienie, skoro dalej od listonosza emeryturę i rentę odbiera 25% uprawnionych.
Bajki opowiadacie to może wejdzie ale za 15 lat i nie siłowo tylko ludzie sami na to pójdą.
0
Dziwne w innych plotkach mieli go już sprzedawać :)
0
@msmsms Akurat złotą generacje piłkarzy to Hiszpanie mieli co kilka lat tylko nikt nie umiał ich ułożyć by naprawdę się ozłocili, ja uważam ze tymi ludźmi byli Aragones i Xavi.
1
@Barca1992 Ta na pewno, a w szczególnie w Polsce gdzie 20 procent społeczeństwa umie obsłużyć tylko pilot i włączyć tvp, oni na pewno ogarną chipy w mgnieniu oka. WB tam 20 procent społeczeństwa starsze od Elżbiety II również zero problemów.
0
@Maciej_T Najpierw ty odpowiedz na pytanie, a potem ja się ustosunkuje do twojego.
1
@Rl9k1nG Raczej to mobilizacja której efekty będą znane dopiero za miesiąc dwa to rozstrzygnie.
1
@Medium +Blame choć tu raczej mangę
No i oczywiście Psycho Pass
0
@MrPGG Ten który ma dalej do Currego :)
1
@Khajio Podstawa to trzymać się daleko od currego i już jeden problem z głowy mniej.
0
@Emhyr :) Nie doceniasz niektórych, wejdź sobie na komentarze po meczu z Bayernem, niektórzy długo zaciskali zwieracze ale się doczekali :)
Są tu tacy co mogą pół sezonu siedzieć cicho ale jak wróg źle zagra to nagle się ożywiają.
1
@KrwawiaceoczyVEB Dobrze że dodałeś o tym andre ja napiszę pół serio ale tu zapala się czerwone światło.