La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

konto usunięte

7

"Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" Ten cytat powinien być gdzieś na La Rambli umieszczony bo idealnie oddaje zachowania kibiców. Po Realu mieliśmy wygrać z każdym a po dzisiaj zaorać klub xD

7

@Emhyr W tym przypadku "Jesteś tak dobry, jak twoje ostatnie mecze". Barcelona jednak od dłuższego czasu nie zachwyca :D

konto usunięte

2

@Sau_Ron No prawda ale jednak wygrywali te mecze co trzeba było pod koniec.

0

@Emhyr Wiesz, jednak od takiego klubu, jakim jest Barcelona wymaga się zdecydowanie więcej, niż tylko wygrywanie tego, co daje Ci bezpieczne (odnośnie awansu do LM), drugie miejsce. Wiele osób ma gdzieś to, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji sportowej i nie przyjmują do wiadomości tego, że to oczywiste, że idzie nam gorzej.

0

@Emhyr Jak to mówi Laporta i Xavi :
Jesteśmy Barceloną i tu nie ma okresów przejściowych i zawsze gramy o zwycięstwo.
pretensje to piłkarzy uzasadnione. Nie wiem czy zabrakło nastawienia czy uznali że brak urazów ważniejszy ale współczuję każdemu kto na dzisiejszy mecz wybrał się z dalekich stron i może zbierał na mecz.

konto usunięte

0

@Gall Głowy na wakacjach tak samo jak z Getafe. Z Betisem jeszcze była walka ale po Betisie już tak jakby w głowie sezon skończyli.

konto usunięte

0

@Sau_Ron Nom ale praktycznie każdy większy klub już gra na pół gwizdka po osiągnieciu celu Bayern jest np przykładem który sobie cały sezon robił tych ogórków a pod koniec już zerowa motywacja Real to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?