0

@jacobFCB Szkoda że nie widziałeś jak się o Lewego kłócili :)

0

@Zip a w Biosie/uefi działa?

0

@KibicBarcy123 On ma większe problemy niż liczba pomocników, ale może jak Pjanić odejdzie to dzieciak normalne treningi będzie miał, bez minut to lepiej jakby w BA był.

1

@Lionel_Messi10 No to jak nie chcesz dyskutować i najważniejsze NIE UMIESZ to po co tu założyłeś konto? Herbiki nabijać? Masz jakieś problemy bo wciąż widzę oznaczasz tych samych gości by się dowartościowywać, a jak ktoś cię kładzie argumentami to kończysz dyskusję.

0

@mm_ Myślę że za dużo tu jest spekulacji odnośnie tego, ostatnio widziałem jak ktoś napisał że Depay nie ma opisu jako gracz Barcy i już wróże wiedziały o transferze, nie wiedzieli za to że on to usunął już kilka miesięcy temu.

0

@agaFCB Nie .I to nawet powrót na rok jak niektórzy sugerują jako fajny uważam za czas stracony, pod Messiego trzeba ustawić zespół, który co dopiero otrzepał się z jego dominacji mamy im fundować powrót do tego by za rok znów układać wszystko od nowa, absurd.

0

@PatrykBarca Bo oni szukają emocji i chcą do ostatniego meczu walczyć o wyjście z grupy :)
Walnij się z Viktoria i potem zgub w jakiś głupi sposób punkty z takim Interem i kłopoty murowane.

0

@barcelonaLM No ciekawe czy by likwidował jakby miał nad nią władzę, to pytanie retoryczne.

1

@Kidd @krajana U nas Dembele dość często tworzy fajne sytuacje parterom na strzał z dystansu.

8

@PatrykBarca Zalezy jakie rotacje, bo jak widzę 5-6 zmian to mi słabo ale jeden dwóch zawodników to na niektórych pozycjach nie był by dramat.
No i przy fajnym wyniku jest pięć zmian więc lepiej ich rozstrzelać i potem wpuszczać drugi garnitur.

0

Ale piękna historia z tym ochroniarzem co odebrał poród, bo tak to ciągle tylko zalewają nas dramatami i tragediami.

1

@Kozinho. Czyżbyś sugerował że bez ameryki bylibyśmy z Rosją w przyjacielskich stosunkach?

1

@Emhyr Bartomeu go wyssał i wypluł, nie dziwię się że nie dołączył, może kiedyś.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie no akurat filmy z rogatek dowodzą że tam był problem z ludźmi i ich brakami w IQ

0

@KrwawiaceoczyVEB panie istnieje coś takiego jak .......................................

0

@KrwawiaceoczyVEB Przy dwóch nie było i pod koniec meczu też obronił setkę więc to trzy.

0

@xxKrysztalekxx Nie zastanawiałem, bo od dawna twierdziłem że to wina sztabu co dowodziły ucieczki do innych specjalistów.

0

@Seledynowy Nie żeby coś ale to samo czytałem o Cou w nowym klubie :)

0

@Bagsik88 Jak najbardziej kit.
A co mnie obchodzi co mówi Pique on kłamie tak często jak stary Messiego. Ja pisałem tylko odnośnie jego transferu a później odnośnie bzdur że nie miał talentu.

No właśnie po raz kolejny coś wmawiasz, i schodzisz na manowce, to ja mam do ciebie pytanie dużo dzieciaków tu tak się na te twoje wkrętki nabiera?

Ja nie musze tego sprawdzać bo kibicowałem temu klubowi zanim Messi trafił do Barcy. A to ZP sprawia że trzeba się pytać zawodnika kogo kupować czy jak mam to rozumieć, raz szczekacie że Messi nikim nie rządził a późnej takie kwiatki walicie.

No to już nie mój problem że cię nie obchodzi mnie tym bardziej
Tylko pomóż mi jeszcze i wskaż gdzie w tej narracji jest pytanie
"A co do Pique, jak z tego korzystał to tak nie gadał, teraz jest niby inaczej to sobie niby przypomina. Z młodymi też czas pokazał kto miał rację."

0

@Emhyr German goalkeeper i German striker i można grać.

1

@Kgorecki2500 @VamosVamos No tak rewelacyjnie ze Mats wyciągnął 3 setki.
Do 25 minuty to obrona nie wiedziała co się dzieje, potem rzeczywiście fajnie.

0

@xxKrysztalekxx Jakoś Dembele po dużo poważniejszych urazach nie miał tego bufora ochronnego. Też go broniłeś wtedy?

0

@Lionel_Messi10 Nie wiesz co mówisz, i Ferguson go wcale nie skreślił tylko miał dwóch czołowych obrońców na świecie w świetnym wieku a Pique chciał grać, więc wysłali go na wypożyczenie gdzie ten talent jeszcze potwierdził.

I dlatego po czasie odsunął Rafę i grał beztalentem Pique no tak wszystko logiczne. Sergio Ramos wylądował na PO by na środku piłę kopał beztalent z Katalonii wszystko się układa w całość.

Jak można odkryć talent? Bo napisałeś że odkrył w nim talent "Pep dopiero u niego odkrył talent" to miał ten talent czy nie, bo jak ktoś nie ma talentu to odkryć go nie można.

@Bagsik88 Gościu ja do ciebie nic nie pisałem to ty wciskasz kit z przykładem który ma niby udowadniać że zamiast do trenerów z LM ludzie odpowiedzialni od transferów poszli by do 21 letniego Messiego który nie grał z nim od kilku lat.

Kolejna część twojego komentarza to nie pytanie wiec to raczej ty sobie przeczytaj definicje.

Manipuluj sobie dalej, mnie nie sprowokujesz możesz próbować do woli.

0

@Worny No ja nie będę ukrywał lubię go oglądać i czekać jak wypadną kości, choć to trochę niesprawiedliwe już teraz bo się bardzo poprawił, poza strzałami :)

0

@Emhyr No to było by odważne ze strony Xaviego chyba że to była by jedyna zmiana, bo te punkty w Pilznie mogą decydować o wyjściu z grupy.

6

@mateusz33 Dziwne twierdzenie, Bayern Pepa grał dużo bardziej Barcelońską piłkę niż drużyna Xaviego.

1

@michal26 No to jednak lepiej się nie domyślać bo domysły są nietrafione.
1. Początek słaby gdyby nie Niemiec to kto wie bo mogło być spokojnie 3:0 w pierwszej
2.No niestety nie, gra siadła po zmianach i chyba żadna nie była in plus w stosunku do schodzącego, nie nie klaruje się jedyne co się klaruje to once de gala.
No jest kolosalna różnica obecnie to Ferran czy FdJ to mogą buty za Demble/Raphinhą i Gavim nosić.

2

Fajny mecz choć początek nieciekawy, dla tego też mom nie Gavi a Niemiec bo wybronił wynik.

0

@Bagsik88 A ja cokolwiek o wychowankach poza wspomnieniem przeszłości Pique pisałem czy znowu mi coś w "usta" wkładasz skończ manipulować.

@Lionel_Messi10 Weź się rozpędź i poszukaj zdrowego drzewa nie był talentem. Ty w ogóle pamiętasz te czasy? Wygląda na to że Ferguson to sobie beztalencie ściągnął, Pep też beztalencie chciał.
Wiesz kto to Txiki to poszukaj sobie co mówił o Pique jak go kupowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?