Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Szkoda że nie tak dawno już w inną stronę piał, ale tak to jest z takim koleżkami.
0
@Janas11224 Masz rację ale przydało by się kilka gwiazd w LL.
1
@norbi77 @Bykunn To trochę smutne że taka persona wśród białych tak słabo zna historię swojego klubu.
0
Nie znoszę takich nowinek, w notesach skautów Barcy jest większość zdolnej młodzieży w Europie.
0
@VbamboeB Ale wy macie z tymi pokoleniami a potem się okazuje że kilka lat i bankrut, polecam zerknąć na nba i nfl tam mają jeszcze większe pieniądze a drugie pokolenie to tylko o nim słyszało.
7
@Nano22 Znowu, to się naprawdę nudne robi....
2
@norbi77 Gość który zażartował o tej bombie to powinien wyłapać soczysty.... bo ta kariera Dennisa była by jeszcze lepsza.
0
@Jestjakjest Grają żeby być w rytmie ale nikt tam ostrzej nogi nigdzie nie włoży.
2
@talizmo No ja jestem fanem wielkiej rewolucji i stawiania na młodych ale jak się noga podwinie i nie będzie LM to dla wielu nie będzie przebacz.
0
@damian.09 Wydaje mi się że jeszcze nie tak dawno go bronił, widocznie plotki, opinie znajomych i luźne oglądanie to co innego niż regularna obserwacja.
1
@Aristocrate_7 @333tricampeones333 dwa wasze różne komentarze podsumuję tylko:
Youssoufa Moukoko :)
0
@Albatros No coś jeszcze tak bo odnosisz się do kolejnych 2-3 lat, powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem. Puyol też planował grać do 40 i do pewnego momentu nic nie wskazywało że mu się nie uda.
0
@PatrykBarca Nie wiem czy to dobry przykład bo dla mnie kariera hohlanda jest prowadzona wzorcowo, w bvb 2 lata więc ani nie przez kilka lat, a zmienia klub wiec zero perspektyw też nie pasuje.
Już nie jeden po dobrych kilku meczach lądował w Barcy Realu czy MU a potem przepadał bo przeskok był za duży.
1
@Kidd Alvesa żegnali bez niego :) pewne info od romero
0
@Drozdu7 No jak żłów od transferów to jak tam stosunki z pogbą :)
0
@bartas97 No plotka o 100% praw do wizerunku daje dużo do myślenia.
0
@Recha_0684 Ok też się podśmiechuję że dają 30 pensji gościowi z pucharem Niemiec, ale trzeba patrzeć też gdzie gra, a gra w rozgrywkach rywalizując z Bayernem więc ten puchar trzeba szanować.
No wygrało 25 bo to sport drużynowy w piłce nikt nic nie wygrywa sam.
0
@Recha_0684 @PatrykBarca A to puchar Niemiec to nie jest trofeum czy coś mnie ominęło?
0
@Homeopata8989 Przecież było że to była opcja opłacenia starego neya na boku.
0
@KmN Nawet nie wiedziałem że iga funkcjonuje jako imię cały czas miałem wrażenie ze to po prostu zdrobnienie od Jadwigi.
1
@Albatros No mnie nie dziwią gdzie są te tabuny 36 latków w największych klubach?
1
@Essos @Kacper12345665 Neymar legendą no ok jak ktoś go za legnendę uważa ale tych legend to musi być ze 150.
0
@Kgorecki2500 Ale to jest idiotyczne.
0
@kinioo Ja tam wyżej cenię sobie 7 lat Rafy, ale co kto lubi.
0
@Bagsik88 No i pięknie podsumował że jednak złote pokolenie z Barcelony bez Messiego też całkiem nieźle kopało gałę.
1
@Bagsik88 A pamiętasz co odpowiedział Pedro na zaczepkę CR kim jest.
0
@Peciak A opcja 1/4 z zarobku dalej aktualna? Bo takie były plotki.
1
@koksik2700 Czy taki wielki to dyskusyjna sprawa, pedofilia, hiv w afryce, popieranie terroru w AP teolog z niego średni, no ale walki z mateczką rosją mu odjąć nie można ale tu też biło hipokryzją.
0
@DawidekFCB Hejtu też nie rozumiem, krytykę zwłaszcza uargumentowaną jak najbardziej, wielkim fanem tego ruchu nie jestem z prostej przyczyny trofea wygrywa się obroną a ta jest tragiczna.
0
@Kuba0723 Czy ja wiem, talentowani LO, PO czy LS(jakby xavi nie miał niewytłumaczalnej słabości do Ferrana) spokojnie łapali by sobie minutki. Zwłaszcza jak unormują sytuację z Gavim i Nico.