- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
6
11 lipca zbliża się nieuchronnie. Ciekawy jestem w jaki sposób zostaną przedstawione informacje na temat rzezi wołyńskiej. Obstawiam fałszowanie informacji, aby wejść w tyłek jeszcze głębiej naszym "braciom" z Ukrainy. Ciekawy jestem czy Duduś tak samo płomiennie jak w obchody Katynia będzie mówił, że należy o tej masakrze pamiętać i wyciągać wnioski.
5
@Kurkmen Pewnie tak jak w latach poprzednich, czyli prawie wcale. Zazwyczaj to jest jeden news i koniec. Raz na kilka lat powstanie jakiś dłuższy materiał o tym i tyle.
12
@Kurkmen trzeba się podlizywać Ukraińcom przecież. W ostatnim czasie to jedno z głównych zadań nie tylko rządzących, ale i wszystkich polskich obywateli
8
@DaPidejpi mimo dużo lepszej sytuacji Polska zawsze musi się płaszczyć przed innymi. Ostatnio mi Czech powiedział, że powinniśmy dużo lepiej wykorzystywać naszą sytuację, siłę i po prostu próbować postawić na swoim. Powiedział, że przy tak dużym kraju jesteśmy zbyt ugodowi i moglibyśmy dużo więcej ugrać, tylko trzeba większej stanowczości, pomysłu.
4
@hayek no i to jest błędem, bo to właśnie nasi obecni "bracia" nam to zrobili.
4
@Kurkmen Rzeź wołyńska nigdy w mediach nie była przedstawiona z takim ,,rozmachem" jak Katyń, więc w tym roku pewnie będzie tak samo.
8
@Kurkmen niestety rozbiory, wojny i komuna odcisnęły swoje piętno na społeczeństwie. Najgorsze, ze jest sporo młodych z takim myśleniem
9
@Kurkmen Wołyń Wołyń Wołyń, dziwne, że gdy Rosja atakuje Ukrainę to za każdym razem ten temat Wołynia jest grillowany, tak jakby to miało na celu odwrócenie uwagi i dążenie do pogorszenia relacji polsko-ukraińskich. Była to czarna data oczywiście, wielu Polaków zostało bestialsko zabitych, ale dlaczego nie wspomina się o akcji polskiej w wykonaniu NKWD, gdzie zginęło przeszło 100 tysięcy Polaków, o tym przekaz z Kremla już nie mówi?
4
@Kurkmen pewnie temat zostanie przemilczany, a kto odważy się wspomnieć ten"ruska onuca";)
1
@Kurkmen lubię takie gadanie. Jeden gość mi powiedział.. ????
2
@Kurkmen A mówiłeś mu jak to chciałeś Czechy do pionu stawiać :) o protesty odnośnie kopalni
No i my wcale nie jesteśmy ugodowi przynajmniej ten rzad dopiero jak sam się osaczy to łagodnieje.