Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Auć.......
0
@Conradxc Ja bym dał więcej Chowat>Xavi+Iniesta+Busquets+Pedri+de Jong+Gavi.
0
@tomek8756 No moja siostra miała w tym roku, tylko że z powodu nieobecności w szkole i ma cukrzycę a wf to o dziwo bardziej przeszkadza niż pomaga.
1
@gaucho104 Ja tylko podkreśliłem twoją manipulację.
Szanuję Modrića i to fajnie że kopie w realu a Iniesta emeryt w Japonii, tylko jak Iniesta wygrywał pierwszą LM zastępując Xaviego czy wygrywał euro to gdzie był Modric możesz mi przypomnieć łaskawie.
Ogólnie to nie nie widzę wiele złego u Modrića nie manipuluj, ale w kolejnym masz rację mam słabość do don Andresa ale to trochę co innego grać gdzieś 16 lat i wygrać wszystko co można wygrać, a mieć przygodę z piłką jak Modrić, jak dla mnie trudniej być Iniestą i wciąż szukać w sobie siły by motywacji będąc w jednym klubie, zmiany dają dużo czego świetnym przykładem był Alves.
0
@Firestone https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11737669#comment-11737669
0
@Tomason No to ten pan chyba przemilczał jak usa zarabiało na wojnach, dwa zgadzam się jak jesteś za oceanem, Polska i inne kraje regionu na takie zdrowe podejście sobie pozwolić nie mogą.
0
@Encore Żeby się nie skończyło jak z hohlandem gdzie kilka osób usilnie przekonywało że Barca chce może i działa a potem tylko zderzenie z rzeczywistością a piewcy w norach.
1
@gaucho104 No jednak nie "Modrić od swojego przyjścia do Realu (a może dokładniej mówiąc - kiedy zdobyli pierwszą LM) " bo pomijasz właśnie to ze po przyjściu do realu miał bardzo słaby okres.
4
@pax Ja bym wymienił jeszcze fajny powrót Dembele w 69 co dopełniło obraz rozpaczy dla Galána.
0
Ach ten Pique, jeśli śmieszkujemy że Laporcie nie można wierzyć bo to w sumie polityk to podobnie można napisać o Pique.
0
@gaucho104 Akurat po przyjściu do realu miał łatkę jednego z najgorszych transferów, dopiero w kolejnym sezonie odpalił.
0
@Barca1992 I bardzo dobrze.
0
Oj nigdy nie byłem fanem tego transferu, satysfakcji nie czuję bo utopiono kupę kasy, co gorsza kupno 10 jak masz Messiego nie jest najlepszym pomysłem a ten błąd powtórzono.
0
@Gregor1899 Popatrz na inne jego kluby zawsze był uważany za super talent(ludzie go chcieli w Barcy jak kopał w espanyolu), ale tylko w Live go potwierdzał.
0
@Alan_fcbfan No tylko tam można było ukryć jego wady, a grać musiał.
1
@Colon Heart - Crazy On You
0
@michal26 Dembele miał poważne kontuzje, kolosalna różnica.
Wątpię by pod Holendra Xavi zmieniał całe ustawienie drużyny.
0
@MesQueUnClub_87 Nie przejdzie, chyba że już zjedli te wszystkie ozdobne łabędzie.
1
@BART97 Tak już bywało w Barcelonie :(
0
Jeśli plotki o 14 z zarobku okazały by się prawdą to chyba nie, jeśli za dobre pieniądze które można wydać normalnie to jest to opcja jaką trzeba poważnie rozważyć, bardzo nierówny zawodnik którego karierę tutaj określił bym na ok z + ale oczekiwania, staż, kwota, pensja no wiele przemawia za tym że to nie do końca był udany transfer.
1
@Kgorecki2500 Franco chyba się przekręci, jak oni dołączą to już nie będzie szczekanie tylko wycie.
0
@Emhyr Kurde strasznie dużo cię kosztują te komentarze do mnie tyle musisz mi tłumaczyć, jeszcze jakieś trudne słowa wrzucasz, dzięki za poświecenie.
Tak samo jak z wzoru hajty masz drugi strzelec=druga gwiazda nie wiedziałem że to tak się "interpretuje" cóż jak widać człowiek całe życie się "uczy".
15 na 100 tysięcy to hiperbola i dałem jako przykład bo tak było kilka osób które płakały za Antkiem ale przywoływanie ich w dyskusji nie ma żadnego sensu, bo takowe były za gomesem,paco denisem za każdym nawet takim wague odnoszenie się do ekstremum nie ma najmniejszego sensu.
No i dałeś przykład który o niczym nie poświadcza moze trzeba było lepszy znaleźć.
0
@Marcelinho99 No premie piłkarzy też klub omijają więc to trochę upraszczanie.
0
@Emhyr Wow 14 komentarzy z twittera, do tego nigdzie nie widzę płaczu że odchodzi a raczej o sposób a co dopiero że jest gwiazdą.
To jak na 100 000 osób 15 napisze że jest* gwiazdą to trzeba to akcentować? To nie pojechanie tylko koloryzowanie, bo ludziom nie podobało się na jakich warunkach odchodził, oraz to że straciliśmy drugiego strzelca zespołu po tym jak tracimy pierwszego a wzmocnienia dość nieciekawe, całkiem logiczne obawy wielmożny panie.
1
Cóż czuję sympatię do Holendra ale piłkarsko to było tylko ok, bardzo nierówny zawodnik z denerwującą skłonnością do holowania. Talent wielki ale większe się od Barcy odbijały ot taki to klub.
Płakał nie będę dochodzą Kessie,Pablo Torre i mam nadzieję że jeszcze ktoś wskoczy, zobaczymy jak to się potoczy.
0
@Marcelinho99 @kamilop +Pablo Torre Carral
0
@Rekker Na pewno? Chyba mi nie napiszesz ze spełnił oczekiwania.
0
@klopx 1. Może wyjdzie może nie.
Jak na razie to wiele wskazuje że nawet 25 na rafinhe będzie ciężko uzbierać, bo plotki wskazują że znów 1/4 zarobku tylko może być użyta.
A chciał pewnie, a co dzieje się teraz? I poszukaj też słów o Samie i Puću :)
No ja bym jednak powiedział że BPG to domyślna 11 a Holender w pewnym momencie był głównie beneficjentem problemów zdrowotnych.
2. Jest ale trudno się rozwijać jak wracasz na boisko a potem szybko szpital.
3. Są jeszcze agenci nie zawsze to sytuacja zero jedynkowa.
0
@Emhyr Tak było nie zmyślam...
8
@Inko Szrot, o kurde to jak on jest szrotem co jak określasz piłkarzy z lig poza top 5?