La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1875 Culés

0

Na wstępie - nie oglądałem ani minuty meczu (niestety tak wyszło, a miałem chrapkę na ten mecz).
Natomiast, to co myślę:
1. Domyslam się, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i zdominowaliśmy rywala. Kolejna jaskółka. Czy mamy już wiosnę?
2. Domyślam się, że każdy z tych 5 zawodników który wszedł COŚ wniósł do zespołu. Powoli klaruje się, powiedzmy taka 18-20 meczowa. Większość drużyn nie ma kompletnych 11tek. My mamy nie dość, że pierwszy wyjściowy kompletny (no Kounde na PŚO i Balde na lewym wahadle i git), to jeszcze są jakościowi rezerwowi. Wejdzie Ci taki De Jong, Fati, Ferran Torres i super jest. Nie ma chyba aż takiej różnicy?
A i tak rezerwy są o wiele wiele głębsze. 24 jakościowych grajków.
Myślę, że po sezonie ich wartość będzie wynosiła miliard euro

1

@michal26 No to jednak lepiej się nie domyślać bo domysły są nietrafione.
1. Początek słaby gdyby nie Niemiec to kto wie bo mogło być spokojnie 3:0 w pierwszej
2.No niestety nie, gra siadła po zmianach i chyba żadna nie była in plus w stosunku do schodzącego, nie nie klaruje się jedyne co się klaruje to once de gala.
No jest kolosalna różnica obecnie to Ferran czy FdJ to mogą buty za Demble/Raphinhą i Gavim nosić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?