Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Będzie będzie za rozwiązanie umowy.
0
@BorzyKrzys Normalnie bym się śmiał, ale Brazol z ego z Ajaxu to potrójny znak stop :) A tak na poważnie to ostatnie transfery z Ajaxu skłaniają do przemyśleń.
0
@Encore No jak tam wyżej cenię trio Xaviego Ineistę Busqetsa i to ich nić porozumienia uwazam za njalepszą no i razem grali lata, choć rozumiem zachwyt bo MNS to były inne kariery, kraje.
1
@zodiak_10 Ale to jest żałosne, gość miał 5 kluczowych podań ale hejterkowie pamiętają tylko akcję z wypuszczeniem piłki na 15 metrów.
0
@HighestInTheRoom A dajesz jakieś gwarancje że pjanić pokazał by więcej?
Skoro trener woli jego to są ku temu jakieś przesłanki(a przynajmniej tak powinno być) No i wyskakiwanie z jednym meczem jest nieporozumieniem ale jak kto woli.
0
@Criss18Barca No z tym że powinien być jeden stadion to się zgadzam.
0
@Sysia11 Bo tylko dzieciaki pisza że nie zróbi różnicy, milionerzy są zafiksowani na puncie kasy i dlatego są milionerami.
Za to uwielbiam teks że ustawili się na pokolenia zawsze wtedy odsyłam do badań ilu sportowców po kilku latach ogłasza bankructwo.
1
@Vebrol Wydaje mi się że jest gorzej, to już lata ale Ronaldo takich cyrków w jego wieku chyba nie wyczyniał.
0
@HighestInTheRoom No z tego co pokazali za Komana to pudło. Pierwszy mecz gra dzieciak, więc kto jest lepszy?
0
@Pablit No a to coś udowadnia? Nie wiedziałem że jak jesteś dobry w xxx to na pewno będziesz dobry w Barcelonie, gdyby to kurde było takie proste.
0
@MESSIah16 Ale otoczkę to on sobie kręcił więc nie wiem czy to dobre tłumaczenie.
0
@Kurkmen To nie ma nic wspólnego z Ukrainą, pis chce centralizacji bo "nienawidzą" tej jaka była za komuny:) od lat ciężko pracują by niepokorne samorządy wykończyć a by tym swoim dobrze się wiodło.
1
@against_modern_football Inna sytuacja Xavi jest już tu kilka miesięcy, nie przypominaj doskonale pamiętam ryk po wiśle.
1
@FioletoweOczy Czy ja wiem czy nie umiemy? Araujo, było też sporo przestrzałów ot choćby hypowany todibo, marlon.
Przecież BB kupuje sporo talentów. Ostatnio Tore.
Dużo łatwiej ogrywać dzieciaków słabszym zespołom niż Barcelonie.
0
@AmigoBlancos Jaka jest w Realu teraz hierarchia kapitanów?
0
@SkilledHydra16 Widzę że szybko się odmieniło, w zeszłym sezonie to żłów tam ratował to psg a ney był pośmiewiskiem.
0
@takisobiektos Jakim cudem ominął mnie ten transfer :(
0
@Kacper1432 @catalanian09 Bo to chyba nie są analizy dla ludzi którzy oglądali mecz, raczej dla takich co sprawdzają wyniki na pasku w tv przy śniadaniu.
0
@Messibestplayerintheworld Niemożliwe LR już wydała wyrok urwało mu obie nogi, znowu to zrobił ...
8
@Hubsao Są gusta i guściki, na pewno na plus jest to że nie wygląda jak dmuchana lala.
0
@Bogan Rozumiem, właściwie to racjonalniejsze podejście niż tych którzy dawali mu pewne miejsce w once de gala.
0
@LS Dodaj jeszcze że że kontry nas wybitnie bolą.
0
@bari_94 Bo zrobiliśmy świetne transfery i przed meczem kilku gości nastawiło LR na 5:0?
0
@MesQueUnClub08 Przypomina mi to konfederację :)
0
@Bogan No dla mnie na 9 powinien grać Fati ale nie wiadomo co ze zdrowiem.
1
@Godlo No cienko widzisz bo Dembele miał 5 kluczowych podań, nikt inny nie miał nawet 2.
0
@Kuczek Auba bardziej pasuje do naszych skrzydłowych, depay z kolei nie pasuje do tego co chce grać Xavi.
0
@Pawlak1992 Mnie też to denerwuje zwłaszcza jak robi to gość który linię złamał, narzucanie presji, czasem się uda.
1
@katalonczyk112 No tak 5 (PIĘĆ) kluczowych podań to przykład egoistycznej gry.
2
@mateusz1989VeB No przecież 30 sekund przed końcem zderzył się z zawodnikiem Rayo oglądacie te mecze czy nie/