La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

0

Ale to jest kabaret, w tiki tace jest że CZWARTA dźwignia....bla bla bla a później wklejki od drugiego z redakcji i pocisk z ludzi że co to za ciemna masa o czwartej pisze.

Widzę że w redakcji jak i w Barcy są problemy często kuriozalne.

konto usunięte

3

@Gall Piszą czwarta bo jest czwarta i sam Laporta mówi o czwartej. Kto myśli ten wie ze to są cały czas dwie rozłożone na pół.

3

@Gall Czy Ty kiedykolwiek z czegoś byłeś zadowolony? Bo ile razy widzę Twoje komentarze tyle razy widzę same narzekania, próby zaczepki i totalne niezadowolenie.

0

@macio_944 a z czego tu być zadowolonym jak na razie same afery?

3

@Marcelinho99 No nie wiem k***a, może z pierwszego Polaka w Barcelonie, który jest gwiazdą, może ze świetnych skrzydeł, może z bardzo dobrej jak na razie współpracy Pedriego z Lewym, może z dużego potencjału zespołu, może z powolnego wychodzenia z bagna...

0

@Gall taki taka to plot3k pl

0

@macio_944 Ale z transferu Lewandowskiego chyba każdy się cieszy, nawet fani la liga. Chodzi mi o to co się dzieje w tym klubie za burdel, a wczorajszy cyrk nie ma żadnych złudzeń, że jest nadal fatalnie

konto usunięte

2

@Marcelinho99 i to wina Laporty że jest nadal burdel?

0

@MesQueUnClub96 nie, de Jongowi pieniądze chce zabrać Bartomeu jprdl
Nigdy nie uwierzę, że Laporta jak przejmował klub nie wiedział o takich rzeczach. De Jong jest traktowany jak zwykła zabawka, bo Laporcie się marzy Bernardo Silva, a kasy nie ma, to znalazł jakiś rzekomy wał po 2 latach.

0

@macio_944 Tak zawsze poprawia mi humor jak piszesz te moralizatorskie pościki i bijesz hipokryzją.

Co ci do mojego zadowolenia? Mnie kłuje w oczy ze ty wszystko przez różowe okulary widzisz i atakujesz każdego kto widzi inaczej.
Mogę pisać co mi się żywnie podoba jest opcja ignoruj jak tak cię boli ten mój wyimaginowany pesymizm i chęć zaczepki.

@Emhyr Więc czemu wyśmiewanie się z ludzi którzy piszą o 4?

konto usunięte

0

@Gall Nie widziałem wyśmiewania tylko tłumaczenie im że to są w praktyce dwie dźwignie tylko rozłożone w czasie a oni panikują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?