Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 A czy ja napisałem że nie jest? Uwielbiam takie przeinaczanie słów. To raz
Napisałem że ponad 50 strzelali tylko super zawodnicy i nie ma wśród nich jakiś farbowanych lisów, nikt nie strzelił tyle mając farta.
A odnośnie Suareza to jego rekordy nie strzeleckie w LM chwały mu raczej nie przynoszą a wręcz przeciwnie.
Masz jakieś dowody że coś biorę? To dwa, bo to niemiłe insynuacje bo ktoś się z tobą nie zgadza.
No to tylko twoja opinia, z którą ktoś się może zgadzać lub nie, krótko zwięźle i na temat.
Ja zgadzam się tylko połowicznie.
Tak z ciekawości się zapytam a złote gały to wyznacznik?
0
@leviOsa @Lionel_Messi10 No Mbappe ma więcej od Eto'o czy Suareza więc coś w tym jest.
Z drugiej strony więcej niż 50 w LM strzelali tylko super zawodnicy. Jak to w sportach drużynowych wyznacznikiem jest twoja drużyna i jej siła względem konkurentów.
0
@Emhyr No normalnie nie wyciekają, słabe zagranie Laporty.
0
@Arkon Rodzice mają tą albo z tej serii dwa lata i siadła.
1
@brains A zastanawiałeś się dlaczego praktycznie nikt z tego prawa nie korzysta?
0
@aleksandrowielki A to wszystkie kluby mają zdrowe finanse że mi wyjeżdżasz ze porównuję ze zdrowymi?
No mniejsze kluby mają dużo gorzej akurat sporo zawodników rozważa przyjście do nas ze względu na markę klubu, AM nie miało by tak samo, a co tu mówić o hiszpańskich średniakach.
0
@Barcanajlepszyteam No może się okazać ze tego będą opłakane skutki bo piłkarze dostają jasny sygnał albo z nami albo cię będziemy opluwać. FdJ nie zasłużył na takie pieniądze ale tym bardziej na takie traktowanie, to nie jego wina że jego agent wykorzystał głupotę Bartomeu.
0
@aleksandrowielki Jakoś inne kluby pozbywają się graczy kupują sprzedają a tu wykonywanie pracy i ciągle top top top. Zobaczymy co z tego wyjdzie długoterminowo.
2
@HypeR @aleksandrowielki Nie wiem czym się podniecacie, powtórka z rozgrywki z niższymi kwotami jak poprzednie wypożyczanie.
0
@barcowy1899 On miał podpisany kontrakt i się wypowiadał na podane tematy kontrakt minął więc go nie widzisz, notabene niedawno był w Krakowie.
0
@Uukasz_93 Pewnie im się zachciewa bo już etap o którym piszesz mają za sobą i szukają innych wrażeń.
0
Ronaldo odblokował by karne i wreszcie by się liczyły.......
1
@PatrychoO Marek Grechuta - Dni, których nie znamy
zdziwiony jestem ze nikt nie podał: Dziwny jest ten świat
0
@Czarny_ck No to jeśli zarobi 30-35 baniek na transfer. Powtarzam jeśli, to w Bayernie musieli by upaść na głowę by go puszczać.
Ja osobiście uważam że nie ma piłkarza który na siebie zarabia, bo nawet jeśli generuje wielkie pieniądze to jeszcze większe pobierają w pensji i premiach.
0
@VegetaPolska Nie wiem czy żartujesz, ale jak nie, to się mylisz. Jak wyżej starszy brat r10.
R9 nie grał nigdy w Grêmio
0
Jakby wyglądał fajnie na DP to bałbym wniebowzięty.
1
@DaPidejpi Przeczytaj trochę o kulisach tego transferu tam było sporo geniuszu Pereza i głupoty Figo.
1
@Uukasz_93 No jak dla mnie to on podchodzi pod 10, podobnie do Dybały niby zagra na wielu pozycjach ale na żadnej nie będzie super jeśli nie ustawisz pod to połowy zespołu.
0
@poskus Wypożyczony 4 lip 2021, Laporta od 7 mar 2021, nawet jeśli przyjmiemy że to dogadywał barto to Laporta miał czas by to wyprostować
0
Przedziwne te praktyki ,jak Barca opchnie go za te 15 to Anglicy nie będą bardzo stratni.
0
Niby to sam o źródło ale kto ma rację? @Michu94 @Lionel_Messi10 :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11911131#comment-11911131
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11911120#comment-11911120
2
@PatrychoO Barcelonę spijają sobie z dzióbków....
2
@Firestone FdJ umowa do:30 cze 2026
Pozdrawiam drzwi.
0
@Pawel13sz Ja tam wolę Barcelońsko-Hiszpańskie
Xavi-Iniesta-Busquets przede wszystkim ile lat grali razem na najwyższym poziomie, twoje to tylko trzy lata.
0
@RobiS No zobaczymy wielu fajnych napastników miało poprawić wykończenie i wejść na wyższy poziom a to się nigdy nie udało.
0
@Firestone No statystyki pokazuje co innego właśnie sprawdziłem, nie jest to poziom KdB ale na tle innych świetnych pomocników nie wygląda to tak jak piszesz.
0
@Survier gdy bejsbolówka za mocno uciska czoło.
1
@Emhyr @RonnieVEB Piszecie tak jakby 5 latek klub kupił, przecież nikt z wielkich klubów się na takie bajeczki nie nabierze.
0
@masq Niecodzienna w piłce jesli chodzi już o szczegóły umów, w Barcelonie od lat praktykowana ot choćby Ivan.
0
@Transu96 Ten skład ma pełno niewiadomych zwłaszcza kessie na dp, jak dla mnie to wciąż nie jest paka na trofea ale rozumiem optymistów.
No ale już spokojnie będzie można weryfikować w styczniu Xaviego.