Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Ale ja nie podważam jego sukcesów, tylko to że on jest może nawet bardziej bezlitosny niż Barto i w pierwszej kadencji za to by poleciał.
0
@Emhyr +torre i nic nie widziałem by miał być wypożyczany.
0
@macio_944 Tak zawsze poprawia mi humor jak piszesz te moralizatorskie pościki i bijesz hipokryzją.
Co ci do mojego zadowolenia? Mnie kłuje w oczy ze ty wszystko przez różowe okulary widzisz i atakujesz każdego kto widzi inaczej.
Mogę pisać co mi się żywnie podoba jest opcja ignoruj jak tak cię boli ten mój wyimaginowany pesymizm i chęć zaczepki.
@Emhyr Więc czemu wyśmiewanie się z ludzi którzy piszą o 4?
0
Ale to jest kabaret, w tiki tace jest że CZWARTA dźwignia....bla bla bla a później wklejki od drugiego z redakcji i pocisk z ludzi że co to za ciemna masa o czwartej pisze.
Widzę że w redakcji jak i w Barcy są problemy często kuriozalne.
0
@Maykello Każda miłość ma swoje granice a te wedle tego co wyplyneło zostały przekroczone.
0
@Herato W tym roku ponoć ma ubyć 80 tys. Polaków.
0
@Borneo No jak patrzysz przez różowe okulary to na pewno. Przypomnij sobie za co miał polecieć w pierwszej kadencji i jak "jego" media przedstawiają zawodników którzy mu nie pasują, kontrakt pewnego Holendra to kurna pewnie sprzątaczka ujawniła.
0
@Irmscher10 "Musiał mieć swoje media i najął firmę, która w mediach szkalował nie wygodnych mu ludzi."
Tu Laporta nie odstaje jakoś bardzo :)
1
@Jonyx Pisałem to wyżej w ostatnich latach na pewno nie, a od moich początków czyli 98 też nie kojarzę ale może mi ktoś umknął.
5
@kibicblaugrany Jak dla mnie Barto, bo roztrwonił taką drużynę, choć to porównywanie dżumy do cholery.
1
@Cabaz Było by fajnie, i byłby chyba pierwszym takim zawodnikiem na pewno w ostatnich latach, choć właściwie to takiego od początku mojego kibicowania nie pamiętam a to będzie 98 choć pamięć bywa zawodna.
0
@dowi8 ......."Tymczasem sugerowano, że mieliśmy ukryte interesy, sprawy do ukrycia, że chcieliśmy uniknąć poręczenia strat własnymi pieniędzmi. ".........
https://www.fcbarca.com/97095-oficjalnie-josep-maria-bartomeu-podal-sie-do-dymisji-wraz-z-calym-zarzadem-aktualizacja-00-11.html
3
@Kibic3000 A czym się ten geniusz poza boiskowy przejawiał?
0
@Cvzx Którą złotą piłkę?
Gala Ballon d'Or odbędzie się w poniedziałek 17 października.
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022, mecz otwarcia 21 listopada 2022.
0
@Marcin91fcb Kupili dwóch dobrych napastników więc to trochę sugeruje że aż tak wspaniale nie jest.
0
@parpe Wliczasz kasę którą mu obiecali jako niebyłą czy jak taką jaką trzeba spłacać?
1
A tebas i jego ludzie spali jak przez LL przechodziły te kontrakty? Taka okazja by wbić szpilę w Barcelonę jak łamała prawo, bujdy i tyle, no chyba ze ktoś wierzy w teorie spiskowe że on wiedział ale nie działał bo to tykająca bomba ale to chyba tylko bajki dla reptalianów.
0
@fantom102 W takim razie w LL też ktoś musiał by być częścią tego wałka, możliwe ale mało prawdopodobne.
1
@michal26 No on nigdy nie będzie grał jak w Ajaxie inny system gry który był dla niego najlepszy.
Odnośnie ocen to pytałem o taką możliwość członka redakcji, nie wiem czy zapomniał czy to ponad ich siły.
Sofascore LL
FDJ 19/20-6.98 20/21-7.16 21/22-7.08
Pedri 20/21-6.89 21/22-7.22
Busquets 19/20-7.23 20/21-7.06 21/22-7.26
Gavi 21/22 6.85
Podsumowując (nie ma minimum meczy!!!) Ranking ocen
21/22 LL 11 miejsce
20/21 LL 5 miejsce
19/20 LL 11 miejsce
Ludzie oczekiwali więcej , a jako że jest szansa(?) na nową zabawkę to FDJ idzie w odstawkę no i jeszcze przyjął duży kontrakt a nie gra za darmo to dodatkowy minus.
Dla mnie to nierówny gracz który ma potencjał a czy go kiedyś w pełni pokaże to inna sprawa.
Akurat wedle mnie jeśli jest słabszy jak przyjąłeś od Pedriego i Gaviego to to jest problem.
0
@MesQueUnClub96 Fajnie w eter ale nie, nie zrobił.
0
@Zorrocule Ja tam się cieszę, na razie nie wyszło że im płacimy by odeszli a to było w kilku przypadkach prawdopodobne.
0
@Rl9k1nG No a jak cię skontruję z MU i CR, tam Portugalczyk też był najlepszym strzelcem a odczucia są takie sobie.
1
@Pawel13sz Graliśmy głównie lagę na ŚN więc skoro mamy lepszego to zdziwił bym się gdyby nie było lagi na Robercika, a co będzie później to zobaczymy.
1
Pomijając oddanie Verrattiego, już widze jak PSG robi nam przysługę, to dopiero byłby majstersztyk transferowy.
0
@AxelF Papatrz na to z innej strony, może dla Gaviego FDJ nie jest wyrwaniem w walce o skład a Portugalczyk by nim był, zwłaszcza jakby to był drogi transfer, była by presja by on grał a o Gavim by się zaczęło przemycać że może poczekać.
2
@maroon No ma, bo to działa na korzyść partii z największym twardym elektoratem, a pis taki ma.
0
@Rl9k1nG Bo już był po zmianach :)
0
@xVENUMx Busquets tyle lat nie miał sociali a kapitanem był 3 i 2 jak on to zrobił?
0
@Emhyr Śmiałeś, śmiałeś jak tylko wyszły plotki że ma zarabiać więcej niż Araujo to po nim jechałeś, a jak znajdę to co się stanie?
1
@Emhyr No z Christensena to sam się nie tak dawno śmiałeś więc nie wiem po co teraz wyjeżdżasz na tym białym koniu o wdzięcznym imieniu hipokryta.