0

@VeB10Ronnie No tak bo ci strzelcy to sami kurde te gole strzelają, zastanawia mnie tylko jak oni to robią bo przy poniżej 7 zawodnikach powinien być walkower a oni tyle strzelili sami na 11.

Fajny fikołek trofea wygrywają kluby a gole to się samemu strzela.

0

@Pawlak1992 Nie nie musi być na moje, tylko mam negatywny stosunek do rzucania takich ocen, jeśli dla ciebie te 4 mecze są wystarczające by wyciągać takie wnioski to ok ale ja to zawsze będę krytykował.

Drużyna piłkarska to trochę więcej niż jeden zawodnik nawet tak zaborczy jak Ronaldo, to może być jego wina ale również trenera który nie potrafi tego zorganizować, a akurat w MU to bajzel jest od lat i nie zmieni tego wymiana trenera czy wietrzenie szatni i problem jest sporo głębiej.

No i na moje musi też być to że złota piłka to miała być nagroda indywidulana, co samo w sobie stanowi absurd ale jak przyjmujemy tą narracje i liczymy gole strzelone jako coś co jest zawodnika a nie drużyny to co ma miejsce w lidze czy trofea do tego czy ktoś grał dobrze czy źle, możesz być świetnym zawodnikiem a nie wygrać nic jak wspomniany wyżej liverool który najpierw wygrywa 4 puchary a później ma pusty rok.

0

@matt121 No a pisałem coś o 13/14 i 500+ słabo ci idzie przeinaczanie moich słów i czytanie w myślach. Jeśli ktoś ma prawo decydować o kraju to na pewno emeryci mają większe niż 16 latkowie.

1

@Kengo Z tego co znam Historię to mordowali nas praktycznie wszyscy sąsiedzi, kiedy unormowaliśmy sprawę z Litiwnami których nienawidzili nasi przodkowie.

0

@Katalonbar I to opierasz na Ronaldo czy masz jeszcze jakieś przykłady?

0

@Tridente2015 No trudno żeby Barca była w sierpniu poza grą o trofea, a granie co trzy dni to wina MŚ.

0

@Pawlak1992 No to inaczej Live w 19/20 wygrał 4 puchary w następnym zakupili Thiago i pozbyli się mało ważnych zawodników, i nie wygrali nic rozumiem że to wszystko wina Thiago tak.

1

@matt121 Gościu spójrz na piramidę wieku w Polsce to przestaniesz mi tu pisać farmozaony o przyszłości, jak ktoś chce wygrać wybory to nie będzie patrzył się na młodych(wspaniały janusz polityki co wybory rządzi nie!!!) tylko spojrzy na emerytów których panie myślący co rok przybywa, polecam pomyśleć jak to radzisz i spojrzeć na demografię.

Tak dajmy prawa wyborcze ludziom którzy nigdy nie pracowali a zabierzmy tym którzy budowali Polskę WSPANIALY pomysł.

0

@VeB10Ronnie Pewnie te 5 pucharów LM mu ciąży, bo sam ma ich więcej niż miejsca 3-10 razem wzięte.

0

@Pawlak1992 Czyli rozumiem że wymiana Depay za Messi była dobrym ruchem bo z Messim mieliśmy 3 miejsce a z Depayem 2, ok dzięki, dużo się dziś nauczyłem wszystko można wytłumaczyć jednym transferem, pomijamy jak złożone są drużyny pomijamy rywali.

1

@matt121 A wiec całe pełnoletnie( a czasem wiecej np mój ojciec od 15 roku życia) życie pracowałeś przechodzisz na emeryturę i masz wyp... no to współczuję emerytom ciekawe kto by się nimi zainteresował jakby nie mieli prawa wyborczego.

0

@Pawlak1992 A co ma miejsce w lidze do nagrody indywidualnej, ogólnie dawanie nagród indywidualnych w sporcie zespołowym to taka słabizna że aż żal.

0

@messi564 Widziałeś terminarz? Co im dadzą treningi pierwszego zespołu grającego co 3 dni.

1

@pioz123 Odstawienie jest ok zobaczymy czy mu wystarczy mocy by to odstawienie utrzymać.

0

@Vebrol A pamiętasz jak wyglądał przed liftingiem?

2

@Gosciuu Barszcz

0

@Nano22 Jak najbardziej dobry, rozumiem że czołowe kluby od tak odpuściły takiego gościa. Co do Alemanego to radził bym trochę odczekać, bo wszystko na papierze wygląda fajnie ale boisko i wyniki wszystko zweryfikują nie cała wina pójdzie na Xaviego.

No a to przygoda Alemanego z Mallorcą to był jakiś pochód dominacji że tak piszesz?

0

@Image No i w takim przypadku taki Torre w dynamice pierwszego składu ale nie grający nie ma sensu, bo tu praktycznie większość treningów to będą regeneracyjne.

0

0

@Pawel13sz No kupiliśmy też Todibo, a inne kluby kupowały też młodych już nie róbmy ze zwykłych transferów magii, ot Urus się udał. Zresztą zobaczymy co się będzie działo bo jak nie popracuje nad wyprowadzeniem piłki to niektórzy mogą się zaskoczyć.

KPB, Martin Braithwaite, Firpo, Emerson*, Trincao, Depay* no jednak nie top, fajny Urus i Pedri ale jakby Planes był topem to nie byłby w Getafe.

0

@Rafaello1979 No Bojan też miał nieziemski talent, tylko że talent to nie wszystko.

0

10 lat w klubie i 5 LM, no niezła średnia.

0

@Danqoo No kibicuję już trochę lat i widziałem wielu zawodników którzy mieli poprawić "tylko" wykończenie by stać się wielkimi i wiesz co większość nie poprawiła bo jak to często pisze tu były zawodnik strzelanie jest najtrudniejsze.

0

@Kgorecki2500 Ja tylko chciałbym przypomnieć że Dest po 3 treningach podobno był już przez Xaviego ogarnięty nie wiem jak to ma wyglądać po raz drugi.

4

@Pawel13sz Ciekawe czy oddał by swoje 5 LM za taką passę.

0

@antymadrista1 No bycie jedynym hegemonem po kilku latach wychodzi bokiem ale jak kto woli.

1

@Bobo25 Usunąłem bo odpowiedziałeś na to niżej a ja nie całej nitki przed napisaniem, niemniej dzięki że napisałeś jeszcze raz.

0

@Jasialdinho Araujo się do takiego ustawienia nie nadaje, bo nie potrafi wyprowadzać piłki i wychodzić z pod pressingu.

0

@mateusz1989VeB Strach to ja tylko odczuwam że możemy z grupy nie wyjść, a Bayern jest lepszą ekipą więc podejrzewam że z tych dwóch spotkań to oni będą bardziej zadowoleni.

0

@lucca87 Martino miał lepszy i ligi nie wygrał, a myślę że jest lepszy niż ten cyrkowiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?