Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klaudix Już raz obniżył i teraz chcą go wy.....
0
@klopx Jak trener cię chce a wiele na to wskazuje to nic innego cię interesować nie powinno.
0
@Emhyr To i tak była by spoko kariera niektóre talenty z LM to nawet w piłkę nie grają.
0
@bartekvisca No sportowo to kto ma lepsze perspektywy na trofea?
0
@KrychaFCB Akurat jego decyzje wskazują że jest, a kwestie transferowe to inna sprawa.
14
@marcin62 Co on pitoli, Polska od dawna jest składalnią niemieckich koncernów.
2
Fajnie oby się udało, mam do niego wielki sentyment.
0
@dv7wisnia Z mistrzostwem się zgadzam, z pucharami już nie koniecznie silny rywal, dyspozycja dnia i można odpaść dużo wcześniej.
1
Taa wcale go prowizja nie ominie złe traktowanie go boli :)
0
@michal26 Ale to w takim wypadku nikt normalny nie będzie pisał że to ukraina nas atakuje, no i jestem ciekaw którzy ukraińscy żołnierze teraz atakowali by Polskę.
0
@bartekvisca Już nie takie super laski były zdradzane.
0
@Kgorecki2500 No ok poziom ale Barca gra inaczej niż Bayern no i rywale też inaczej się ustawiają :(
Nie lubię bawić się w wróżbitów ale 36 lat to jest wiek w jakim naprawdę niewielu gra na wysokim poziomie czy Lewandowski będzie jednym z nich kto wie na papierze wiele na to wskazuje, ale jeden uraz i wszystko może walnąć jak domek z kart.
0
@Fantastyczny Chłopiec Na samiutkim dole ostatnia propozycja to 31. https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-lipiec-2022/
0
@KacperVEB Jedynym zawodnikiem który grał z powodzeniem na dwóch pozycjach ostatnich latach w Bacelonie był Marquez ale jego sprowadzono na ŚO a uratował nas na DP, reszta tej hałastry co miała zapewnić spokój na kilku pozycjach to niewypały.
0
@Sau_Ron O nawet nie wiedziałem ze jest, nie wiem czy na tej podstawi to będzie sprawiedliwe ale źle to o tym sporcie świadczy.
0
@Kluivert_P Jak wiadomo pewna grupa osób jest bardzo głośna zawsze, trzeba to zaakceptować.
0
@Emhyr No Fajnie tylko że brałbym te liczby jakbym był kibicem Chelsea a on do niej przychodził, Barca nie gra dla niego nieosiągalnej piłki to oczywiste, ale zobaczymy jak mu pójdzie z autobusami.
0
@Kluivert_P A to LR to jedna osoba? Ja na przykład byłem w mniejszości odnośnie transferu Cou a reszta piała z zachwytu, i tak jest w większością transferów nie ma piłkarza który zadowoli 100% LR to chyba normalne.
0
Ciekawe czy powiedzieli Depayowi.
2
@Ojciec5tkidzieci Ciekawe w jakiej spółce z pensją 3x prezydent przezimuje.
0
@paweldunajecfcb Tam gdzie rozpoczyna się wiara, kończy się nauka. Obie są sztukami ludzkiego umysłu, i muszą być ściśle od siebie oddzielone
Ernst Haeckel
0
@nabial A jak by wyglądał po 2-3 latach grania w PK, zobacz jak pięknie rozwinął się Puć.
0
@ACRAB95 Odniosłem się do tego co pisałeś o koszulkach wielokrotnie było wyjaśniane jak małe kwoty kluby wyciągają z koszulek.
Musiał by osiągnąć 175% wyniku Messiego z PSG by zwrócić klubowi samą pensję, powodzenia
0
@bartulek98 Jak dla mnie jego największym atutem jest znajdowanie sobie przestrzeni i okazji, nie wiem czy na 9 będzie w stanie to robić.
0
@gimmeq1 No a skąd ludzie mieli wiedzieć że Laporta będzie wyprzedawał mienie, nie mylić z PIŁKARZAMI :(
0
@Borneo A czy to źle że jest na polu golfowym, mnie to bardziej oburza to że milionerzy udają biedaków przed wyborami, w Polsce nikt kto odniósł sukces w Polityce się tym zazwyczaj nie chwali w dłuższej perspektywie, raczej dominują w oświadczeniach puste konta kredyty ale i ogromne mieszkania :)
Pomijam butę ale baba może nawet jachtem sobie pomykać pozoranctwo biedy jest o wiele gorsze.
1
@Pilka_jest_okragla Przecież każdy zawodnik z wyciętą łąkotką to tykająca bomba, ok że tak piszesz ale operacja nie daje żadnych gwarancji o czym była wielokrotnie mowa.
0
@mateusz1989VeB Zrobiono wreszcie czystkę w sztabie medycznym, to co tam się działo to był cyrk, jakoś Francuz przed Barceloną nie miał problemów z urazami ba miał tylko jeden kilkudniowy. Zresztą wiele plotek od dawna wyjaśniało że więcej było tam winy ludzi którzy za to odpowiadali niż zawodnika, no i pisanie że granie w gry ma wpływ na jego zdrowie było modne.
0
@Emhyr No może przyjechał porozmawiać z FDJ osobiście i próbować go przekonać.
2
@Herbert Masz wyżej jak przeoczyłeś ^