0

Tak jak pisałem w artykule o wycieku, to nie przypadek, a teraz jeszcze to oświadczenie :)
Łatwo domyślić się o co chodzi .....

0

@Medium Uwielbiam tych buraczanów co paradują w mundurach a przed wojskiem ukrywali się po lodówkach, są na to paragrafy nie mam pojęcia czemu nie wycinają tego motłochu.

0

@jeyx77x Ale nie rozumiem Rosja od dawien dawna wysyłała masówki na wroga co tu jest w tym dziwnego ?

0

@FC1899Barca Taa a po kiego grzyba marnować czas i uciekać do kraju do którego cię nie wpuszczą? Jest tyle rozsądniejszych kierunków gdzie dużo łatwiej przekroczyć granicę, znów strzał z armaty w płot z odległości metra niecelny.

1

@Bzyczekk Nie powiedział w którym wywiadzie że planuje grać w mls jakieś dwa lata tamu co właśnie miało by się nakładać na koniec w Barcy a czy mu się odmieni jak pique to inna sprawa choć, busquetsa słowo ma większą wagę.

To tak jak z każdym amigosem na słabsze drużyny to każdy z nich mógłby grać, busi jest moim ulubionym zawodnikiem z obecnej kadry ale widać że często ma problemy z kontrolą na boisku, nigdy nie był biegaczem a biegają na boisku coraz bardziej.

0

@Fabik87 Może nie chcą jego powrotu, oficjalnie miał zostać a jest w PSG.

0

@Bzyczekk No przegapiłeś to że na Busquetsa nie ma takiego pocisku bo sam ogłosił że odchodzi po sezonie więc wiadomo o co chodzi.

3

Mnie bardziej czy to prawda z wymaganiami(zapewne część jest prawdą bo tak się to robi) zastanawia dlaczego teraz to wychodzi.
Mamy obrzydzanie kibicom Pique i Alby(dość szybko poszło z kochanym tu jeszcze niedawno presidente, z drugim nie trzeba wiele) busquets który zadeklarował że odchodzi jest omijany i teraz wyskakuje to, jeśli to łączona kampania to bardzo łatwo wyciągnąć wnioski, w przypadek trudno wierzyć ale zawsze jest możliwy.

1

No nawet fajny artykuł przynajmniej się uśmiałem przed snem.

1

@skubi99 Dla ciebie to on zawsze ma rację i to jest ten problem. A janusz polityki znów udaje że zna historię a kompletnie o nie j nie ma pojęcia.

0

@krzysiobyczek Dlaczego, Nico może być fajnym 13-14 zawodnikiem.

2

@Danny Gaucho Nie wiem co się stało ale jakiś dziwny obraz CR się utrwala przecież on w MU czy na początku w Realu to był całkiem inny zawodnik niż ten który był w Juve czy obecnie. Parę osób powinno sobie obejrzeć mecze z tamtych lat by nie powielać tych głupot.

3

@Danny Gaucho Nie psuj im zabawy CR to tylko karne i dokładanie nogi.

2

@koksik2700 Na busiego nie bo sam mówił że odchodzi więc skoro o nim jest cicho(choć tu wiadomo dlaczego trudniej coś na niego znaleźć) to wystarczy dodać 2+2 i wiadomo o co chodzi, mnie osobiście się to nie podoba mimo iż akurat tej dwójki nie znoszę, ale legendy trzeba szanować.

1

@koksik2700 No ja też się nad tym zastanawiam choć od paru miesięcy mam z tylu głowy że to może być pisowska przybudówka, mało prawdopodobne ale nie niemożliwe.
Nie chcę się potem czuć jak ci co głosowali na kukiza :)

5

Dawniej śmialiśmy się z takiej klauzuli w Realu a teraz sami ją mamy :)

13

Ja tam poczekam do końca sezonu, skrajne opinie trzeba sobie odpuścić no i mamy dopiero 20 września.

0

@El dominatore No tak a w pozostałych meczach kto był lepszym skrzydłowym?

0

@Sulimo Boston Legal.

2

@marko111122 No ciekawe jak ostatnio dużo wychodzi brudów na amigosów :)
Wątpię by był tak odklejony z by nie wiedzieć po co drużyny jeżdżą na te egzotyczne turne, po prostu Laporta w brzydki sposób próbuje obrzydzić kapitanów, skoro Busquets sam odchodzi latem to trzepią pozostałą dwójkę i jako że z niedawnym ulubieńcem LR poszło dość sprawnie to z Albą pójdzie jeszcze szybciej.

3

@Adamski69 No a jakbyś był piłkarzem i indywidualne kontrakty dawały by ci kasę za tryb fit i nagle federacja każe ci reklamować smażoną kiełbasę i hop colę to rozumiem że nie miał byś żadnych obiekcji.

1

@Barca_Big_Moment No a jak to może dziwić skoro tam sporo dziennikarzy pracuje w narodowych barwach jak ten prostak jankowski

0

@hayek No i pomimo tego że byłem hejterem tego transferu jak i piłkarza to gdzie im do Coutinho z liverpoolu.

0

@Bartek22 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12236650

No byłeś jedną z osób które to polecały.

0

@Ascend Co to znaczy zimno, w zeszły roku praktycznie do grudnia temperatura była ok 12 w południe to dla ciebie jest zimno?

0

@Bartek22 Nie wiem czy ty powinieneś pisać o łykaniu a co do tematu to na pewno te wszystkie brudy nie wychodzą od tak.

0

@msmsms No do końca życia będę pamiętał te kozacki dramaty w LM.

0

@Emhyr No Robert już nie będzie pokrzywdzony liczbą meczy w lidze jak w Niemczech

0

@KlonaZepan Co ronaldo nie krytykują? To ja chyba mam majaki, nie dość że krytykują to jeszcze mają z niego bekę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?