La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

Bardzo mądry artykuł o sytuacji w naszej edukacji. Ale nie zapraszam do dyskusji tylko do przeczytania i refleksji...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/brak-nauczycieli-to-tylko-wierzcholek-gory-lodowej-szykuje-sie-kleska/0bbpy8m,79cfc278

0

@prokofiew Przede wszystkim brakuje nauczycieli z powołania z charakterem. Większość młodej kadry co dochodzi jest bez charyzmy i podchodzą do tego zawodu żeby odbebnic swoje.
Może gdyby wprowadzić system że nauczyciel ma różne premie za wyniki uczniów na maturze, egzaminie 8-klasisty i różnych indywidualnych osiągnięciach by to inaczej wyglądało.

2

@Criss18Barca No widziałem takie klasy że po nich nauczyciel musiał by wyjść na ulicę i żebrać, bo nie miały zamiaru się uczyć.

0

@Gall Za powtarzanie klasy powinny być kary finansowe dla ucznia, tzn jego rodziców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?