- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
1
Sytuacji finansowej Barcelony chyba nawet Tebas nie ogarnia. Zastanawia mnie jak to jest mozliwe że odszedł Messi Coutinho Griezmann zaraz może Dembele czyli czwórka najlepiej opłacanych piłkarzy w klubie za których łącznie trzeba było płacić koło 150 mln BRUTTO nadal w klubie proszą o kolejne obniżki i nadal pensje są wyższe od Realu. Nasuwa się pytanie JAK?! A żeby było tego mało w styczniu sprowadzili Aube Ferrana i wypożyczyli Adamę przy minusowym limicie. Ja totalnie nie rozumiem już tego co się w tym klubie dzieje i nie zdziwi mnie jak zaraz będzie kasa na więcej niż tylko Lewego.
0
@Emhyr wszystkie amortyzacje na kolejne lata zawodników kupionych przez Bartomeu się odzywają.
0
@VamosRakieta Ale amortyzacja wpływa chyba na budżet a nie pensje czy źle mówię
0
@Emhyr Laporta nic z tym nie robi a większość kibiców mu tyłek liże jakby był Bogiem
0
@Emhyr na pensje tez - bo mamy mniejszy przychód netto i mniej mozemy wydać według zasad.
0
@Emhyr w sumie to możesz mieć rację, ale wydaje mi się, że pensje tych zawodników też rosły w kolejnych sezonach :/
2
@Mixtape A co ma zrobić, zakręcić czarodziejską różdżką i wyczarować worki z euro, czy podpisać na 50 lat "złodziejskie" CVC (mam nadzieję że tego nie podpisze)
Laporta i reszta zarządu dostała w spadku kupę długu, sporo przeciętniaków w klubie z dużymi gażami i nie ma się ich jak pozbyć, plus kilku wypalonych gwiazdorów z iście królewskimi kontraktami.
Dopóki ta "spuścizna" po Bartomeu nie odejdzie wraz z wygaśnięciem kontraktów, moim zdaniem nie ma co liczyć na konkretną rewolucje w składzie i zdobyte trofea.
0
@Emhyr Większość piłkarzy podpisywała rosnące kontrakty, więc z każdym kolejnym rokiem wszyscy zarabiają więcej. Z tego co czasem czytałem tak właśnie wynika :)
A do tego ci piłkarze co mieli w zeszłym sezonie obniżkę też chyba w kolejnych muszą mieć tą kasę zwracaną w postaci nadpłaty za kolejne lata :) więc to się będzie tylko gromadzić dopóki wszyscy nie podpiszą nowych normalnych kontraktów
0
@Emhyr Popatrz na pensję SR i wszystko zrozumiesz.
0
@Gall No widzę 8 mln Euro a teraz ma być 3 no i co?