0

@Klaudiaa8 Juan Sánchez Villa-Lobos Ramírez?

0

@juliacicha Było podobne pytanie od redakcji nie tak dawno, ja niezmiennie ojciec Michała Żuka, mogli byśmy się sporo o LM dowiedzieć jeśli chciałby się swoimi doświadczeniami podzielić.

0

@Azi No podają ze Puig też.

0

@Cochise Jako kibica Barcelony moim marzeniem jest zdrowy duet Pedri Fati.
Patrzmy w przyszłość a z historii wyciagajmy wnioski.

1

@Hubsao I znów stano reklamuje tą panią, niby bił się w pieś a później chęć zaorania lewaka wygrywa.

3

@Image Nikt bo nie odejdzie.

0

@urbipl Ale wiesz że to i tak kończy się w sądzie więc nie wiadomo w którym klubie grałby lewy.

0

@Messibestplayerintheworld No do PSG jakoś nie mają oporów więc pudło Lewego.

0

@MESSIah16 Kolejny temat zastępczy by nie mówić o inflacji i jej skutkach.

0

@kkbarca Barto zrobił i kupował dalej, a no kupował.

0

@VegetaPolska Na złość? Przesadzasz co to jest 40 za gości który tyle im nastrzela, no i chyba umknęła ci historia w BVB

@urbipl No neymar też się miał wykupywać, szkoda że nikt nie korzysta z tego martwego prawa, a dokładniej nikt z najwyższego poziomu.

0

@Danny Gaucho Mało mu tych gier naliczyli taki goat to pewnie by z 300 miał.

2

@taris 30 lat ostatni wielki kontrakt, no musiał by być z tych wielkich romantyków którzy marzą o Barcy by nie wybrać innych klubów, no chyba że on wpisuje się w kategorię gwiazd w drabince płacowej Laporty.

0

@Bagsik88 A Estonii na tle Hiszpanii Francji Niemiec to łatwiej strzelić czy trudniej?

0

Laporta to polityk więc kłamie
A Eduard Romeu politykiem chyba chce zostać :(

0

@Bagsik88 A co innego sugeruje wypominanie częstego grania z drużynami pokroju Estonii?

0

@DaPidejpi Raczej nie, tam będą witani dużo cieplej i materiały z tych powitań będzie można wykorzystać w kampanii o co zadba publiczna telewizja, a tak to trzeba by pilnować ludzi, kadrować obraz i inne triki by nie złapać w obiektyw czegoś niepożądanego.

1

@Survier Masz rację pięknie ich weryfikują:
Francja, Niemcy,Hiszpania,Włochy, potężna Brazylia reprezentant Płd. Ameryki wygrał 20 lat temu.

0

@Bagsik88 To skoro jest tak łatwo to czemu nie ma tu innych napastników z Europy grających w tym wieku?

0

@MrCental Zależy o jakich kwotach myślisz, i czy zaliczasz Garcie do "naszej młodzieży"
Bo jeśli byli by gotowi odejść to Depay jest trochę wart no i przy mniejszych oczekiwaniach również i Lenglet.

0

@jabber21 Garcia: Młody stoper z kontraktem do 2026 już samo to podbija mu cenę, podobnie z Destem.

0

@DonMatteo901 No dzięki niemu i ona może wycierać łzy banknotami.

No i piszę o walce już nie raz wyjaśniający w wirtualu był szybciutko wyjaśniany w realu :)

2

@Kurkmen A mówiłeś mu jak to chciałeś Czechy do pionu stawiać :) o protesty odnośnie kopalni

No i my wcale nie jesteśmy ugodowi przynajmniej ten rzad dopiero jak sam się osaczy to łagodnieje.

0

@DonMatteo901 Zrobić im fame 2vs2 przeciw staśko i kapela może wreszcie nitro pokazał by jakim jest kozakiem, może.

1

@DaPidejpi Nie wie czy komukolwiek, ale na pewno obejrzę mecze Polski i Hiszpanii

2

@Maykello No podpisujesz kontrakt nikt ci do głowy spluwy nie przykładał, a z racji tego co działo się przy ostatnim przedłużeniu próby bronienia takiej akcji są śmieszne. Jak ma się zachować? Tak jak w BVB sportowo bo tam tez na początku było marudzenie.
A to klub ma obowiązek przedłużać z tobą umowę albo nie może szukać następców? Pierwsze słyszę.

0

@ZIBI88 No coś nie gra bo nie 26 bo opłacamy jeszcze Cou, pjanića i kto wie kogo jeszcze (antka?)

0

@Worny Ja bym się raczej nie odważył strzelać, raz jeszcze trochę czasu do MŚ, no i to dość specyficzny turniej dla kogo oprócz Afrykanów takie wycieczki w środku sezonu to nie pierwszyzna, no i czy da im to przewagę.

0

@Emhyr No znając życie to dostał podobną pensję jak miał w Barcy :)

1

@deyna2018 Goat
Skrzeczy jak koza i wszystkie piosenki na jedną ̶k̶o̶p̶y̶t̶o̶ racicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?