La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

konto usunięte

4

Ostatnio każdy kto odchodzi z Barcy kaleczy i tego się trzymajmy. Za Griezmannem też był płacz że go Alemany odstrzelił i zobaczcie co robi w klubie którym podobno pasuje.

5

@Emhyr Za Griezmannem był płacz ze odchodzi?
chyba ze szczęscia

konto usunięte

4

@Emhyr Ktoś za Griezmannem płakał?

konto usunięte

1

@zodiak_10 @tristan87 Oj uwierzcie mi sporo widziałem takich komentarzy typu co oni robią Messiego puszczają i jeszcze Griezmanna wywalają co jest jedyną gwiazdą w klubie co może różnice zrobić xD

0

@Emhyr Tak było nie zmyślam...

konto usunięte

0

@Gall

Poczytaj sobie komentarze. Zawsze ci muszę wszystko na tacy podawać bo wielmożny pan chce mi pojechać.

0

@Emhyr Wow 14 komentarzy z twittera, do tego nigdzie nie widzę płaczu że odchodzi a raczej o sposób a co dopiero że jest gwiazdą.

To jak na 100 000 osób 15 napisze że jest* gwiazdą to trzeba to akcentować? To nie pojechanie tylko koloryzowanie, bo ludziom nie podobało się na jakich warunkach odchodził, oraz to że straciliśmy drugiego strzelca zespołu po tym jak tracimy pierwszego a wzmocnienia dość nieciekawe, całkiem logiczne obawy wielmożny panie.

konto usunięte

0

@Gall Umiesz w interpretacje? "Oddajemy gościa który jest drugi po Messim najwięcej strzelającym do ligowego rywala"= oddajemy gwiazdę drugą po Messim. Nie myślałem że takie rzeczy muszę tłumaczyć chyba musisz się cofnąć do czasów gimnazjalnych żeby ci wyjaśnili na czym polega interpretacja. Tak muszę to akcentować a 15 na 100 tyś chyba wyliczyłeś ze wzoru Hajty bo nie tylko w Polsce masz kibiców Barcy i to nie jest jedyny tweet na świecie o Griezmannie odchodzącym do Atletico. Nikt nie powtarza tego co mówią wszyscy tylko to co jest kontrowersyjną/inną opinią od reszty. Kolejna rzecz którą nie sądziłem że muszę tłumaczyć.

0

@Emhyr Kurde strasznie dużo cię kosztują te komentarze do mnie tyle musisz mi tłumaczyć, jeszcze jakieś trudne słowa wrzucasz, dzięki za poświecenie.

Tak samo jak z wzoru hajty masz drugi strzelec=druga gwiazda nie wiedziałem że to tak się "interpretuje" cóż jak widać człowiek całe życie się "uczy".

15 na 100 tysięcy to hiperbola i dałem jako przykład bo tak było kilka osób które płakały za Antkiem ale przywoływanie ich w dyskusji nie ma żadnego sensu, bo takowe były za gomesem,paco denisem za każdym nawet takim wague odnoszenie się do ekstremum nie ma najmniejszego sensu.

No i dałeś przykład który o niczym nie poświadcza moze trzeba było lepszy znaleźć.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?