Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz1989VeB No akurat mało który piłkarz słuchał lekarzy z Barcy a jak słuchali to mieli perypetie Dembele i Fatiego.
0
@PanAgenda2030 No a jak nie wyjdziemy z grupy to co się stanie.
Na razie to mamy fajną kadrę nie drużynę.
0
@reloaded No jak ktoś ma matkę Polkę, urodził się w Polsce, po polsku mówi to jakie jeszcze kryteria trzeba spełnić by być POLKĄ?
0
Jakim cudem Auba nie znalazł się jeszcze na ogromnym celowniku MU?
0
@TebasJavier Może po prostu niektórzy nie chcą przyznać się do błędu, zostało 5 dni na zamknięcie tak dużego zakupu gdzie nie wszystko jest klarowne, możliwe jak najbardziej, prawdopodobne nie.
0
@MarcinVeB10 Bo to bzdura, pomijając że on atakował by Rosje za to że jest Rosją to mają te same ciągotki do bicia jednych a w tym samym czasie kumplowali się z dyktatorami. A jak dodamy do tego podejście do prezerwatyw w afryce i pedofili to Wojtyła wygląda jeszcze gorzej.
No ale jak gawiedź cieszy że dzieci po głowie głaskają to nic dziwnego.
1
@TheNekro94 Jak to nie są niezbędne? Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd.
0
@Emhyr Co to znaczy że może zostać jak obniży? Raczej może obniżyć a oni mogą próbować go wypychać jak się postawi.
0
@Sulimo @matirix20 no nie wiem czy kwota zbliżona do 30 to grosze, chyba że zmiennych nie liczycie.
Ale i tak 5 baniek(wedle transfermarkt 7,5) za 16-latka to na pewno nie są drobne.
0
3:3 z potężnym MC no to dołączamy do faworytów LM :)
1
@Sau_Ron Już raz wracał jako bestia po trzech albo czterech treningach u Xaviego :)
0
@Szopenek No jak komuś zamknął po towarzyskim to współczuję.
0
@marcin62 No shakira bez makijażu też już tyłka nie urywa.
1
@tomek8756 Tak myślałem :) nie był w wojsku, wszyscy ci którzy nie byli kochają chodzić w mundurach i dopominają się o broń :)
0
@Barca1922 No rok temu 5, dwa lata temu też 5, trzy lata temu 3
Więc nawet ustawionej pod niego Barcy w dwa lata zdobył 8, a w psg trzeba się dzielić. No i latka idą, mundial który może odbić się na formie.
W 2011-12 gdy był absolutną bestią poza żadnym zasięgiem strzelił 14.
Możliwe pewnie, prawdopodobne raczej nie.
0
@Suzu Na Urugwajczyków mówi się urusi w Barcelonie masz obecnie tylko jednego.
0
@lucca87 No też się nie zgodzę są kilka półek wyżej, my mamy fajną kadrę oni świetną drużynę.
2
@Barca1922 Przecież 15 goli to jest bardzo dużo, no chyba że CR już w LM nie zagra a Messi będzie w LM przez trzy sezony.
0
@AlexDark00 Na pewno mieli lepsze zarobki w stosunku do średniej niż obecnie, i nie mieli tylu obowiązków.
0
@Emhyr Wiedziałem że tak napiszesz :)
0
@Emhyr Nie lepiej grać przeciwko lepszym rywalom w Cadizie niż kopać się z trzecioligowcami.
Jesteś pewien ze to ten sam system bo wydaje mi się że BB gra w 433
A jak wygląda w praktyce "trenowanie" z pierwszym składem a granie z rezerwami pokazał choćby Puig ale nie tylko, to bezsens bo pierwsza drużyna gra często co trzy dni i te treningi młodemu nie pomogą bo to bardziej regeneracja.
0
@Messibestplayerintheworld Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie wolą info od dziennikarza niż od gościa który ma realny wpływ na transfer i mówi mówi jasno że to za późno.
0
@Bogan No zobaczymy, był okres że nawet średni zawodnicy z ligi hiszpańskiej fajnie kopali w PL.
0
@Suzu Jesteś pewien że był tam podany Urus?
1
@AlexDark00 Średnia wieku nauczycieli w Polsce to 47 lat, więc ilu masz tych młodych nauczycieli.
1
@tomek8756 Przecież to zawsze był podejrzany typek zresztą jak wojtyła niby obalali komunizmy ale z dyktatorami żyli jak za pan brat, ale tu obmyli stopy tam dziecko pogłaskali i gawiedź piszczała z zachwytu.
0
@REKINzMesyny Wydaje mi się że jego wielbicieli to nie ruszy, zawsze mogą powiedzieć że mówi to specjalnie itd.
0
@Kazragore Dlaczego? Skoro sam twórca ich rzekomego programu sam mówi że nie da się go wprowadzić to jak inaczej nie używając inwerktyw to określić.
No nie znam człowieka który we wszystkim się myli nawet twój guru lewicy ma na pewno na pewne sprawy opinie podobne do ciebie.
7
Oby jak najłatwiejsi, nie wyjście z grupy to była by katastrofa.
0
@Kazragore No jeśli tak inteligentnego gościa można z taką łatwością podpuścić to znaczy że do polityki się nie nadaje a tym bardziej do pełnienia ważnych funkcji co udowadnia też kolejnymi składakami, a program konfy to żart.