0

@IronSanHybrid Jak tak dalej pójdzie to im węgiel nie będzie potrzebny, tam będą się faktury palić tysiącami.

0

@skubi99 No albo w każdym poście o Xavim bejtuje albo w każdym go dojeżdża, ja mam wrażenie że jednak to drugie.

0

@AllBundy No dla mnie Aleix Vidal się nie sprawdził.

0

@Azi Już pytałem jakiś czas temu, wciąż czekam.

0

@Worny No a na LR nie ma takich co z fanatyków Messiego stali się jego hejterami :)

0

@IronSanHybrid Stanowski znów promuje jakieś ufo.

1

@mientusek1407 "Alves nie mial z nim problemów" nic dziwnego skoro wszedł w 86 minucie przy 4:0

@Vintee @Rabona_1 No jak bym to rozszerzył do trzech Benzema Courtois i Vinicius

0

@tomasthc Barcelona nie gra i nie będzie grać dwoma DŚP.

1

@Mario96w Ja znam takiego kolo co jest jeszcze gorszy bo sam podpiął się pod sklep ojca i każdemu łaskę robił że obsłużył dawno już tam nie byłem ciekawe jak mu idzie :)

2

@Pawel13sz No a ilu będzie miało u boku takiego asystenta, raczej ciężko ale Ronaldo w średniej Barcy walnął 34 i miał 9 asyst w debiutanckim sezonie więc wykluczyć nie można, to na równi musi trafić się mega talent i grać w świetnej drużynie.

0

@mordini123 Oj tak, a ja się 3 miesiące z tyh okowów próbowałem uwolnić a teraz takie jajka, choć ich komentarz to wręcz obrzydza.

0

@tristan87 Nigdy nie rozumiałem tego liczenia kasy ludziom którzy tej kasy nie ukradli.

3

@michal26 Ja po prostu nie chodzę, wyłączając siostry z wiadomych przyczyn to na ostatnim byłem z 14 lat temu, tylko że dla mnie to naprawdę męczące bo każdy uważał że on mnie namówi do picia jak jakiś chore zawody charyzmy .

1

@Pawel13sz No właśnie się zastanawiałem i bardziej mi wyglądał na Argentyńczyka.

0

@Maker0 Jak dla mnie mamy Araujo pique który ma problemy zdrowotne i z profesjonalizmem i długo nic. Potem Christensena i garcie i potem znowu nic i jest umtiti i Mingueza. Jak dla mnie to dobry ŚO do pary z Urusem to mus choć nie wiem czy wybrał bym kounde.

0

@msmsms Zobacz sobie Boston Legal, nie dla wszystkich no i znacznie trudniej się go obecnie ogląda z racji tego ze poruszał ważne sprawy z czasów teraźniejszych jemu, choć to też może być ciekawa przygoda bo wiele poruszanych tam kwestii przybyło z opóźnieniem do Polski.

1

@Janas11224 Nie wiem czy jak tu widzę błąd logiczny ale powoływanie się na ojczysty język i wymyślanie zaimków to niezłe połączenie.

0

@MrPGG Nie w punkt, w najważniejszej formacji jeśli chodzi o trofea czyli formacji obronnej mamy zapaść i z całym szacunkiem dla Andreasa Christensena on na pewno nie jest charakterologiczną bestią, ba w obronie oprócz młodego Urusa cierpimy na poważne niedostatki "mentalu", i przy gorszej passie to będą tam ciężary.

Tak z ciekawości to kto z nowych będzie liderem formacji pomocy, gdzie masz lidera obrony o czym pisałem wyżej, jeśli strzał w płot jest w punkt to jak najbardziej.

0

@Pawel13sz Ciekawe kto tam tego mascherano upchnął, pomijając bardziej zasłużone nazwiska.

1

@Rhaan To usuwasz i nie ma problemów ?ref_src=twsrc%5Etfw">July 18, 2022?s=20&t=OWUdpJT51dippHfEVeMk3w

0

@MesQueUnClub96 Tak ze klasy nie kończą zajęć o tych samych godzinach.

1

@Cule1234 Zgubiłeś van de Beek a i pewnie ktoś by się znalazł.

0

@Robert1603 Kto wie jak odnosiłem wrażenie że obydwie strony nie dały z siebie wiele by Messi został.

8

Trochę się martwię o te testy medyczne, niby Robert taki profesjonalny ale od jakiegoś czasu wciąż widzę jak wali czystą z olisadebe albo co gorsza sam.

0

@SirChuck Mnie to tam przeraża że w klubie nie ma ludzi którzy potrafili by to rozwijać ani też chęci takich ludzi znaleźć, chyba ze celowo nie szukają.

0

@Fan2005 Mnie nawet numery tak nie kłują w oczy jak dawanie gwiazdkom opasek kapitańskich.

0

@PatrychoO @UsmanBembele Rok temu przychylałem się do tego że patrząc na karierę to Suarez był lepszy obecnie chyba byłbym już za lewandowskim.

Co to znaczy sumując? Jedni wolą napastników z drygiem do rozgrywania inni powiedzą że Lewandowki strzelając trzy razy więcej goli w LM nie ma prawa być uznawany za gorszego napastnika, bo liczą się bramki.

1

No jak ktoś się lubuje w tym "prime" to nie ma obecnie napastnika z lepszym prime niż el fenómeno.

0

@koziar No ja uważam że klub będzie promował bardziej Pedriego i przy zdrowiu Ansu niż Lewego a przy porażkach to Lewy będzie obrywał najbardziej tu raczej nie powinno być zdziwienia. Podobna sytuacja była w poprzednim sezonie to weterani obrywali.

0

@PatrychoO No ja jeszcze rok temu byłem w obozie Suarez obecnie już chyba wskazał bym na Roberta, no ale ja nie bawię się w "prime"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?