3

@sergio5 Na papierze być może, a czy wyjdzie lepiej niż ci kupieni na 14/15,08/09 07/08,04/05 czy 03/04 to zobaczymy,

2

"Klub starał się zawsze wyciszać tego typu historie" drugie zdanie i już ściemnianie :)

0

@Pstryk Ale kto im kazał kupować zawodników których nie są w stanie zarejestrować bez KOLEJNEGO żulenia u obecnych.

1

@Gappeq No ja tak samo a wszystko okaże się w praniu, choć nie wiem czemu optymiści tak tryumfują nad myślącymi inaczej, podpieranie się sparingami jest śmieszne.

0

@Sulimo A pisałem że lepiej jakby zrobili animacje to się oburzałeś.

0

@Messiah10 Zerknij sobie na wypowiedzi coutinho czy arthura :)

2

@Pstryk No ja bym tego nie nazwał "przez De Jonga"

0

@Transu96 Odkąd jest lewy to nawet się zgadza :)

0

@JimMorrisonFCB OK może nie był widowiskowy jak taa ale nazywanie go bezpłciowym to wyższa szkoła jazdy.

No skoro są taa i van dick to ktoś może i Becksa wcisnąć.

2

@Szreko Wiem właśnie miałem zmieniać.

2

@Encore Dla mnie bez Rio to nie najlepsza jedenastka.
Brak Lamparda śmieszy może nawet bardziej, nie dość że to był świetny pomocnik to jest w top 10 najlepszych strzelców wszechczasów.
Na PO Gary Nevile.
CR to jak wyżej świetny zawodnik ale były w PL ważniejsze dla tej ligi nazwiska, właśnie ten Giggs, choć rozumiem że sporo osób może już nie kojarzyć większości tych zawodników.
No i można by formację zmienić na 4-4-2 by byli tu chociaż najlepszy albo drugi najlepszy strzelec :)

0

@Jakchcesz No zważywszy co działo się w poprzednim okienku to obawy są uzasadnione, gdyby nie odroczenia to nowi by nie grali i było już cieplutko.

1

@kaczorra86 No to skoro ma swoją wizję to czemu podpiera się finansami względem FdJ?

6

Więcej niż ̶k̶l̶u̶b̶ pensja....

0

@Rewolucja123 Na pewno nie kłamią, problem podobny do Alby ze słabszymi wyglądają świetnie z najlepszymi zazwyczaj odstają.

0

@Borneo Gościu pisałeś o koszulkach wiec mnie to interesuje, więc nie lawiruj bo sam z tym wyskoczyłeś.

A to Barcelona produkuje koszulki czy Nike?

No Laporta dużo mówi np. ze wierzy w FDJ a wypych go z klubu, o Messim też ciekawe rzeczy opowiadał.

0

@FCB_dimiC Może i zjada problem jest taki że zagrał 1700 minut w poprzednim sezonie, więc jak znowu wypadnie to mamy kogo oprócz Kessiego(który fajnie wygląda ale to wciąż pewna niewiadoma) i Gaviego który nie powinien grać tak dużo?

0

@Messiah10 No a ile wziął za podpis i czy wliczamy pensję , z pensją 6 za rok i z podpisem za 4 mln się jeszcze nie zwrócił.

0

@Malkey95 No jakbym wiedział jak skończy się sprawa z dziećmi i jak blisko nich chce być to bym na twoje pytanie odpowiedział a to to tylko spekulacje.

1

@Janas11224 No to tylko potwierdza że to nie tylko Barto i zarząd byli dyletantami w tym klubie, tam na wielu poziomach trzeba zrobić czystkę.

4

@Tomason No to jest właśnie problem wielu kierowców decyzyjność. Można być słabym kierowcom i z dobrą decyzyjnością jeździć bezpiecznie a można być technicznie świetnym ale ze złą być postrachem szos.

0

@Wiatrak Messiego to możesz do Dembele porównać bo mieli podobne urazy a nie do wyciętej łąkotki i trzech operacji, może pogra 8 lat na najwyższym poziomie a może 3 ale to kolano to już zawsze będzie problem.

4

Jak projekt z Lewym i spółką nie odpali to Messi musiał by klubowi płacić za granie a nie na odwrót, bo taka będzie mizeria.

0

@Borneo Czekam z niecierpliwością na wynik równania.....

0

@Borneo Uważasz że ktoś poszedł na ten mecz i kupił koszulkę zwycięzcy bo wygrał, no nie powiem ciekawe spojrzenie na tą sytuacje.

Nie olewają ale ja tam nie widziałem walki do upadłego, RM trochę więcej zagrał spotkań w zeszłym sezonie i na pewno trzeba to brać pod uwagę.

0

@Borneo No to ci podpowiem a matmę zrób sobie potem kluby dostają zazwyczaj od 7 do 15 % w nielicznych wyjątkach jak Liverpool 20. Teraz policz na spokojnie i podaj mi ile musi zostać sprzedanych koszulek z nazwiskiem Argentyńczyka, daj nawet z tym mało prawdopodobnym(bo Barca ma ogromną stałą kwotę od NIke) 15% udziałem. Czekam z niecierpliwością.

1

@katalonczyk112 Pokrzywdzonym a tym jest FdJ który już raz odroczył bo słyszał to samo, bieda piszczy tylko jakoś wciąż nowe twarze w szatni za gruby hajs.

1

@Janiama No to słabą wyobraźnię masz.

0

@Sulimo Ale nigdzie nie znajdziesz pewnych liczb, rzadko kluby "oficjalnie" podają w młyn kontrakty zawodników, no i jeszcze premie.

0

@Eto'o9 R10 Prawdopodobnie taki sam z wyłączeniem Abidala choć mam sentyment to Gio fajniej grał i Deco za którego dałbym Rivaldo. trochę kusi R9 bo ten jeden sezon był spektakularny ale własnie jeden sezon.

+za Marqueza, nie wiem czemu to tak często pomijany zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?