Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek No i pomimo tego że byłem hejterem tego transferu jak i piłkarza to gdzie im do Coutinho z liverpoolu.
0
@Bartek22 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12236650
No byłeś jedną z osób które to polecały.
0
@Ascend Co to znaczy zimno, w zeszły roku praktycznie do grudnia temperatura była ok 12 w południe to dla ciebie jest zimno?
0
@Bartek22 Nie wiem czy ty powinieneś pisać o łykaniu a co do tematu to na pewno te wszystkie brudy nie wychodzą od tak.
0
@msmsms No do końca życia będę pamiętał te kozacki dramaty w LM.
0
@Emhyr No Robert już nie będzie pokrzywdzony liczbą meczy w lidze jak w Niemczech
0
@KlonaZepan Co ronaldo nie krytykują? To ja chyba mam majaki, nie dość że krytykują to jeszcze mają z niego bekę.
1
@marcin62 Najśmieszniejsze jest to że bez tych 2 mld też by popłynęły :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szkutnik91 Mało prawdopodobne od lat kluczowy był staż i potem losowanie, ciężko mi uwierzyć że nagle odwracają wszystko do góry nogami. No i opaska dla dzieciaków, też nie jestem fanem choć osobiście nic do nich nie mam a urus to dla mnie świetny kandydat na kapitana ale jeszcze nie teraz.
0
@mateusz1989VeB NIe wiem czy podpieranie się Balotellim to dobry pomysł, no chyba że nie oglądałeś meczy i jego celebracji ale nie wiem co gorsze.
0
@Kluivert_P Czy ja wiem czy przez łzy, Robert miał rok kontraktu i nie chciał przedłużyć, wzięli fajne 50 baniek a wcale nie musieli (via BVB) problemem i punktem zapalnym było dla obu stron "szukanie za/następcy"
A jednak w LM im idzie fajnie, a ich rodzima liga nie stanowi konkurencji, mogą spokojnie szukać odpowiedzi co idzie nie tak nikt tam nie musi płakać jak to sugerujesz a za 3 miesiące niewielu będzie o tym pamiętać o ile w LM będzie szło dobrze.
Na innego mistrza Niemiec to nie ma co liczyć.
6
@PatrychoO Jeszcze trzeba było tam Gaviego posadzić i z urusem bez koszulek :)
0
Jeśli by im wierzyć to jednak nie tylko z powodów sportowych nie gra.
1
@Medium Akurat LR śmiała się z Pereza bo uważała że kupując brazoli potwierdza że ma kompleks przegranej Neymara.
10
@SkilledHydra16 A bez wolnych, albo bez butów?
1
@AmigoBlancos No jak są koneserami męskiej urody to nic dziwnego, nie wchodźmy do ich sypialnie to nie wypada.
0
@Sysia11 A strzelał co sezon, bo wydaje mi się że jednak nie co sezon.
0
@Emhyr Nie no ma 15................ jak moukoko ma 17 :)
1
Czyżby Barca się z atleti dogadała skoro antek od 1 :)
0
@RosjaninBut No jedynie z 2 punktem mogę się zgodzić reszta albo naciągana albo bzdury.
0
@MesQueUnClub96 skończy, może, o widzę że w tv znachor a na LR wróż....
2
@FC1899Barca Nie prezydent usa ma hulajnogom jechać, a zamach na nim nie wywróci świata do góry nogami, polecam sobie darować bo wytykanie takich rzeczy jest absurdalne.
0
@TR3YWAY Na szczęście pis pilnuje by o ten dobrobyt nie było za łatwo.
0
@Messibestplayerintheworld Mnie to bardziej zastanawia wyciąganie brudów, sam osobiście nigdy Pique nie lubiłem ale armia jego sympatyków którzy wołała o prezydenturze ostro wycięta, wygląda na to że w klubie chcą go równie szybko wyciąć pytanie czy chodzi tylko o pieniądze czy o coś więcej.
0
@Nano22 To samo można powiedzieć o Pique który z zeszłym sezonie wyglądał bardzo dobrze.
0
@Recha_0684 Po prostu trzeba ciągnąć narrację że bez lewego to gruz i kamieni kupa.
1
@marcin62 Poczekaj zaraz będzie
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663489920dMfPl4wpjURXQWRpUo93H9,w400.jpg
3
@Emhyr No gra bez skrzydłowych, zobacz sobie na heatmapy.
0
@Barca1922 Ty to jak on strzelił tyle reprze? Już samo to tą durną tezę obala.
Zobaczycie post jakiegoś przygłupa i zaraz wam LR odznaka rośnie i nagle nie ma on a są oni ciekawe skąd....