1

@Hubsao No był tu taki kolo że w ciagu 30 minut z 20 komentarzy skrobał tak go zad piekł, a jak się okazało że to tylko jury, a ludzie dali 12 to cisza chłop zaginął :)

0

@etobzyk No ja bym tam wolał Mbappe na 10 lat ale kto co woli.

0

@kiper09 Po dramie z ostatnim przedłużeniem wcale im się nie dziwię.

0

@VegetaPolska Nie no tak bym tego nie określił bo jednak było kilka przypadków jego użycia.

0

@Colin94 Daj mu kopertę niech napiszę co się stanie we wrześniu zweryfikujesz.

1

@Pawel13sz Kurde ile tych priorytetów w ataku ma Laporta?

0

@Kgorecki2500 Z tego co widzę piszesz o jury mnie tam bardziej interesuje jak głosowali ludzi.

0

@DaPidejpi Jedyne czego nie rozumiem, to to ze ci którzy pisali o przeorywaniu ligi ogórkowej teraz dostają wysypki na krytykę.

0

@Elosek Proste napisz, ze o ile wirtualnie pisało się świetnie, to w realu nie czułeś już tej chemii w rozmowie.

0

@tomek8756 Nie bo sztukę trudniej ocenić od obiadu czy długopisu, sztukę praktycznie zawsze można obronić.

0

@John_Doe Edyta górniak była najbliżej wygranej nie z powodu piosenki czy śpiewu ale polityki.

0

@MesQueUnClub96 A kto robił podchody pod hohlanda, ilu tu było pewnych że możemy, Loporta też pohukiwał że możemy a to była tylko gra.

0

@MatLMG Jak wszystkie pieniądze wsadzą w Roberta to się załamię.

0

@Jestjakjest Ja na to tak nie patrzę, poprzednie przedłużenie lewego też nie było zbyt fajne.

0

@Kuba0723 No na środek obrony też by pasowało kogoś kupić.

9

Ja tam fanem transferu Lewego nie jestem, ale huk pękających zadków w Polsce byłby fantastyczny, no i panowie "dziennikarze" i "komentatorzy" by już sobie z Barcy nie śmieszkowali bo to miękkie faje i Roberta się boja.

0

@Kengo No był jeszcze inny ale Polski wtedy nie było.

0

@Conradxc Acha, pod to się doczepiłeś ha ha ha

0

@koksik2700 No nie każdy terrorysta jest muzułmaninem, nie wiem skąd to się wzięło.

0

@Destroyer_of_Worlds Brak wprowadzenia sisto activitatem i Liberum veto.

0

@michal26 Teraz im odpuść za pięć lat wrócą, i to pewnie lepiej przygotowani.

0

@betonitoJeśli brać twoją listę jako największe to te niżej też się klasyfikują Gaizka Mendieta,Jackson Martinez,Andriy Shevchenko,Fernando Torres, Andy Carroll,Veron,Kaka, Bonucci,Mutu,Ibrahimovic ,Sanchez, Rivaldo, R10, Overmars tak naprawdę to tego jest od groma a ja mam słabą pamięć i każdy może dorzucić jeszcze kilka nazwisk, ot choćby Ukraiński kaprys Pepa też spokojnie by tu pasował, kwota nie jest ogromna ale jak ją zestawisz z zawodnikiem to perspektywa się zmienia.


Trzeba pamiętać o wartości pieniądza i tak 100 wyglądają zdumiewająco, ale kiedyś i te 50 to były chore kwoty.

No i dla pewnych klubów wydanie 20 na zawodnika może skończyć się katastrofą.

3

@Kgorecki2500 Baldur's Gate.

0

@koksik2700 Auć.......

0

@Conradxc Ja bym dał więcej Chowat>Xavi+Iniesta+Busquets+Pedri+de Jong+Gavi.

0

@tomek8756 No moja siostra miała w tym roku, tylko że z powodu nieobecności w szkole i ma cukrzycę a wf to o dziwo bardziej przeszkadza niż pomaga.

1

@gaucho104 Ja tylko podkreśliłem twoją manipulację.

Szanuję Modrića i to fajnie że kopie w realu a Iniesta emeryt w Japonii, tylko jak Iniesta wygrywał pierwszą LM zastępując Xaviego czy wygrywał euro to gdzie był Modric możesz mi przypomnieć łaskawie.

Ogólnie to nie nie widzę wiele złego u Modrića nie manipuluj, ale w kolejnym masz rację mam słabość do don Andresa ale to trochę co innego grać gdzieś 16 lat i wygrać wszystko co można wygrać, a mieć przygodę z piłką jak Modrić, jak dla mnie trudniej być Iniestą i wciąż szukać w sobie siły by motywacji będąc w jednym klubie, zmiany dają dużo czego świetnym przykładem był Alves.

0

@Tomason No to ten pan chyba przemilczał jak usa zarabiało na wojnach, dwa zgadzam się jak jesteś za oceanem, Polska i inne kraje regionu na takie zdrowe podejście sobie pozwolić nie mogą.

0

@Encore Żeby się nie skończyło jak z hohlandem gdzie kilka osób usilnie przekonywało że Barca chce może i działa a potem tylko zderzenie z rzeczywistością a piewcy w norach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?