Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrCental Prawie :) bo mamy blokadę jak sprzedasz FdJ za 80 to możesz 20 wydać więc na 200 mln to cały skład musiał byś spieniężyć :)
Choć Romeu twierdzi że 1/3 zależy komu bardziej wierzysz.
0
@Nano22 No to trzeba wyrzucić do kosza stary i pół nowego testamentu, wtedy to będzie miało jakiś sens.
2
@escarabajo https://www.fcbarca.com/83678-sport-carles-puyol-rezygnuje-z-pracy-agenta-pilkarskiego.html
0
@AlexDark00 No właśnie, zobaczymy czy przyjdzie bo widzę że wiele osób pisze podobnie jak ty, a to że poprawi znacząco skuteczność to nie pewnik.
1
@AlexDark00 No przesadzają trochę ale szału nie ma a w jednym meczu miał 4 setki więc jego liczby nie powalają jeśli doda się do tego ile miał świetnych okazji.
0
@Bartek22 Nie psuj im zabawy, przecież nie widzą jakie ciężary są ze sprzedażą tych co dają jeszcze mniej od Holendra.
0
@BARCA1899Messi Ja tam wolę sprzedać by mieć jak przedłużyć potężnego SR.
0
@AdamaTraore To są te teksy mamy dlaczego nie kolegujesz się z xxx bo jest nieświadoma że xxx jak cię widzi to spuszcza ci .......
2
@hazo428 O widzę proste recepty na trudne problemy, gdyby to było takie proste. I gdyby można było robić wypad za brak zgody na obniżkę.
0
@Fake69 No a rozpalał będziesz 200 złotowymi banknotami.
0
@cris2706 A mnie śmieszą te wasze MVP skąd wy to wyciągacie nie pamiętam by 15 lat temu ludzie jarali się jakimś mvp przyznawanym przez niewiadomo kogo.
2
Lukaku budżetowa opcja Lewandowskiego który był budżetową opcją hohlanda.
Kto będzie budżetową opcją Lukaku?
0
@Momals11 No i mistrz Europy z którego roku i jakim cudem nie jedzie na MŚ.
0
@Siro Wow spadłem z krzesła od tego prestiżu, teraz tylko czekac na Europa ocenia, oceania Azja i tego typu bzdury.
0
@Kondziubarca Obowiązkiem? A widziałeś jak Meksykowi idzie na MŚ bez wielkich gwiazd.
0
@damian16161212 No część ludzi może interesować się Shakirą więc i tak pique się oberwie.
0
@Emhyr No zobaczymy jak będzie wyglądało to sprzedawanie, ja raczej zakładam oddawanie byle by z pensji, choć może i ja jestem marzycielem i będzie jeszcze gorzej.
2
@TonySoprano W bradze rezerwowy, w Barcy słabiutko, w wilkach też szału nie ma, trudno mi sobie wyobrazić że wraca i robi różnicę.
0
@KrwawiaceoczyVEB No to jak 50 to przesada to Leeds już wyjaśniło twoje zainteresowanie Brazolkiem https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11809274
0
@lucca87 Jak to nie ma, księgowanie swoją drogą a opłaty swoją.
0
@Peciak Na przestrzeni trzech lat tylko Rakitić grał w Barcelonie więc takie porównania nie mają sensu.
2
@jeyx77x Że wam się to kurde nie nudzi......
15
@LaRoja Akurat ten Luuk to z nich wszystkich by mógł zostać.
0
@Kgorecki2500 Ale tam ostro odjechali. Gdzie oni mają tych dobrych facetów z bronią, raz na ruski rok obywatel zrobi więcej niż ostrzelanie pobliskich budynków i już go gloryfikują. A Policja jest w odwrocie.
0
@lucca87 Takim że mc rozbiło nam to na raty bo daliśmy za zawodnika który chciał odejść(a oni go puszczali) kupę kasy i ich poratowaliśmy więc płatność nie miała znaczenia dla nich, a pamiętasz jak do zarejestrowaliśmy bo to jest ciekawsze niż samo kupno, na Lewego pewnie by się te 40 baniek znalazło gorzej z kontraktem.
0
A to powodzenia(choć mu się nie dziwię), z transferu bardzo trudnego do przeprowadzenia stał się niewykonalny jeśli 15 dni to data graniczna.
0
@Pawci023x może o to może nie ale w końcu wyjdzie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11806810#comment-11806810
0
@tbas No ja zawsze miałem z nim problem ale przez większość kariery nie na niwie sportowej.
0
@dv7wisnia Raczej strefa bajek, może jeden na sto zrezygnuje z kasy, zresztą nasi wychowankowie nie rezygnowali tylko odraczali :)
0
@szela1899 Wczoraj pisali że ludzie taką legendę podpięli bo mówił wcześniej o lewym w Barcy.