Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tka trochę kiepsko z tym profesjonalizmem, jakby to była prawda.
4
@Messiasz2 Gościu dałeś przykład koszulek w głównym temacie i do niego się odnoszę to że teraz ci się odmieniło to nie mój problem, przykład słaby w którym podpierasz się liczbami z kosmosu i to ciebie należało by określić jako kogoś z brakami w inteligencji a na pewno wiedzy, nie strzęp paluchów jak masz produkować głupoty.
Żeby podpisać Lewego trzeba wyczarować jakieś 150 mln więc żadne koszulki mocze, zbiórki nie rozwiążą problemów Barcelony.
Jak zawsze znajdzie się ktoś kto zna proste sposoby na trudne problemy i jeszcze ludzi od debili wyzywa, to się nazywa mieć klasę.
1
@Vebrol @Bocheno1 Kanibala. W tym wypadku kanibalkę.
1
@Messiasz2 I Nike ma do tego interesu dołożyć albo zadowolić się max 20 euro za koszulkę? Już widzę strzelające szampany w biurach w Beaverton.
0
@ObiektywnyKibic121 A jak piłkarzowi średnio idzie przyszedł za darmo obniżył pensję a klub myśli jak go spławić za kasę to takie zachowanie jest w porządku?
Zobacz sobie dane na temat bankructw wśród sportowców kilka lat po sportowej emeryturze, no i nie zapominaj że piłkarze nie utrzymują tylko siebie.
1
@Hubsao Nie możliwe, jak pisałem kiedyś dlaczego nie latają już na księżyc to mądre głowy z LR pisały ze nie ma po co :)
1
@Messiasz2 "Firmy, które zajmują się tworzeniem oraz dystrybucją ubrań jak Nike, Puma, Adidas pobierają średnio od 85 do 90% zysku za każdą sprzedaną koszulkę. Oczywiście istnieją także wyjątki – między innymi Bayern Monachium, który jest częściowo własnością Adidasa i dzięki temu może uzyskać nieco większy zysk w dochodach."
Zrób jeszcze raz kalkulację.
0
@Kamilos84 To nawet lepiej im więcej cię osób kopie tym mniejsze szanse że zrobią ci krzywdę zwłaszcza jak są pijani.
1
@Roobo Spokojnie można by dać na DP kogoś lepszego od tej dwójki.
0
@P33ck Pomysł na zakup świetny, piłkarz wybitny, ale transferem świetnym tego nie nazwę bo drogo on Barcę kosztował i nie mówię o tym ile dostał Santos.
0
@Emhyr Popatrz na pensję SR i wszystko zrozumiesz.
0
@Barcanajlepszyteam I jak to mawia Gawliński nie ma przebojów.
0
@Deeespacito No tak średnio https://s2.kozaczek.pl/wp-content/uploads/sites/2/2019/12/shakira-1.jpg
0
@KrwawiaceoczyVEB SR miał pensję na poziomie gwiazd PL.
0
@Lucassito Tak się nie pisze bo nie wypada, wystarczy napisać że jest politykiem :)
0
@AlexDark00 O ile zgadzam się że powinno się go oszczędzać to wątpię by po tym sezonie zgodził się na taką rolę.
0
@michal26 No co jest logiczne że ludzie na siłę wykupują z rosji surowce przed całkowitym zamknięciem(i pewnie zbijają miliony) czy tego nie robią, dla mnie to zrozumiałe no chyba ze podpierasz się słowami tych oszołomów z rządu że ograniczamy no ale to dopiero było by wycieranie sobie gęby logiką słuchając ich słów.
0
@AlexDark00 No ja uwazam że już nie, a kogo poświęcamy by Kessie mógł biegać za Busquetsa?
1
@michal26 A no lubię takie proste recepty na trudne problemy w czym przoduje twój idol. Jedne państwa biorą 20 % surowców z Rosji inne 100% to dość naiwne że oczekujesz że część europy która opala się na plażach tak samo zareaguje jak te graniczące z Rosją i tak wprowadzanie sankcji idzie całkiem nieźle.
0
@Seba_89_ Ale UE nie robiła zwykłych interesów z Białorusią bo Łukaszenko zręcznie lawirował między EU a rosją od wielu lat, przyklepniecie tych wyborów to co innego niż kupowanie jeansów z Indii.
To mieli ukrywać przed opinią publiczną wyniki wyborów, zmuszać niezależne media do nie informowania o tym, ciekawe.
No masz rację nie znam tych z Portugalii.
0
@Kamiloza91 Szansa zawsze jest, a czy ogromna to już twoje widzimisię, do MŚ pół roku ale wróżenie z fusów zawsze modne.
0
@michal26 No to jaka alternatywa dla sankcji?
A to ktoś liczył że sankcje nie wpłyną na ceny w europie?
0
@Emhyr No ja rozumiem definicję i z zespołami słabymi Busquets wygląda świetnie a z dobrymi już nie koniecznie @AlexDark00 Problemem busquetsa jest to ze musi mieć odpowiednich partnerów i nie może biegać zbyt dużo i każdy o tym wie dlatego pora zastanowić się czy układanie całego zespołu by Busquets czuł się komfortowo ma sens.
A jakby co to Busquets to mój ulubiony zawodnik z obecnej kadry.
2
@Viajero Nie do końca, zwłaszcza jak to rzutuje na formę boiskową, tak właśnie przepadają brazylijskie talenty po 30 bo ktoś zawsze przymykał oczy na ich błazenady i skandale bo grali dobrze.
Ja osobiście nie znoszę Pique ale talentu mu odebrać nie mogę to dla mnie gość który mógł spokojnie zostać niekwestionowanym legendarnym obrońcą, ten pinquenbauer nie wziął się z niczego, niestety Pique ma za dużo na głowie by skupić się na piłce, i to smutne podsumowanie jego świetnej kariery wygrał wszystko ale ile sezonów grał na najwyzszym poziomie....no właśnie.
0
@Seba_89_ No i jak by się z tego wytłumaczyli opinii publicznej?
0
@KapiFCB Tak Busquets 2 Alba 3 no i nękany kontuzjami Pique 7.
Wiadomo kto pierwsze ale z pola to mają 1 ,2 i 6 ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB Na pewno tego nie zrobi.
0
A D Suarez to gdzie się wybiera?
0
@KluivertFCB No nie do końca bo gdyby tak było to nie przedłużali by SR który jako jedyny nie odroczył pensji.
A przedłużenie Dembele właśnie wyjdzie pozytywniej bo jeszcze bardziej zamortyzujesz jego transfer, to dość absurdalne ale tak to wygląda.
0
No rozwody i alimenty to kosztowne zabawy :(