Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ja swego czasu uwielbiałem Sama ale niepowodzeń z jego karierą to bym nie streścił tylko do roku.
0
@doc Po co odchodzić jak nigdzie nie dostanie podobnej kasy.
0
@Uukasz_93 Myślę że jednak pensja Duńczyka nie jest tak absurdalna jak lengleta, i to zarówno odnośnie gdzie są w swoich karierach jaki i sytuacji transferowej.
0
@barcelonaLM No zapewne dla tego nie wzięli udziału w akcji, która ogólnie wizerunkowo się opłaca.
0
@Pilka_jest_okragla I de jong miałby się na to nabrać, jeśli już to raczej info do gawiedzi która Holendra sprzedawać nie chce.
0
@creativeopinion Jak dla mnie to dużo ryzykują na kilku polach jak pieprznie to tylko raz.
No ja się tu zgodzę z pewnym użytkownikiem że skoro ktoś te aktywa kupuje to można na nich zarobić, ale że prawdopodobnie nie chcą by klub popadł w kilkuletni marazm to sprzedają i bedą w miarę możliwości wzmacniać kadrę, tylko że za jakiś czas trzeba będzie te raty odroczenia spłacić oby było z czego.
1
@kuz A skąd wiesz jakie auto, może RR i myślała że tam będzie kasa.
0
@Nano22 Że też ci się to nie nudzi, no i jeszcze statystyka pod narrację nie wyszła ;;;
0
@Cule1234 No to fajnie że jest spokojny :) Co jak co ale to w Barcelonie powinni najlepiej wiedzieć by nikomu na słowo nie wierzyć :)
0
@FCB24 Cóż są optymiści pesymiści i realiści. A no i tacy jak ja co nie widzieli go w akcji i trudno zabrać głos.
0
@soczeq No Neymara i Messiego to raczej z nich nie zrobi.
0
@Lionel_Messi10 to gdzie jeszcze dwóch tych cracków bo ani kounde a tym bardziej rapfina za takich nie uchodzą.
1
@clyde A jak pięknie by alimenty poszybowały :)
0
@swiergol2 Więc wyjdź na świeże powietrze skoro takie posty cię bolą, daj sobie spokój z odpowiedziami i daruj sobie jakieś fuck logic, bo to ty ją gwałciłeś.
1
@Emhyr No to teraz ich rozliczamy czy za jakiś czas, bo na ten moment to oni mają rację.
0
@Emhyr No ja jestem, kogoś kupili i mi umknęło???
Bo jak na razie stracili Dembele.
0
@ranger3120 Dilerka
0
@pioz123 Bramkarz z problemami, słaba obrona, nie wiadomo czy Kessie podoła na DP a busquets na drużyny z topu to ruletka.
ze ŚP mamy pewną dwójkę ale z racji problemów zdrowotnych to mogą być ciężary.
Atak taki sobie, bo nie wiadomo co z dembele, ze zdrowiem Fatiego i z adaptacją Lewego jeśli dojdzie.
Jak dla mnie to żadne najważniejsze cele, raczej pewniejsze wyjście z grupy i możliwa walka o MH.
1
@PatrychoO A to przepraszam za psucie zabawy.
0
@swiergol2 No jak najbardziej dodaj, bo pora przestać to czytać nie oznacza że już kiedyś pisałem że przestanę.
No skoro komentarz skierowany jest do mnie to liczba mnoga nie wyklucza mnie z tego grona.
1
@PatrychoO crazy on you-
1
@AllBundy W Polsce jak pokazują statystyki wsiadasz do samochodu i uruchamiasz dziki zachód.
0
@swiergol2 To dawaj mój komentarz jak pisałem że przestaje to czytać czekam z niecierpliwością.
Chyba ze jak rafał xxx to napisał pięć lat temu to mnie też obowiązuje.
Zacytuję "Fuck logic"
0
@Culer_1906 Obrońca do Urusa, a akurat 2 to mi nie pasi, bo odcina mu prąd.
0
@tomek8756 No to niezłe będą miały relacje na najbliższe 40 lat :)
0
gorączy romero vs naoczny świadek który już widzi dobre porozumienie
co za bzdury pora przestać to czytać bo nie wiem nic więcej niż przed przeczytaniem a bzdury tylko człowiekowi szkodzą.
1
@IronSanHybrid O coś życiowego, znam bardzo dobrze :(
0
@KrwawiaceoczyVEB Ktoś podawał że to nie było w formie kulturalnej.
0
O której kwestia dźwigni?
0
@escarabajo Po co skoro jest auba, chyba tylko po to by mieć kłopoty na kolejne lata.