5

Żółwiu kolega w potrzebie.

0

@Chaoss @Medium Macie swoich Ukraińców.

0

@Jestjakjest Spoko loko Bojan tam kasował juniorskie rekordy Messiego ilu ja to już wybitnych wychowanków przeżyłem to moje, spokojnie należy poczekać jak przejście z futbolu młodzieżowego na seniorski będzie wyglądać.

0

@cris2706 Da się zrobić ale to nie perspektywa 2-3 lat jak ty chcesz tylko 20 gdzie stopniowo wzmacniasz kadrę ogólnie, bo odpływu największych gwiazd na początku na pewno nie powstrzymasz.

0

@Patrykl145 Trincao wraca, nic już się nie bój.

0

@cris2706 W dłuższej perspektywie z tych klubów nie zrobisz potęg bo grają w za słabych ligach, w lidze angielskiej to już łatwiejsze wszystko musi dobrze działać zwłaszcza szkółka gdzie zawodnicy będą bardziej przywiązani do klubu. W końcu skład będzie z czasem coraz silniejszy.

1

@Kidd Ja się ostatnio pytałem i nie z każdym z jorge messim mają kosę ;)

0

@PatrykBarca No właśnie długich i poważnych kontuzji które zahamowały jego rozwój.

0

@Kapitan hawk Ale również może być tak że za trzy lata psg będzie potęgą, a Real będzie miał podobne problemy jak barca czyli złe odmłodzenie kadry. Trzy lata w piłce to kupa czasu, i żłów w wieku 26 lat może nie chcieć marnować sobie kilku lat aż taki real się odbuduje.

0

@Kgorecki2500 To będzie duda bis czyli uległy polityk z drugiego szeregu na którego ciężko będzie znaleźć haki, wypromowanie będzie drogie ale tam na pieniądze nie narzekają.

1

@Sau_Ron Kusi usunięcie ale rozsądniejsze jest jednak wzmocnienie składu, prawdopodobnie wahał bym się między PO a ŚO.

4

@takisobiektos A to nie wiedziałeś ze tu niektórzy sadzą że czas kontuzji to leżenie plackiem na plaży w towarzystwie pań i zimnych napoi, ewentualnie Dembele miał całe dnie grać na konsoli.

0

@Mr8lack No zmienia bardzo dużo. Tak, to tylko kwestia czasu gdzie więcej będzie Latynosów Afroamerykanów i Azjatów niż białych.

0

@tbas To potwierdził czy podsunął temat do zgadywanek.

0

Perez wywoła domino transferowe kupując jakiegoś gwiazdora po fiasku z Mbappe jak kiedyś barto czy wytrzyma presję i kupi kilku bardzo dobrych zawodników?

0

@Mr8lack Bo Latynosów w amerykach jest najwięcej ?

0

@Emhyr Ale pozwalając mu odejść dajesz do zrozumienia że tym sposobem możesz wymusić odejście. Jeśli lewy jest tak profesjonalny jak twierdzą jego fani to fcb na pewno go nie puści.

0

@tbas Nic nie potwierdził. A jedyną osobą która wie co dalej jest sisoko.

0

@Kondziubarca Nie jeśli do końca będą bili się o trofea, czy w LM staną w 1/4.

4

@IronSanHybrid no to jak głosowanie do 65(co i tak niewiele zmieni) to i politycy tylko do 65 :)

0

@Cichodeyka Tylko real ma nowy stadion i z tego co czytałem to sporo na nim zarobią a Barca najbliższe lata to będą ciężary.

0

@LloretDeMar Jedyną osobą która wie co się stanie z Dembele jest jego agent.

2

@Ferran Ja tam mam innych na celowniku ale za Holendrem nie bedę płakał, no i widziałem że grozi Barcy zasada 1/4 więc za 20 baniek to tam nie poszaleją.

0

@Janas11224 No a dlaczego również zawodnicy którzy koemana nie widzieli bo przyszli zimą też siadli jak reszta

0

@Emhyr Jak to mówi Laporta i Xavi :
Jesteśmy Barceloną i tu nie ma okresów przejściowych i zawsze gramy o zwycięstwo.
pretensje to piłkarzy uzasadnione. Nie wiem czy zabrakło nastawienia czy uznali że brak urazów ważniejszy ale współczuję każdemu kto na dzisiejszy mecz wybrał się z dalekich stron i może zbierał na mecz.

1

@AdamaTraore Chyba jedyna opcja to dogadanie się z moderacją i nowe konto.

0

@taris Istnieje możliwość że zostanie i jego agent wyrwie jeszcze więcej skoro Raphinhia nie będzie tak łatwy do zakontraktowania.

0

Komentator coś wspominał o meczach bez gola na CN i że to pierwszy taki przypadek od 2008 za Rijka ktoś cos takiego widział?

0

@Janas11224 A co było nie tak z sezonem przygotowawczym?

0

@macio_944 Nie chce mi się, no i nie mam takich talentów jak ty że tyle o mnie z moich komentarzy wyczytałeś niczym wróż ha ha ha
Nieinteligencja a cóż to takiego ?
Brak perspektyw to mnie nawet rozśmieszyło, dobry jesteś....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?