Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Omoziu Tak ten od dobrej zabawy, wesoły i niezawistny polak z gorących.
0
@Hrzan Ona nie trzyma w ręce to co się wydaje.....
1
@Dzieniu No ja nie jestem fanem kapitanów bramkarzy(chyba o dziwo Kahn wymieniał sporo minusów) i tak młody Urus wydaje się charakterologicznie fajnym materiałem na kapitana, a reszta istotnie ciężka sprawa.
Właściwie wykluczając świerzaków to z kandydatów zostaje FdJ Depay bo 19 letni kapitanowie to raczej była by opaska jaką dostają gwiazdy bo są gwiazdami :(
No i technicznie Dembele będzie miał jeden z najdłuższych staży a to przez lata było najważniejsze.
0
Co to znaczy że nie nadaje się na rezerwowego, brzmi jak szantaż 10 latka.
0
@Emhyr Nie rozwiążą jakby mieli rozwiązywać to by w pierwszej kolejności rozwiązali z Umtitim, albo się dogadają i w jakiś konkretny sposób zrekompensują odejście albo zostanie.
Tak z ciekawości na jakiej podstawie mieli by rozwiązać?
1
@Pawlak1992 Może fabs z legendarnym zabijcie mnie jak ubiorę koszulkę Chelsea :)
4
Paru to trzeba będzie zapłacić by odeszli.
0
@Hubsao Przewód antenowy styka się z oplotem albo kabel wysunął się z wtyku i też powoduje styk lub po prostu nie łączy(czynniki atmosferyczne), sprawdź wtyki na Konwerterze satelitarnym i przy dekoderze.
0
@jacobFCB Jeśli dodawanie kolejnych krajów z bloku wschodniego i północy Europy do sojuszu to prowokacja to tak prowokuje, jeśli nie to nie.
0
@BoreekxD No i pokazaliśmy też że jak zespół jest w zapaści to jest w zapaści i nie ma planu b.
0
@Johnson A ty pewnie jesteś mądry....
0
@Drozdu7 Czemu piszesz że przesądzone Holender zmienił zdanie?
1
@domin682 Tak bo największym problemem polski jest węgiel, może zrób sobie na jakiś czas przerwę.
0
@domin682 To ty może najpierw poczytaj na co zgadzały się polskie rządy te ponoć uległe wobec Niemiec i te które Niemców stale atakują.
5
@Emhyr Nie zgodzę się, dobrze poinformowani poważni i kulturalni dziennikarze nigdy się nie znudzą, to szoł romero się ludziom przeje, albo jego miejsce zajmie ktoś kto granicę przesunie jeszcze bardziej i tak dalej a w końcu i tak wrócimy do stonowanych kulturalnych i z klasą dziennikarzy.
0
Czy prezes NBP może zablokować wprowadzenie euro, bo to dziś sugerował ̶g̶a̶p̶a̶ gapliński
0
@Pawel13sz Nie ma Pique i Marqueza a jest Mascherano :0
0
@Encore Ciężko uwierzyć że pójdzie do MU akurat w Chelsea miałby większe szanse na puchary no i nie pogra w LM.
Ja tam od początku uważam że on nigdzie nie odejdzie, no chyba że shitstorm od Laporty wejdzie za mocno.
0
Pierwszy skład, no nieźle. Choć tu chyba celowo to madryciaki piszą.
1
@Deviler Wejdź na forum elektryków i napisz że chcesz sobie wymienić :)
0
@taris Albo u Lapcia z pretensjami i żądaniem zmiany trenera.
1
Ciekawe ile razy do siebie dzwonili.
0
@Bykunn Nie wiem ile daje ale każdemu z kontem w banku trochę więcej zabierze.
0
@maciar Widzisz ci są tak obrotni że nawet kółko ukradli.
0
@ranger3120 Kurde teraz im się metraż podwoi.
1
@maciar Inflacja zeżre wszystko.
2
@PatrychoO Ciekawe ile ma to wspólnego z obniżką prowizji :)
1
@supraomnes1 Siuuuuu
1
@Emhyr No to fajnie jak 7 zawodnik w historii LL pod względem asyst nie ma liczb,12 miejsce w LM też ma swoją wymowę.
Nie muszę nic brać w cudzysłów bo irytuje mnie ten mit że Iniesta nie ma liczb którym teraz podparłeś się w swojej narracji, ma bardzo dobre liczby.
0
@tomek8756 Mają też furę szczęścia i kolejnymi wydarzeniami tłumaczą swoją niekompetencję jeśli chodzi o dbanie o kraj, bo w kumoterstwie idzie im świetnie.