Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Piszę o zeszłym roku.
@macio_944 Lewandowski ma 33 lata i nie jest żadnym wyjątkiem, wyjątkiem to jest Zlatan. I nikt nie da gwarancji że za rok własnie wiek nie spowoduje że nie będzie się już tak prezentował, albo wykończą go kontuzje.
Carles Puyol też marzył o grze do 40 a w jakim czasie wykończyły go urazy?
0
@Emhyr Ronaldo też miał nie odstawać od dekadę młodszych, wyskakiwanie z wiekiem jest zrozumiałe, gdzie są te tabuny 35 latków grających na najwyzszym poziomie, powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem.
1
@Bagsik88 No który z nich przyniósł by tylko dochody to raczej pod pytania retoryczne podchodzi, nawet różnica w potencjalnych pensjach by tego nie zrównoważyła.
0
@LS No a w wymaganiach nowy piec, więc ile "patoli" ma nowy piec.
1
@Elvisek No ja bym powiedział że poza boiskowa działalność pływał na jego grę, bo ile lat Pique grał na najwyższym poziomie a ile lat grał tylko dobrze jak na siebie bo niesamowity talent to umożliwiał.
0
@draxidox No tu w ogóle nie ma znaków i to wy pisaliście że kierujemy się rysunkiem, dla mnie rysunek pokazuje rondo.
0
@Tasde Bo dżentelmeni o pieniądzach nie dyskutują.
0
@Yoshi94 @draxidox @AdamaTraore
No to podsumujmy, zjeżdżam z dwupasmowego! Ronda! Następnie szybkie zwężenie do jednopasmówki i zaraz czeka mnie skrzyżowanie z pierwszeństwem, no to jest świetny pomysł na zakorkowanie wszystkiego. Gdzie są takie potworki, i czy projektował to ktoś po parceli w simsach.
@Yoshi94 O kraków to dawaj takie samo skrzyżowanie w niedzielę ma chwilkę to się na rowerku wybiorę.
0
Jarosław Ż. tak opowiadał o tym meczu w prokuraturze.
"12 kwietnia 2005 roku sędziowałem mecz Amika Wronki - Lech Poznań. Przed meczem zadzwonił do mnie F., remis zapewniał awans Lechowi. To był drugi mecz tych drużyn w systemie pucharowym. F. powiedział, że bardzo mu zależy na tym meczu i pomocy Lechowi w osiągnięciu dobrego wyniku. Rysiu powiedział, że bardzo zależy mu na tym meczu bo chce ratować posadę Michniewicza - trenera Lecha, który jest zagrożony. Powiedział F., że on darzy Michniewicza wielką sympatią. F. powiedział, że za dobry wynik dostanę 15 lub 20 tys. zł., teraz dokładnie nie pamiętam tej kwoty. Ja się zgodziłem. Mecz zakończył się remisem, który dawał awans Lechowi. Chyba po 2-3 tygodniach zadzwonił Rysiu i powiedział, że ma dla mnie pieniędzy. Spotkaliśmy się w jakimś barze w okolicach Szamotuł - po wcześniejszym umówieniu się - i tam przekazał mi obiecane pieniądze 15 lub 20 tys. Ja z Czesławem Michniewiczem nie miałem właściwie żadnych kontaktów".
W akcie oskarżenia nie ma informacji, czy Czesław Michniewicz wiedział o przekupstwie sędziego w tym meczu.
0
@skakun95 Dominik Panek - http://pilkarskamafia.blogspot.com/
2
@panczo Nie, opcja z określonym wykupem jest lepsza, bo to będzie ich zawodnik i dostanie więcej szans niż taki który za rok wraca.
No nie wiem czy jest lepszy nauczyciel do gry w Barcelońskiej pomocy od obecnego trenera, chyba jedynie ten co kopie w Japonii. Xavi ładnie go pompował z daleka, a jako trener dość szybko odstawił sporo to mówi zwłaszcza jak pamięta się co on sam przeżył za młodu.
0
@Szreko Było a czy jest to już dyskusyjna sprawa, bo można się spierać co i jak by było gdyby byli inni.
Arsenal też ma właścicieli z grubym portfelem ale oni na przykład wolą z kasy zabierać niż dokładać.
0
@Seba_89_ Była atakowana ale to trochę inna sytuacja, no i przecież MU też ma bogatych właścicieli, chyba im większy rozmach tym większe zainteresowanie.
0
@skakun95 Nie piszę o jadczaku, wieczorem poszukam bo już zapomniałem jego nazwiska i on ani się nie wybijał a raczej brał udział w demaskowaniu tego procederu. Co do samego faktu uczciwy koleś nie dzwoni do bandziora 700 razy, takie jest moje zdanie, a na wolności są nie tylko niewinni ludzie.
0
@skakun95 Napiszę tak, a co z dziennikarzami część z nich wiedziała co się dzieje i wciąż relacjonowała to tak jakby to były normalne uczciwe mecze.
Jest w polsce dziennikarz śledczy który wciąż się tym zajmuje i sporo już mu się oberwało za to i on napisał że to nie jest osoba na selekcjonera i ja się jego zdaniem podpieram.
1
@eydeem Kiedyś blizzard. No a drugie to BioWare za lata z grami na IE.
0
@draxidox @AdamaTraore @Yoshi94 No a dla mnie z rysunku wynika że na pewno miał pierwszeństwo, nie wiem gdzie wy takie skrzyżowania widzieliście by to baba je miała.
0
@masq A jak Arsenal im tyle da to dalej będziesz uważał że ich porąbało.
0
@Kondziubarca No mnie ciekawi jak, bo na razie zarząd dostał zgodę na spieniężenie pewnych aktywów nie wydaje mi się że samo to ma wpływ na tę zasadę najpierw trzeba mieć gotówkę realnie a nie w teorii.
2
@k.b.fcbarca Skoro na DP swego czasu dawał radę Rafa Marquez to bez problemu zawodnik o okreslonych umiejętnościach sobie poradzi, grał i Edmilson i Yaya więc wcale nie trzeba szukać dna barcy i choć swego czasu gra w pomocy przerosła mascherano to nie gramy już tak w piłkę więc należy po prostu szukać zawodnika o określonych cechach.
Fiksację szukajmy Busquetsa 2.0 uważam za szkodliwą.
0
@Kondziubarca @MaVii Na pewno po uruchomieniu dźwigni ta zasada już nie obowiązuje? Bo mam wątpliwości że to nie jest tak że to ogłosili i pyk zniknęło.
0
@GeneralXavi Dla mnie największym jest to że 75% kasy jest zamrożone, to możliwe że ktoś za 20 baniek będzie grał lepiej ale mało prawdopodobne więc ja tak na to patrzę. Jeśli Gavi i Pedri dali by radę ugrać cały sezon lekko rotowani(może przez Nico i torre) to Holendra można by spokojnie pożegnać, ale tu jak z zakupem za "ćwiartkę" nikt nie da gwarancji że dadzą radę ograć sezon.
0
No zbyt długo[!] to on też nie pograł na jakimś super poziomie, wiec co najwyżej nie poprze w przyszłości swojego talentu.
3
@barteq No to bardziej winny jest ten geniusz który dął mu klauzule za 60 baniek na samym początku, bo akurat przedłużenie to była już przegrana sprawa bo Francuz miał wszystkie asy w ręce.
0
@TR3YWAY Ja chętnie jakby dobrze płacili no i nie było by problemów z plecakami.
Jakoś Legia Cudzoziemska nie ma problemów z kandydatami a raczej ma więcej zgłoszeń niż miejsc, nawet znam z widzenia gościa który w niej służył.
0
10 o kurde jakby połowę uprosili z łapówką to będzie sukces.
2
Nawrót kontuzji wykluczony? Odważnie.
1
@fcbarcafan19 Kurde ci prezesi jak bliźniacy :)
1
@tbas Była by wymarzona jakby całą zarobioną kwotę można było wydać już teraz.
1
@AxelF Nie sorry bo czytałem w wydaniu papierowym.