- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1965 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1965 Culés
2
Niech Dembele odpoczywa, nie da rady dojsc do piłki wypuszczonej na 50 metrów, ze zmęczonymi mięsniami.
8
@zodiak_10 albo wystawiać 3 setek w meczu kolegom nie?
0
@masq ale zeby wystawiac setki kolegom, to musi najpierw wypuscic sobie piłke na 30 metrów, wiec nie da rady
0
@zodiak_10 nie musi. Wystawił 3 setki kolegom w meczu z Rayo bez wypuszczania piłki na 30 metrów.
0
@masq w takim razie nie wiem po czym bolą go miesnie
0
@zodiak_10 widać było po jego udach, że siłownia ostro wjechała. Osoba cwicząca mimo wytrenowania jest bardziej narażona na kontuzje niż ta siedząca na tyłku na sofie z czipsami, taka niesprawiedliwość.
0
@masq No jak zwykle musiałes sie przyczepic Messiego ze wcina Laysy na sofie, zawiodłem sie masq
1
@zodiak_10 Ale to jest żałosne, gość miał 5 kluczowych podań ale hejterkowie pamiętają tylko akcję z wypuszczeniem piłki na 15 metrów.
0
@Gall dokładnie tak jak mówisz , znaleźli sobie kozła ofiarnego w zawodniku , który zrobił najwięcej w ofensywie xD
0
@masq Tylko prawie wszyscy mówili że poprzednie kontuzje Dembele to przez siedzenie na tyłku z czipsami (zła dieta) I graniu po nocach (braku regeneracji snu itd). To teraz jest wytrenowany i będzie miał ich jeszcze więcej?
0
@Gall ale wiesz ze mój komentarz miał zamysł humorystyczny, nie hejtuje go
0
@LambiPL ale widzisz różnicę pomiędzy nie trenowaniu mięśni, a poddawaniu ich dużemu wysiłkowi jakim jest mecz 1-2x w tygodniu, a po prostu nie trenowaniu i siedzeniu na tyłku?
0
@masq No tak, ale teraz pytam o to że jest wytrenowany i poddaje mięśnie wysiłkowi 1-2x w tygodniu. W sensie to nie żaden przytyk, tylko serio się pytam, bo teraz powinien mieć teoretycznie mniei kontuzji (I jak narazie to się sprawdza)