- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1941 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1941 Culés
7
Donald Trump:
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
0
@Kgorecki2500 Pełna zgoda.
0
@Kgorecki2500 Ale tam ostro odjechali. Gdzie oni mają tych dobrych facetów z bronią, raz na ruski rok obywatel zrobi więcej niż ostrzelanie pobliskich budynków i już go gloryfikują. A Policja jest w odwrocie.
1
@maroon żadna pełna zgoda, facet bredzi jak w omamach. ostatnia strzelanina w szkole dobitnie pokazała, że 18 latek kupujący bez przeszkód broń palną jest patologią, a przed szkołą stali uzbrojeni po zęby policjanci i słuchali jak przez 40 minut napastnik robił sobie co chciał. retoryka "dobrego gościa z bronią" nie ma żadnego praktycznego dowodu działania. republikanom jak widać zależy jedynie na życiu ludzkim do momentu poczęcia, potem tylko jak coś się zdarzy to wstawią na twitterka "myśli i modlitwy" a potem dalej nic nie zmienią i plecą głupoty.
edit. jeszcze mówi że nauczyciele powinni móc nosić broń palną XDDDDD co to za wspaniały kraj gdzie trzeba nosić glocka do szkoły żeby czuć się bezpiecznym
0
@jordus100 Kraj wolny i wspaniały tylko ludzie nie potrafią z tej wolności korzystać. Ale to żaden powód aby tą wolność ograniczać.
0
@maroon kocham usprawiedliwianie mordów na dzieciach wolnością. nie uważasz, że powinno się jednak zadbać o to żeby nastoletnie psychole nie mogły kupić broni ot tak z ulicy? wiadomo, że problem jest głębszy i dotyczy zdrowia psychicznego amerykanów, które jest fatalne, ale w Polsce też nie jest za kolorowo. tylko różnica jest taka że w Polsce przeciętnemu człowiekowi jest znacznie trudniej ogarnąć takie AR 15. Polecam sobie też poczytać, co robiła ta wspaniała amerykańska policja podczas strzelaniny w Uvaldzie. Nadają się tylko do wrabiania ludzi za narkotyki i do strzelania w niewinnych ludzi pomimo ogromnych funduszy.
0
@jordus100 Kocham nadinterpretacje. Narka.