Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Żółwiu kolega w potrzebie.
0
@Chaoss @Medium Macie swoich Ukraińców.
0
@Jestjakjest Spoko loko Bojan tam kasował juniorskie rekordy Messiego ilu ja to już wybitnych wychowanków przeżyłem to moje, spokojnie należy poczekać jak przejście z futbolu młodzieżowego na seniorski będzie wyglądać.
0
@cris2706 Da się zrobić ale to nie perspektywa 2-3 lat jak ty chcesz tylko 20 gdzie stopniowo wzmacniasz kadrę ogólnie, bo odpływu największych gwiazd na początku na pewno nie powstrzymasz.
0
@Patrykl145 Trincao wraca, nic już się nie bój.
0
@cris2706 W dłuższej perspektywie z tych klubów nie zrobisz potęg bo grają w za słabych ligach, w lidze angielskiej to już łatwiejsze wszystko musi dobrze działać zwłaszcza szkółka gdzie zawodnicy będą bardziej przywiązani do klubu. W końcu skład będzie z czasem coraz silniejszy.
1
@Kidd Ja się ostatnio pytałem i nie z każdym z jorge messim mają kosę ;)
0
@PatrykBarca No właśnie długich i poważnych kontuzji które zahamowały jego rozwój.
0
@Kapitan hawk Ale również może być tak że za trzy lata psg będzie potęgą, a Real będzie miał podobne problemy jak barca czyli złe odmłodzenie kadry. Trzy lata w piłce to kupa czasu, i żłów w wieku 26 lat może nie chcieć marnować sobie kilku lat aż taki real się odbuduje.
0
@Kgorecki2500 To będzie duda bis czyli uległy polityk z drugiego szeregu na którego ciężko będzie znaleźć haki, wypromowanie będzie drogie ale tam na pieniądze nie narzekają.
1
@Sau_Ron Kusi usunięcie ale rozsądniejsze jest jednak wzmocnienie składu, prawdopodobnie wahał bym się między PO a ŚO.
4
@takisobiektos A to nie wiedziałeś ze tu niektórzy sadzą że czas kontuzji to leżenie plackiem na plaży w towarzystwie pań i zimnych napoi, ewentualnie Dembele miał całe dnie grać na konsoli.
0
@Mr8lack No zmienia bardzo dużo. Tak, to tylko kwestia czasu gdzie więcej będzie Latynosów Afroamerykanów i Azjatów niż białych.
0
@tbas To potwierdził czy podsunął temat do zgadywanek.
0
Perez wywoła domino transferowe kupując jakiegoś gwiazdora po fiasku z Mbappe jak kiedyś barto czy wytrzyma presję i kupi kilku bardzo dobrych zawodników?
0
@Mr8lack Bo Latynosów w amerykach jest najwięcej ?
0
@Emhyr Ale pozwalając mu odejść dajesz do zrozumienia że tym sposobem możesz wymusić odejście. Jeśli lewy jest tak profesjonalny jak twierdzą jego fani to fcb na pewno go nie puści.
0
@tbas Nic nie potwierdził. A jedyną osobą która wie co dalej jest sisoko.
0
@Kondziubarca Nie jeśli do końca będą bili się o trofea, czy w LM staną w 1/4.
4
@IronSanHybrid no to jak głosowanie do 65(co i tak niewiele zmieni) to i politycy tylko do 65 :)
0
@Cichodeyka Tylko real ma nowy stadion i z tego co czytałem to sporo na nim zarobią a Barca najbliższe lata to będą ciężary.
0
@LloretDeMar Jedyną osobą która wie co się stanie z Dembele jest jego agent.
2
@Ferran Ja tam mam innych na celowniku ale za Holendrem nie bedę płakał, no i widziałem że grozi Barcy zasada 1/4 więc za 20 baniek to tam nie poszaleją.
0
@Janas11224 No a dlaczego również zawodnicy którzy koemana nie widzieli bo przyszli zimą też siadli jak reszta
0
@Emhyr Jak to mówi Laporta i Xavi :
Jesteśmy Barceloną i tu nie ma okresów przejściowych i zawsze gramy o zwycięstwo.
pretensje to piłkarzy uzasadnione. Nie wiem czy zabrakło nastawienia czy uznali że brak urazów ważniejszy ale współczuję każdemu kto na dzisiejszy mecz wybrał się z dalekich stron i może zbierał na mecz.
1
@AdamaTraore Chyba jedyna opcja to dogadanie się z moderacją i nowe konto.
0
@taris Istnieje możliwość że zostanie i jego agent wyrwie jeszcze więcej skoro Raphinhia nie będzie tak łatwy do zakontraktowania.
0
Komentator coś wspominał o meczach bez gola na CN i że to pierwszy taki przypadek od 2008 za Rijka ktoś cos takiego widział?
0
@Janas11224 A co było nie tak z sezonem przygotowawczym?
0
@macio_944 Nie chce mi się, no i nie mam takich talentów jak ty że tyle o mnie z moich komentarzy wyczytałeś niczym wróż ha ha ha
Nieinteligencja a cóż to takiego ?
Brak perspektyw to mnie nawet rozśmieszyło, dobry jesteś....