0

@hayek No i pomimo tego że byłem hejterem tego transferu jak i piłkarza to gdzie im do Coutinho z liverpoolu.

0

@Bartek22 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12236650

No byłeś jedną z osób które to polecały.

0

@Ascend Co to znaczy zimno, w zeszły roku praktycznie do grudnia temperatura była ok 12 w południe to dla ciebie jest zimno?

0

@Bartek22 Nie wiem czy ty powinieneś pisać o łykaniu a co do tematu to na pewno te wszystkie brudy nie wychodzą od tak.

0

@msmsms No do końca życia będę pamiętał te kozacki dramaty w LM.

0

@Emhyr No Robert już nie będzie pokrzywdzony liczbą meczy w lidze jak w Niemczech

0

@KlonaZepan Co ronaldo nie krytykują? To ja chyba mam majaki, nie dość że krytykują to jeszcze mają z niego bekę.

1

@marcin62 Najśmieszniejsze jest to że bez tych 2 mld też by popłynęły :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szkutnik91 Mało prawdopodobne od lat kluczowy był staż i potem losowanie, ciężko mi uwierzyć że nagle odwracają wszystko do góry nogami. No i opaska dla dzieciaków, też nie jestem fanem choć osobiście nic do nich nie mam a urus to dla mnie świetny kandydat na kapitana ale jeszcze nie teraz.

0

@mateusz1989VeB NIe wiem czy podpieranie się Balotellim to dobry pomysł, no chyba że nie oglądałeś meczy i jego celebracji ale nie wiem co gorsze.

0

@Kluivert_P Czy ja wiem czy przez łzy, Robert miał rok kontraktu i nie chciał przedłużyć, wzięli fajne 50 baniek a wcale nie musieli (via BVB) problemem i punktem zapalnym było dla obu stron "szukanie za/następcy"

A jednak w LM im idzie fajnie, a ich rodzima liga nie stanowi konkurencji, mogą spokojnie szukać odpowiedzi co idzie nie tak nikt tam nie musi płakać jak to sugerujesz a za 3 miesiące niewielu będzie o tym pamiętać o ile w LM będzie szło dobrze.
Na innego mistrza Niemiec to nie ma co liczyć.

6

@PatrychoO Jeszcze trzeba było tam Gaviego posadzić i z urusem bez koszulek :)

0

Jeśli by im wierzyć to jednak nie tylko z powodów sportowych nie gra.

1

@Medium Akurat LR śmiała się z Pereza bo uważała że kupując brazoli potwierdza że ma kompleks przegranej Neymara.

10

@SkilledHydra16 A bez wolnych, albo bez butów?

1

@AmigoBlancos No jak są koneserami męskiej urody to nic dziwnego, nie wchodźmy do ich sypialnie to nie wypada.

0

@Sysia11 A strzelał co sezon, bo wydaje mi się że jednak nie co sezon.

0

@Emhyr Nie no ma 15................ jak moukoko ma 17 :)

1

Czyżby Barca się z atleti dogadała skoro antek od 1 :)

0

@RosjaninBut No jedynie z 2 punktem mogę się zgodzić reszta albo naciągana albo bzdury.

0

@MesQueUnClub96 skończy, może, o widzę że w tv znachor a na LR wróż....

2

@FC1899Barca Nie prezydent usa ma hulajnogom jechać, a zamach na nim nie wywróci świata do góry nogami, polecam sobie darować bo wytykanie takich rzeczy jest absurdalne.

0

@TR3YWAY Na szczęście pis pilnuje by o ten dobrobyt nie było za łatwo.

0

@Messibestplayerintheworld Mnie to bardziej zastanawia wyciąganie brudów, sam osobiście nigdy Pique nie lubiłem ale armia jego sympatyków którzy wołała o prezydenturze ostro wycięta, wygląda na to że w klubie chcą go równie szybko wyciąć pytanie czy chodzi tylko o pieniądze czy o coś więcej.

0

@Nano22 To samo można powiedzieć o Pique który z zeszłym sezonie wyglądał bardzo dobrze.

0

@Recha_0684 Po prostu trzeba ciągnąć narrację że bez lewego to gruz i kamieni kupa.

3

@Emhyr No gra bez skrzydłowych, zobacz sobie na heatmapy.

0

@Barca1922 Ty to jak on strzelił tyle reprze? Już samo to tą durną tezę obala.
Zobaczycie post jakiegoś przygłupa i zaraz wam LR odznaka rośnie i nagle nie ma on a są oni ciekawe skąd....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?