Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca A to wina Europy że bogactwa Afryki nie są sprawiedliwie dystrybuowane, ten profil to takich niskich lotów wypluwacz emocji dla pelikanów
0
@Jestjakjest Jak dla mnie to jest gościu którego nie możesz zdjąć czy nie wystawić po słabym meczu bo się rozsypie, może to moje urojenia ale czuje wibe coutinho z Barcy.
1
@Filipfcb2000 Ale dużo ludzi uważało grę Barcy Pepa za nudną.
2
@patry295 Z tego co widziałem czytałem to największą bolączką będzie infrastruktura elektryczna która już teraz ledwo zipie, kilka milionów elektryków wymusi transformację tego wszystkiego i "ktoś" za to zapłaci.
1
@Progressive Pewnie że jest nawet ksywkę wzięła od najbardziej używanego edytora teksu w historii.
0
@Emhyr https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11821593#comment-11822420
0
@mateusz1989VeB Znów to pół martwe prawo, szkoda nawet o tym pisać. Zresztą użycie go to wcale nie happy end.
0
@dawidor9 Znajdź 10 50 z grubym portfelem i użyj swojej dźwigni.
1
@Kgorecki2500 Nie wiem jak z marokańczykiem ale Brytyjczyków na pewno nie uśmiercą oficjalnie.
1
@koksik2700 @sendesara Jakie są wymagania i oczekiwanie w Barcy a jakie w Dinamie i Totkach nie liczmy tylko wieku nóg presja z Barcy to Moun Everest przy innych klubach.
1
@DaPidejpi A potem płacz bo warzywa i owoce drogie.
2
@GCBW Nie wiem czy kibicować ale obejrzę Hiszpanię i w miarę możliwości Polskę, choć nie wiem czy na potencjalny mecz o honor się poświęcę.
A jak kogoś by to zabolało to dla mnie piłka to sport a nie nośnik narodowości.
0
@Emhyr No jako przykład problemów z pensjami podałem ci SR a ty pisałeś że zarabia 8.
0
@shaun Nie nie grał tak głęboko a nawet jak głęboko wracał to akcje kończył w innych rejonach boiska, w 2010 roku to był inny typ gracza niż obecnie.
Top 3 w 2010 czy ogólnie bo co drugiego to ani mnie nie dziwi ani nie kwestionuję.
2
No oczekiwanie Gaviego czy może Ivana to nie są jakieś absurdalne liczby, nie patrzmy na wiek tylko na to ile spotkań zagrał i jak zagrał.
0
@Emhyr widzisz jednak nie 8
1
@Comentateiro No nie do końca bo nie zawsze był tak cofnięty, MŚ 2010 pod względem strzeleckim są dla niego dramatyczne a i asyst tam nie nałapał choć to pewnie wina kolegów z okręgówki.
0
@Emhyr Ja to zauważyłem że obecnie to tenis :)
0
@Encore Nie do United, jak zgłosi się jakieś MC Live to całkiem prawdopodobne, jeśli będą to od niego wymuszać.
1
@Emhyr Wiesz istnieje opcja że to był celowy przeciek by wywrzeć presję na piłkarzach.
1
@Gandalf55 No ładny tekst z którym się w większości zgadzam, ale nie zgadzam się z zakładaniem że jak poprawi to będzie świetny bo nikt nie da gwarancji że poprawi skuteczność. Co do psychiki to momentami mam wibe cou, jak go zdejmiesz przy złym spotkaniu to może pęknąć, oby to było tylko przeczucie.
1
@BARCA1899Messi Akurat buntowników to w ostatnich czasach było wielu, Coutinho bolały plecy :)
A nienawiść kibiców Live nie wzięła się z niczego, i nie piję tu do sytuacji Cou.
Dla mnie to katastrofa jesli to prawda i kolejny zarząd wspiera takie akcje.
0
@Emhyr Akurat do pary z Araujo przydał by się obrońca który umie wyprowadzić piłkę, to podstawa barcelońskiej gry więc nie wiem dlaczego tak często w to uderzasz.
1
@BartqRKO Sócrates
półeczka niżej ale Antonio Di Natale,Giuseppe Signori,Tom Finney,Matt Le Tissier
A Stanley Matthews miał tylko puchar anglii
0
@Emhyr Może, ale teorie że za rok nie będą mieli pomocy już są nieaktualne przynajmniej na papierze.
0
@Klaudiaa8 Juan Sánchez Villa-Lobos Ramírez?
0
@juliacicha Było podobne pytanie od redakcji nie tak dawno, ja niezmiennie ojciec Michała Żuka, mogli byśmy się sporo o LM dowiedzieć jeśli chciałby się swoimi doświadczeniami podzielić.
0
@Azi No podają ze Puig też.
0
@Cochise Jako kibica Barcelony moim marzeniem jest zdrowy duet Pedri Fati.
Patrzmy w przyszłość a z historii wyciagajmy wnioski.
1
@Hubsao I znów stano reklamuje tą panią, niby bił się w pieś a później chęć zaorania lewaka wygrywa.