- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1813 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1813 Culés
28
I tak wygląda cywilizacja. Johnson odchodzi za nadużycia i słabe kierowanie krajem. Daleko mi do niego, ale przy pisowskim brudzie to Mąż Stanu i Żona Królestwa. To pokazuje, że my nie zasługujemy na Zachód, bo mentalność ciągle mamy Wschodu i dlatego tak wiele rzeczy nie rozumiemy. Za wyjście z UE Borisa jeszcze historia oceni i raczej nie będzie to wesoła laurka (broni go referendum), ale podejście do wojny z Rosją miał jedno z lepszych w Europie.
5
@arasz1819 tam nie mają Tuska żeby wszystko na niego zwalić ;)
0
@arasz1819 Ben Wallace jest faworytem w objęciu jego stanowiska więc narracja nie powinna się zmienić
2
@arasz1819 W tym kraju PiS-owi wszystko uchodzi na wszystko, naród a zwłaszcza elektorat PiS-u nic nie zrobi, nawet w obliczu kolejnych afer
4
@arasz1819 masz rację dla przeciętnego polaka praworządność jest kompletnie nie zrozumiała .To że premier ma kłamstwa sądownie udowodnione nie ma dla ludzi kompletnie znaczenia.Ba że nie dostaniem z kpo kasy także, co pozwoliłoby umocnić złotówkę ,która musiała być wymieniana na euro i zmniejszyliśbyśmy cenę energi I byliśmy konkurencyjni.Generalnie liczy się bić Francję i Niemca czyli to co uwielbia Pis czyli rządzenie na powiększenie podziałów wewnętrznych i zewnętrznych.Bo nawet z sojuszników zostały pisowi przydupasy putinowskie.
4
@arasz1819 Ciebie baaardzo lubię, masz wpisy na gargantuicznym poziomie - SZACUN!!!
1
@Don-Corleone Uuu z pod klawiatury Maestro La Bamby to wyróżnienie :] Szacun i Jemu!
0
@tomek8756 Mają też furę szczęścia i kolejnymi wydarzeniami tłumaczą swoją niekompetencję jeśli chodzi o dbanie o kraj, bo w kumoterstwie idzie im świetnie.