4

@tobiasson92 Ta najbardziej się o obywateli martwią, ha ha ha

4

@Jacu327 Podobnie było z końcówką Puyola też wracał niedoleczony i I wiadomo jak się skończyło.

1

@Messiah10 A rano ktoś pisał że słabizna i wraca do starych, ot guściki.

0

@AllBundy Albo gra w za słabych klubach w PL i za mocnych w drugiej lidze.

0

@Yoshi94 A widzisz o nim to już zapomniałem, dzięki za czujność bo o nowym dzieciaku pisałem w kontekście LM ,w takim razie sytuacja Puiga jest jeszcze gorsza.

0

@Worny No tu jest ekscytacja Araujo i Garcią a Rafa to było połączenie ich najlepszych cech no i grał też na DP jak była potrzeba.

1

@tomek8756 Po nim to spływa jak po kaczce...

0

@RosjaninBut Jak to brakowało? Firpo paco Lenglet Gomes.A jeszcze były koła ratunkowe murillo i duńczyk.

2

Ostatni mecz pięknie podsumował jego szanse, bieda w pomocy, gavi z żółtkiem wynik 2:0 jest ok a on nie wchodzi.
W przyszłym sezonie będzie jeszcze gorzej Kessie a i może nowy dzieciak się pojawi, szkoda na puiga minut.

1

@jeyx77x Siedli też ci którzy nie mieli okresu przygotowawczego w klubie.

2

@Cule1234 I pięć lat później ktoś sobie przypomniał że widział ten wydruk na ścianie, to nawet ja nie mam takiej sklerozy.

0

@tbas W niższych kategoriach grał na 9 a później go ustawili na skrzydle.

0

@Coutinho007 Nigdy nie rozumiałem tego fetyszu barto do 10 i ich kupowania jak miał Messiego.

Dalej podtrzymuję moje zdanie w czasach prospertity za gwiazdę futbolu płacimy 120 mln(ja bym go nierównym nie nazwał) a w czasach zaciskania pasa dajemy 55 za ciekawego młodego zawodnika jak dla mnie to on wcale taki tani nie był choć oczywiście odbiór może się zmienić jak zacznie błyszczeć.

0

@Roobo Chodzi mi o to że jest bieda, gavi ma żółtą kartkę a on nie dostaje minut pora chyba się obudzić i poszukać innego klubu.

3

@tbas Właśnie tam powinien grać, pomijam już że właśnie na 9 grał w niższych kategoriach.

1

Jak Puig nawet w takich okolicznościach nie dostaje szans.....

0

@Barca1922 A przeszedł każdy szczebel La Massi, już pomijam że takich zawodników jest bardzo mało i chyba żaden z ww wszystkich szczebli nie zaliczył. Pierwszym był Muniesa albo ktoś jeszcze młodszy

0

@Solmyr Ale Antek jak był kupowany to był czołowym zawodnikiem świata, A Ferran wcale jak na pozycję w piłce tani nie był.

0

@vangoor No sprawdź sobie tego Puyola.

0

@MatLMG Wylew w obronie jak to mają w zwyczaju i cała twoja narracja siada.

0

@AdamaTraore ale nie każdy jest tobą i po to płacisz by po nauce i zdaniu egzaminu móc jeździć w każdych normalnych warunkach.

0

@tomek8756 Kiepsko bo nie przepadam za zapachami z grilla a wszędzie go czuć.

0

@taris No na pewno ale i tak jeśli traktować by ich jako zgraną ekipę to jedna z mocniejszych ekip w lidze.

0

@MrPGG Niektóre omotki działają ⚽

0

@AdamaTraore @michal26 Tylko niech uczą porządnie na kursie po tej autostradzie jeździć.

0

@sokot Cała la rambla wiedziała że w sierpniu nie przedłuży? To ty wymyślasz historie. To ja ci walnę tego Xd
No a jak nazwać sytuację jak rozmowy się odwlekają i najważniejsze osoby mówią że są dobrej myśli ale mają problemy z zamknięciem operacji bo agent przeciąga sprawę, i w zimowym okienku pozostaje tylko śmieszne ultimatum, z którego się później wycofują, tak samo jak z tego że Dembele nie dostanie już porównywalnej oferty a dają mu lepszą łap jeszcze raz XD.
To się właśnie nazywa ograniem kogoś i to kilka razy.

1

@sokot W taki sposób że byli pewni że przedłuży uwierzyli agentowi i zamiast ultimatum stawiać latem to musieli zimą kiedy jedyne co mogli to robić fochy. Co innego perspektywa roku na trybunach co innego od końcówki stycznia.

1

@FCBparasiempre Alemany tak powiedział bo agent Francuza ograł go i laporte jak dzieci.

0

@Wychowanek No ale dokupował sobie pod to piłkarz, nam barto kupował gości którzy nie do końca się do tego nadawali a nawet jak na papierze tak to boisko ich weryfikowało.

0

@kondzix2115 Wejdzie ale na ile na całą karierę czy prime będzie miał lepszy.
Jedni patrzą na prime inni jak ja wolą gościa trochę gorszego ale grającego pięć lat dłużej, na wysokim poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?