0

@MatBac1991 Zazwyczaj staż decyduje(tak wiem że sa głosowania) więc tylko Niemiec ma szanse, i prawdopodobnie to właśnie on nim będzie.

0

@czółkovsky No zazwyczaj to staż najważniejszy więc Niemiec, Dembele i potem FDJ

2

@michal26 Ja to miałem wrażenie że jak transfer był w dużej mierze zależny od Barcy a romero ma kosmiczne przecieki, tak jego informacje były celne ale jak coś było poza kontrolą Barcy to już był powrót do starego romero robi kontent i strzela ślepakami może trafi.

1

@gaucho104 A co ma Mundo do większości tej strony?

No to logiczne że wzrasta skoro jest zawodnikiem który z grających ma jeden z najdłuższych staży, a pewnie w czerwcu trójkę kapitanów a może i całą czwórkę będziemy żegnać. I wtedy to Niemiec będzie o ile nic niezwykłego się nie wydarzy kapitanem.

0

@Kwasiak98 No i czemu dopiero teraz sobie przypomniał>

0

@Ptasior A widziałeś wczoraj wiadomości o bohaterze którzy również dokonał obywatelskiego zatrzymania, słabo się to dla niego skończyło tu też trzeba uważać na kogo trafisz.

4

@Barca1992 wow to w Brazylii powinni wojnę Polsce wypowiedzieć skoro w jednej z gmin Polski jest urzędowym językiem
#STOP Spolszczaniu JOGA BONITO

0

@kamil9040 No nie bardzo, trzecie pokolenia już za bardzo się mahometem nie interesują.

0

@Pawel13sz Już ktoś to napisał a ja powtórzę po co Barcelona miała by informować LL?

2

@Herbert Brzmi raczej jak podpórka żeby plotka brzmiała lepiej.

0

@Survier Jestem prawie pewien że Gavi przeskoczył BB.

1

@Pawel13sz Ta na pewno nie, za 3-4 lata można znów wróżyć.

0

@kaczucha1899 To czemu ten top po Barcy nie był rozrywany? Miał świetny skład i to jego wina że po naprawdę fajnym sezonie nie potrafił wywalczyć sobie transferów, choć pamiętając jakich zawodników chciał trudno być optymista jakby mu dali wybierać.

1

@Suzu Kurde ja na siłę rozumiem mieć takie żale do wychowanków topowych drużyn ale do Lewego, wręcz wzorcowa kariera gdzie pniesz się coraz wyżej.

4

@Comentateiro U mnie gość zabił radość z oglądania meczy, nigdy mu tego nie wybaczę, i nigdy nie zmienię zdania że to były smutne 3 lata nawet mimo dominacji w lidze.

1

@MatBac1991 2006.Super puchar 2007 to Sevilla: Milan.
@PanAgenda2030 no z tych na zdjęciu to dla Barcelony najmniej zrobił Motta. Sylvinho był ok, no i nie wiem czy Belleti był tak dużo lepszy.

0

@paweldunajecfcb Czy ja wiem, popatrz jak grała drużyna Xaviego Alba był tam w grze w ataku co zawsze było jego największym atutem odsunięty, od dłuższego czasu mnie to zastanawiało, bo można wiele Albie zarzucić ale timingi i wejścia to miał niezieskie a tu nic, coś tam od dawna chyba nie funkcjonowało jak trzeba.

0

@urbipl No jeśli ktoś chce to z każdym meczem dostrzeże kolejne atuty Roberta, choć jak dobrze wiemy niektórzy nie ich dostrzec nie będą chcieli.

0

@against_modern_football No w Nowej Hucie nie ma za dużo inżynierów a i tak chodzą z maczetami jak w buszu.

0

@Azi Do Jordanii i do Afryki mniejsze kontrakty, problem jest taki że Rosja oskarżyła ich o to że po kryjomu wysyłają amunicję na Ukrainę.

0

@Kgorecki2500 No widziałem inne informacje i z nich wynikało że chętnych nie ma praktycznie wcale.

0

@Mocher91 Szczerze mówiąc gdyby ryzykować to Ansu wygryzł by Raphine, na szczęście ryzykować nie trzeba i Brazol gra dobrze.

0

@urbipl No nie wiem akurat angielscy komentatorzy byli przekonani że lewy nie strzelał tylko odgrywał do Dembele i ujęcie z innej kamery to właśnie sugerowało.

0

@Roobo A ja miałem wrażenie że to efekt tylu lat wylewów w obronie gdzie ciągle działy się jakieś niestworzone rzeczy i obrońcy tracili rozum, bo to musiało zostawić jakiś ślad.

1

@peetwithbarca Nie po asyście bo Dembele ma dwie.

0

Mam nadzieję że Xavi ma pomysł z prawą stronę bo ostatnio była tragedia, prawa strona nie dawała swojemu skrzydłowemu żadnego wsparcia.

0

@masa11 Rozegranie, wyjście z pod pressingu i wsparcie skrzydłowego to dałby Roberto. A tak to ograniczenie i dystrybucji piłki i całej prawej strony.

0

@Koziol333 To jeszcze gorzej, bo normalnie jest 3 gości do dystrybucji piłki, a w takim wypadku mamy dwóch i całą prawą stronę zablokowaną.

0

@Pinokio Bo był drogi, rywal na rozgrzewkę tym bardziej że za chwilę maraton już z silniejszymi. No i coś tam się działo z Christensenem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?