2

Nawrót kontuzji wykluczony? Odważnie.

1

@fcbarcafan19 Kurde ci prezesi jak bliźniacy :)

1

@tbas Była by wymarzona jakby całą zarobioną kwotę można było wydać już teraz.

1

@AxelF Nie sorry bo czytałem w wydaniu papierowym.

1

@Elvisek No u nich tak nie ma polecam wywiad dla angory.

0

@QAnon To raczej wy modlicie się by była powtórka, przykro mi nie będzie.

0

@Barca1992 Wytłumacz mi jak komuś opłacało by się to robić, bo rozumiem że nie bierzesz pod uwagę że zainteresują się tym odpowiednie służby, obrońcy zwierząt, no i utylizacja zwierząt które kupiłeś karmiłeś szczepiłeś będzie kosztowała kilka milionów, a ubezpieczyciel na pewno nie wypłaci z radością kasy bez dokładnych badań. Jak hodowcy miało by się to opłacać i co z kontraktami które podpisał.

To absurdalne teorie które tu szerzysz, już zabawniej by było napisać że reptalianie też muszą coś jeść.

1

@Sau_Ron Nie wiem czy jest lepszy przykład niż Imperador Adriano

0

@talizmo Nie psuj im zabawy, niech ich we wrześniu podwójnie piecze zadek.

0

Czyli nic się nie zmieniało mimo iż podobno obniżyli pensje(choć odroczenie to bliższa prawdy opcja) i tak są poza zasięgiem większości klubów i trzeba będzie im zapłacić by odeszli.

1

@pacior95 Nie lubię takich wniosków, bo nie wiesz gdzie by był jakby został w Barcelonie i grzał ławę a nie ogrywał się w słabszych zespołach.

0

@kuz Był piłkarz który podawał się za Polaka, ale Polski nie było.

0

@FC1899Barca A co to za pękanie jak na murawie nic wielkiego ci się stać nie może a za sobą masz jeszcze 10 chłopa, kolejne brednie.

0

@NsKi No i tarota by nie stawiała, a przynajmniej otwarcie.

1

@Medium Ale u nich poligamia więc nie do końca celne.

0

@Nazio87 No było by całkiem ciekawie gdyby nie rosły, ale ja mimo nawet słabnącego zainteresowania wśród młodych obstawiam że będą.

0

@KapiFCB Fajne FM mrzonki skoro Dest nie chce odchodzić, do Sevilli to już na pewno nie odejdzie.

0

@tomek8756 Coraz głupsze te pomysły, to chyba dla kuców co nie mogą zdać.

2

Kurde jakby można ich porywać i grali by za darmo to te cele transferowe Laporty może i by wypaliły.

0

@Vintee Za podobne pieniądze prawdopodobnie nie ma, ale nawet tych pieniędzy Laporcie się nie uda zapewne uzbierać.

0

@Vintee 30 to on gwarantuje w Bayernie w Barcelonie to nie wiadomo jak będzie wyglądał.

1

@eydeem tu sobie zobacz na samym dole może pomoże https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-czerwiec-2022/

0

@Arkon RvdV nie zrobił kariery? No odważne stwierdzenie jak dla mnie zrobił ale nie taką do jakiej predysponował talent.

0

@kkbarca Uważam podobnie czekają bo czas im sprzyja i mogą planować że wycisną ile się będzie dało a jak to ich nie zadowoli to wybiorą inny klub.

0

@kkbarca Odpala plan b, bo nikt mi nie wmówi ze nie ma.

0

@pax No jak na kogoś tak skrupulatnego gdy odpalasz się o Alvesa czy innych którzy ci nie odpowiadają to kłuje w oczy ta niekonsekwencja.
"Koeman nie wygrał ani jednego spotkania z drużynami z topu" to nie moje tylko twoje nie ma tu nic o dwumeczach czy odpadaniu.

0

@norbi77 No dla mnie to solidny wyrobnik który miał szczęście że Semedo nie podołał dużym oczekiwaniom i znalazł przyczółek na PO gdzie też nic wielkiego nie pokazał ale ma tą przewagę że wychował się w LM i wie w co i jak ma grać, a na pomoc jest za słaby.

1

@pax No końcówkę w Barcy miał już słabą było widać znużenie i to jak odżył po odejściu.

Daleko mi do wielbicieli Koemana ale z Juve wygrał, chyba że Juve to nie top.

3

@Fenelon No ciekawe ile złotych gał i butów oddał by za MŚ.

0

@Arkadio90 Nie do końca moda, bo końcówkę w Barcy miał już sporo słabszą i zmiana otoczenia na niego dobrze wpłynęła, co było widać jak na dłoni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?