Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MatBac1991 Zazwyczaj staż decyduje(tak wiem że sa głosowania) więc tylko Niemiec ma szanse, i prawdopodobnie to właśnie on nim będzie.
0
@czółkovsky No zazwyczaj to staż najważniejszy więc Niemiec, Dembele i potem FDJ
2
@michal26 Ja to miałem wrażenie że jak transfer był w dużej mierze zależny od Barcy a romero ma kosmiczne przecieki, tak jego informacje były celne ale jak coś było poza kontrolą Barcy to już był powrót do starego romero robi kontent i strzela ślepakami może trafi.
1
@gaucho104 A co ma Mundo do większości tej strony?
No to logiczne że wzrasta skoro jest zawodnikiem który z grających ma jeden z najdłuższych staży, a pewnie w czerwcu trójkę kapitanów a może i całą czwórkę będziemy żegnać. I wtedy to Niemiec będzie o ile nic niezwykłego się nie wydarzy kapitanem.
0
@Kwasiak98 No i czemu dopiero teraz sobie przypomniał>
0
@Ptasior A widziałeś wczoraj wiadomości o bohaterze którzy również dokonał obywatelskiego zatrzymania, słabo się to dla niego skończyło tu też trzeba uważać na kogo trafisz.
4
@Barca1992 wow to w Brazylii powinni wojnę Polsce wypowiedzieć skoro w jednej z gmin Polski jest urzędowym językiem
#STOP Spolszczaniu JOGA BONITO
0
@kamil9040 No nie bardzo, trzecie pokolenia już za bardzo się mahometem nie interesują.
0
@Pawel13sz Już ktoś to napisał a ja powtórzę po co Barcelona miała by informować LL?
0
@Janas11224 https://www.fcbarca.com/104256-mundo-deportivo-barcelona-ubila-na-aubameyangu-swietny-interes.html
2
@Herbert Brzmi raczej jak podpórka żeby plotka brzmiała lepiej.
0
@Survier Jestem prawie pewien że Gavi przeskoczył BB.
1
@Pawel13sz Ta na pewno nie, za 3-4 lata można znów wróżyć.
0
@kaczucha1899 To czemu ten top po Barcy nie był rozrywany? Miał świetny skład i to jego wina że po naprawdę fajnym sezonie nie potrafił wywalczyć sobie transferów, choć pamiętając jakich zawodników chciał trudno być optymista jakby mu dali wybierać.
1
@Suzu Kurde ja na siłę rozumiem mieć takie żale do wychowanków topowych drużyn ale do Lewego, wręcz wzorcowa kariera gdzie pniesz się coraz wyżej.
4
@Comentateiro U mnie gość zabił radość z oglądania meczy, nigdy mu tego nie wybaczę, i nigdy nie zmienię zdania że to były smutne 3 lata nawet mimo dominacji w lidze.
1
@MatBac1991 2006.Super puchar 2007 to Sevilla: Milan.
@PanAgenda2030 no z tych na zdjęciu to dla Barcelony najmniej zrobił Motta. Sylvinho był ok, no i nie wiem czy Belleti był tak dużo lepszy.
0
@paweldunajecfcb Czy ja wiem, popatrz jak grała drużyna Xaviego Alba był tam w grze w ataku co zawsze było jego największym atutem odsunięty, od dłuższego czasu mnie to zastanawiało, bo można wiele Albie zarzucić ale timingi i wejścia to miał niezieskie a tu nic, coś tam od dawna chyba nie funkcjonowało jak trzeba.
0
@urbipl No jeśli ktoś chce to z każdym meczem dostrzeże kolejne atuty Roberta, choć jak dobrze wiemy niektórzy nie ich dostrzec nie będą chcieli.
0
@against_modern_football No w Nowej Hucie nie ma za dużo inżynierów a i tak chodzą z maczetami jak w buszu.
0
@Azi Do Jordanii i do Afryki mniejsze kontrakty, problem jest taki że Rosja oskarżyła ich o to że po kryjomu wysyłają amunicję na Ukrainę.
0
@Kgorecki2500 No widziałem inne informacje i z nich wynikało że chętnych nie ma praktycznie wcale.
0
@Mocher91 Szczerze mówiąc gdyby ryzykować to Ansu wygryzł by Raphine, na szczęście ryzykować nie trzeba i Brazol gra dobrze.
0
@urbipl No nie wiem akurat angielscy komentatorzy byli przekonani że lewy nie strzelał tylko odgrywał do Dembele i ujęcie z innej kamery to właśnie sugerowało.
0
@Roobo A ja miałem wrażenie że to efekt tylu lat wylewów w obronie gdzie ciągle działy się jakieś niestworzone rzeczy i obrońcy tracili rozum, bo to musiało zostawić jakiś ślad.
1
@peetwithbarca Nie po asyście bo Dembele ma dwie.
0
Mam nadzieję że Xavi ma pomysł z prawą stronę bo ostatnio była tragedia, prawa strona nie dawała swojemu skrzydłowemu żadnego wsparcia.
0
@masa11 Rozegranie, wyjście z pod pressingu i wsparcie skrzydłowego to dałby Roberto. A tak to ograniczenie i dystrybucji piłki i całej prawej strony.
0
@Koziol333 To jeszcze gorzej, bo normalnie jest 3 gości do dystrybucji piłki, a w takim wypadku mamy dwóch i całą prawą stronę zablokowaną.
0
@Pinokio Bo był drogi, rywal na rozgrzewkę tym bardziej że za chwilę maraton już z silniejszymi. No i coś tam się działo z Christensenem.