- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
19
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
5
Jakiś czas temu skrytykowałem tu nominację Ronaldo do Złotej Piłki przy jednoczesnym braku Messiego, tłumacząc to tym, że Portugalczyk nic nie osiągnął z tym klubem w poprzednim sezonie, zajął z nimi 6 miejsce, gdzie sezon wcześniej byli wicemistrzami. Ludzie pisali, że z kim on tam niby ma grać, że to nie jego wina że koledzy tacy słabi.
Teraz z Ronaldo w składzie United przegrało dwa pierwsze mecze i było ostatnie w tabeli, natomiast bez Ronaldo (zagrał tylko kilka minut wchodząc z ławki) wygrali kolejne dwa, między innymi z Liverpoolem. No to kto tu stanowi problem?
0
@Pawlak1992 Przeciez tylko z Bretnford zagrał od początku i tam zawalił De Gea razem z Maguairem i Martinezem xd
3
@Pawlak1992 pseudo obiektywni zaraz ci odpowiedzą, ze te jego bramy z 5 metrów są ultra ważne. Kij, ze blokował cała drużynę bo każdy musiał pod niego grać
1
@DaPidejpi Dokładnie. Podobnie było w Juventusie, gdzie nie mając żadnej wielkiej gwiazdy pod którą musieliby grać dwa razy dotarli do finału LM, a gdy przyszedł Ronaldo to maksymalnie ćwierćfinał.
0
@Pawlak1992 A co ma miejsce w lidze do nagrody indywidualnej, ogólnie dawanie nagród indywidualnych w sporcie zespołowym to taka słabizna że aż żal.
1
@Gall To, że odkąd Ronaldo przyszedł do United, to ta drużyna gra gorzej. Dzięki temu też można ocenić jak zawodnik prezentował się indywidualnie. Jeśli piłkarz ma zły wpływ na drużynę, to chyba nie zasługuje na nagrodę indywidualną.
0
@Pawlak1992 Czyli rozumiem że wymiana Depay za Messi była dobrym ruchem bo z Messim mieliśmy 3 miejsce a z Depayem 2, ok dzięki, dużo się dziś nauczyłem wszystko można wytłumaczyć jednym transferem, pomijamy jak złożone są drużyny pomijamy rywali.
0
@Gall Z Messim mieliśmy Puchar Króla, z Depayem nic.
0
@Pawlak1992 No to inaczej Live w 19/20 wygrał 4 puchary w następnym zakupili Thiago i pozbyli się mało ważnych zawodników, i nie wygrali nic rozumiem że to wszystko wina Thiago tak.
0
@Gall Jeśli potem trener przestałby na niego stawiać i okazałoby się, że bez niego drużyna grałaby lepiej (tak jak w przypadku Ronaldo w tym sezonie), to tak, byłaby to między innymi jego wina. Poza tym to gdzie ja niby napisałem, że wszystkie problemy są winą tylko jednego piłkarza? To, że klub ma problemy nie znaczy, że wszystkie są winą Ronaldo, ale jest on jedną z przyczyn tych problemów. To tylko ty źle interpretujesz moje słowa, tak żeby wyszło na twoje.
0
@Pawlak1992 Nie nie musi być na moje, tylko mam negatywny stosunek do rzucania takich ocen, jeśli dla ciebie te 4 mecze są wystarczające by wyciągać takie wnioski to ok ale ja to zawsze będę krytykował.
Drużyna piłkarska to trochę więcej niż jeden zawodnik nawet tak zaborczy jak Ronaldo, to może być jego wina ale również trenera który nie potrafi tego zorganizować, a akurat w MU to bajzel jest od lat i nie zmieni tego wymiana trenera czy wietrzenie szatni i problem jest sporo głębiej.
No i na moje musi też być to że złota piłka to miała być nagroda indywidulana, co samo w sobie stanowi absurd ale jak przyjmujemy tą narracje i liczymy gole strzelone jako coś co jest zawodnika a nie drużyny to co ma miejsce w lidze czy trofea do tego czy ktoś grał dobrze czy źle, możesz być świetnym zawodnikiem a nie wygrać nic jak wspomniany wyżej liverool który najpierw wygrywa 4 puchary a później ma pusty rok.