0

@haryveb944 Graliśmy w pierwszej połowie ba byliśmy nawet lepsi, w drugiej na pewno nie gramy jak równy z równym gramy bardzo źle.

0

@PanAgenda2030 No tak miał najlepszego zawodnika ostatnich meczów posadzić odstaw to co bierzesz.

0

@El dominatore No może zapomniałeś superpuchar z Sevilla czy arcyważny gol z Atletico.

1

No jakby Dembele zabrał z Barcy drybling a Lewy wykończenie to był by fajny wynik :)

0

@bartekeg Ale wiesz że podobne rzeczy można napisać w stosunku do Pirlo Laparda Gerarda....

0

A więc to dlatego kurski wyleciał nic dziwnego miarka się przegła, skazać miliony Polaków na komentatorów z Polsatu.....

0

@adambądkowski93 No tylko że to chyba nie było do końca tak było bo miał kosę z Cassano i mówiło się że ani do niego nie dołączy ani nie zagra już w realu właśnie przez swojego rodaka.

0

@Sulimo Ja akurat ją bardzo lubiłem nie wiem co jej strzeliło do głowy z tym pomysłem, choć tam nie było że na pewno to zrobi.

0

@Lionel_Messi10 No jak nie długo to w styczniu to tak.

2

@michal26 Ale co nam przeszkadzają ruchy nacjonalistyczne? Już pomijam ich krótką historię i zarzut do pewnych ruchów bo to wcale nie musi być podstawa ich ruchu, to nasze ruchy nacjonalistyczne też mają głupawe pomysły i idiotycznych liderów jak ten wyżej.

A tak po ludzku słabo widzę Ukrainę napadającą na Polskę chyba że nagle wybaczą Putinowi i Łukaszence i razem z ich kupą gruzu i złomu napadną na kraj Nato

0

@jordus100 Nie wiem czy powinienem się czuć zaorany bo tylko podsumowałem że gdyby tak mówiła to pokazuje tylko poziom jej dziennikarstwa aż tyle i tylko tyle, co do uprzedmiotowienie i seksualizacji to mnie tam do tego daleko i nie o to w moim komentarzu chodziło jeśli tak go zrozumiałeś.

A ta pani nie potrzebuje mojego wkładu w to zjawisko bo ona sama w nim aktywnie uczestniczy, wystarczy rzucić okiem na jej społecznościówki czy to jak się ubiera do wywiadów, na pewno głęboki dekolt pomaga w rozpracowywaniu taktyki.....

0

@Kidd Jaro zbaw mówił że można oprócz opon :)

6

@Rewolucja123 No tą wypowiedzią pokazuje że nie ma wiele więcej do zaoferowania przynajmniej jako dziennikarka.

2

Dzieciak, raz może być gorzej raz lepiej tak długo jak nie przegrywa nam meczy powinien dostawać minuty i pokazać czy ma papiery na wielkie granie jak już robimy w gacie i chcemy Alby to ten moment przepadnie i znów trzeba będzie czekać na LO może nawet kilka lat.

0

@Sysia11 Zależy w jakiej historii i w jaki sposób, je śmiem twierdzić że niegdy nie będzie stawiany na równi z nimi, nawet jak zabierzemy im trofea z reprezentacją.

0

@JimMorrisonFCB Co ma wyciąganie do nie istnienia? No i to tak słabiej to wyglądało bez tych zawodników, zwłaszcza jak chodzi o trofea.

2

dziwne że nie wspominają że Busquets sam mówi że odchodzi, chyba że jego będą opłacać nawet w MSL.

0

@Kessie Ciekawe jaki ma całkowity bilans :)

2

@Criss18Barca No widziałem takie klasy że po nich nauczyciel musiał by wyjść na ulicę i żebrać, bo nie miały zamiaru się uczyć.

0

@MESSIah16 @Janiama No i MŚ są zobaczymy z jakim nastrojem z nich wróci.

0

@GeneralXavi Jakbym widział że gość się przekręca na boisku to ostatnią rzeczą było by myślenie o piłce, no ale są różni ludzi, no i bukmacherka robi z ludźmi straszne rzeczy.

0

@masq Zdejmij go w przewie to już z niego w tym sezonie nie będziesz miał pożytku.

0

@MesQueUnClub96 To pisali czy pisał, zresztą podpieranie się ludźmi którzy ewidentnie mają problemy też nie świadczy o tobie najlepiej.

0

@koziar Komentować nie umie ale zawsze jakąś anegdotkę opowie coś z autobiografii czy wywiadu zacytuje i tak się dziad ślizgał.

0

@Emhyr No na najlepszych masz rację, ale na takie Cadiz lepiej mieć dwóch z wyprowadzeniem niż Araujo bo rywal odda 3 strzały.
No i dawniej przecież graliśmy dwoma stoperami co potrafili wyprowadzić piłkę.

0

@matirix20 Dla Barcy Kounde, młodemu urusowi za bardzo przeszkadza piłka przy nodze, choć trochę się poprawił.
@Emhyr No przy takiej dyspozycji Garcii i Kounde to Araujo może wylądować na ławce

0

@Adran360 Wiem, ale Brazole i Argentyna mieli lepsze drużyny a jednak nie ma miedzy nimi przepaści jaka powinna być.

0

@Emhyr No wszystkie potężme ligi +Brazylia i Argentyna a tu sowieci :)
No i jeszcze mają tylko dwie mniej niż potężna Brazylia, a gdyby nie Messi to Argentyna nie miała by żadnej...

2

Trochę trudno to zrozumieć w takiej postaci? Jedna strajkowała czy kilka bo tak to chyba powinno(?) być sędzin, bo strajk jednej chyba łatwo rozwiązać bo po to jest techniczny.

1

@liberoFCB ....."Do obliczeń Forbes stosuje wartości organizacji (kapitały własne plus zobowiązania), które bazują na złożonych wpływach, jakie drużyny otrzymują z telewizji, lóż na stadionie, mediów, licencji, towarów i koncesji."..................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?