1

@Omoziu Tak ten od dobrej zabawy, wesoły i niezawistny polak z gorących.

0

@Hrzan Ona nie trzyma w ręce to co się wydaje.....

1

@Dzieniu No ja nie jestem fanem kapitanów bramkarzy(chyba o dziwo Kahn wymieniał sporo minusów) i tak młody Urus wydaje się charakterologicznie fajnym materiałem na kapitana, a reszta istotnie ciężka sprawa.
Właściwie wykluczając świerzaków to z kandydatów zostaje FdJ Depay bo 19 letni kapitanowie to raczej była by opaska jaką dostają gwiazdy bo są gwiazdami :(

No i technicznie Dembele będzie miał jeden z najdłuższych staży a to przez lata było najważniejsze.

0

Co to znaczy że nie nadaje się na rezerwowego, brzmi jak szantaż 10 latka.

0

@Emhyr Nie rozwiążą jakby mieli rozwiązywać to by w pierwszej kolejności rozwiązali z Umtitim, albo się dogadają i w jakiś konkretny sposób zrekompensują odejście albo zostanie.

Tak z ciekawości na jakiej podstawie mieli by rozwiązać?

1

@Pawlak1992 Może fabs z legendarnym zabijcie mnie jak ubiorę koszulkę Chelsea :)

4

Paru to trzeba będzie zapłacić by odeszli.

0

@Hubsao Przewód antenowy styka się z oplotem albo kabel wysunął się z wtyku i też powoduje styk lub po prostu nie łączy(czynniki atmosferyczne), sprawdź wtyki na Konwerterze satelitarnym i przy dekoderze.

0

@jacobFCB Jeśli dodawanie kolejnych krajów z bloku wschodniego i północy Europy do sojuszu to prowokacja to tak prowokuje, jeśli nie to nie.

0

@BoreekxD No i pokazaliśmy też że jak zespół jest w zapaści to jest w zapaści i nie ma planu b.

0

@Johnson A ty pewnie jesteś mądry....

0

@Drozdu7 Czemu piszesz że przesądzone Holender zmienił zdanie?

1

@domin682 Tak bo największym problemem polski jest węgiel, może zrób sobie na jakiś czas przerwę.

0

@domin682 To ty może najpierw poczytaj na co zgadzały się polskie rządy te ponoć uległe wobec Niemiec i te które Niemców stale atakują.

5

@Emhyr Nie zgodzę się, dobrze poinformowani poważni i kulturalni dziennikarze nigdy się nie znudzą, to szoł romero się ludziom przeje, albo jego miejsce zajmie ktoś kto granicę przesunie jeszcze bardziej i tak dalej a w końcu i tak wrócimy do stonowanych kulturalnych i z klasą dziennikarzy.

0

Czy prezes NBP może zablokować wprowadzenie euro, bo to dziś sugerował ̶g̶a̶p̶a̶ gapliński

0

@Pawel13sz Nie ma Pique i Marqueza a jest Mascherano :0

0

@Encore Ciężko uwierzyć że pójdzie do MU akurat w Chelsea miałby większe szanse na puchary no i nie pogra w LM.

Ja tam od początku uważam że on nigdzie nie odejdzie, no chyba że shitstorm od Laporty wejdzie za mocno.

0

Pierwszy skład, no nieźle. Choć tu chyba celowo to madryciaki piszą.

1

@Deviler Wejdź na forum elektryków i napisz że chcesz sobie wymienić :)

0

@taris Albo u Lapcia z pretensjami i żądaniem zmiany trenera.

1

Ciekawe ile razy do siebie dzwonili.

0

@Bykunn Nie wiem ile daje ale każdemu z kontem w banku trochę więcej zabierze.

0

@maciar Widzisz ci są tak obrotni że nawet kółko ukradli.

0

@ranger3120 Kurde teraz im się metraż podwoi.

1

@maciar Inflacja zeżre wszystko.

2

@PatrychoO Ciekawe ile ma to wspólnego z obniżką prowizji :)

1

@supraomnes1 Siuuuuu

1

@Emhyr No to fajnie jak 7 zawodnik w historii LL pod względem asyst nie ma liczb,12 miejsce w LM też ma swoją wymowę.

Nie muszę nic brać w cudzysłów bo irytuje mnie ten mit że Iniesta nie ma liczb którym teraz podparłeś się w swojej narracji, ma bardzo dobre liczby.

0

@tomek8756 Mają też furę szczęścia i kolejnymi wydarzeniami tłumaczą swoją niekompetencję jeśli chodzi o dbanie o kraj, bo w kumoterstwie idzie im świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?